قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
شاید بهتره کمی متفاوت تر به موضوع نگاه کنیم.

خب ! بنده کنسول ps4 رو تقریبا نزدیک به 8 سال هست که دارم و جزو همون دسته خریداران اولیه این کنسول بودم در مورد کنسول ps3 هم همینطور. زمانی که کنسول رو خریدم 21 سالم بود و الان 29 سالمه !‌ من 8 سال با این کنسول بازی کردم خاطره دارم و دوستانی هم از این طریق بدست اوردم.اون موقع دقیق یادم نیست، فکر کنم برام 1800 تا 2 میلیون خرج برداشت. بنده به گمانم بعد از 8 سال استفاده از این کنسول ،تجربه بازیهای خوب،تجربه گذران وقت با بعضی دوستان خوب و در کل تمامی اون تایم خوبی که این 8 سال بنده با این کنسول داشتم یا بهتره بگم این کنسول بهم داده، احساس میکنم اون 2 میلیون که اون زمان پول کمی هم نبود بسیار پیش تر از اینها برام زنده شده و من استفادم رو ازش کردم و حتی بسیار بیشتر.

بحثم رو این هست قبول دارم گران هست منتها دو گروه که بیشتر نداریم.گروه اول میخرن و گروه دوم نمیخرن. با احتساب قیمت 25 م برای این کنسول هم که حساب کنید و اگر واقعا مصرف کننده هستید و مثل بنده میخواهید سالیان طولانی از این دستگاه استفاده کنید خب دیگه انقدر بحث برای چی هست؟ شما یک حساب و کتاب بکنید اگر شما حتی 25م هم خرج این کنسول کنید در مدت 6 سال و یا بالاتر مگر برای شما روزی چقدر آب خورده ؟! (این قسمت صحبتم مربوط نمیشه به دوستانی که در آمد مکفی ندارند.مربوط میشه به کسانی که میگن بنده حتی سه برابر این مبلغ رو هم میتونم برای کنسول بدم )

قسمت اخر صحبتم کلی هست .عذر میخوام تو این تاپیک بیان میکنم ولی صرفا براساس تجربه

متاسفانه یک گروه حتی تو دنیا واقعی هم همیشه هستند و اونها همان دسته هستن که همیشه میگن الان نه !وقتی ازدواج کردی !وقتی بچه دار شدی! وقتی بچه هات به جایی رسیدن و نوه دار شدی! و حالا برای خودت هستی ! شما در 70 سالگی احتمالا عاجز از این باشید که دندون مصنوعی خودتون رو جا بزنید چه برسه به ....

با کلیت صحبتتون موافقم

اما در مورد هر موضوعی که این دیدگاه در مورش به کار میبرید باید از خودتون سوال کنید به چه قیمتی ؟ ایا ارزشش رو داره ؟ (منظورم فقط پول نیست)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
با کلیت صحبتتون موافقم

اما در مورد هر موضوعی که این دیدگاه در مورش به کار میبرید باید از خودتون سوال کنید به چه قیمتی ؟ ایا ارزشش رو داره ؟ (منظورم فقط پول نیست)

برای بنده بله دوست گرامی.

اون نظر شخصی بنده بود و دوستان هر طور که صلاحشون هست مطمعنا میتونن اقدام کنند .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
من کلا 1 مشکل اساسی که با خرید سری اول دارم اینکه گیمر نکسس گفته که یکی از چیپ های رمش تا بیش از 90 درجه در زمستان می ره و علتشم اینکه ظاهرا با هیت سینک ارتباط درستی برقرار نمی کنه قطعا طی مرور زمان این دما به 100 هم می رسه که نزدیک مکس 105 درجه ای حداکثر تحملش هست که این خیلی بده کلا کارت گرافیک هایی هم که چیپ رمشون به بالای 90 درجه می رسه بعد از یکی دو سال دار فانی رو وداع می گن و با توجه به شرایط ایران حقیقتا این مسئله نگران کنندس

ضمنا یکی از فامیل های ما هم نسخه دیسکی از پایتخت 25.500 به تازگی خریده

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
بحثم رو این هست قبول دارم گران هست منتها دو گروه که بیشتر نداریم.گروه اول میخرن و گروه دوم نمیخرن. با احتساب قیمت 25 م برای این کنسول هم که حساب کنید و اگر واقعا مصرف کننده هستید و مثل بنده میخواهید سالیان طولانی از این دستگاه استفاده کنید خب دیگه انقدر بحث برای چی هست؟ شما یک حساب و کتاب بکنید اگر شما حتی 25م هم خرج این کنسول کنید در مدت 6 سال و یا بالاتر مگر برای شما روزی چقدر آب خورده ؟! (این قسمت صحبتم مربوط نمیشه به دوستانی که در آمد مکفی ندارند.مربوط میشه به کسانی که میگن بنده حتی سه برابر این مبلغ رو هم میتونم برای کنسول بدم )
سلام، من با حرف شما موافق هستم؛ ولی وقتی که معادل قیمت دلاری+سود+حمل‌و‌نقل کنسول برابر با ۲۵ میلیون تومان باشه. شما از استفاده ای که از اون ۲۵ میلیون میشه حرف زدید. اگر دلار رو حتی ۳۰ هزار تومان در نظر بگیریم، احتمالا تا سال آینده (احتمالا این اتفاق خیلی زودتر خواهد افتاد) قیمت کنسول استاندارد برابر با ۱۵ میلیون خواهد بود و شما در واقع نباید به کارایی ۲۵ میلیون در ۷ سال نگاه کنید. باید به کارایی و استفاده و لذت اون ۱۰ میلیون هزینه بیشتر توی "یک سال" (احتمالا تا ۴ الی ۶ ماه آینده قیمت متعادل خواهد شد؛ خواستم مدت رو طولانی حساب کنم که حرفی باقی نمونه) نگاه کنید. آیا شما حاضرید برای یک سال استفاده زودتر از ps5، ده میلیون بپردازید؟

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر
شاید بهتره کمی متفاوت تر به موضوع نگاه کنیم.

خب ! بنده کنسول ps4 رو تقریبا نزدیک به 8 سال هست که دارم و جزو همون دسته خریداران اولیه این کنسول بودم در مورد کنسول ps3 هم همینطور. زمانی که کنسول رو خریدم 21 سالم بود و الان 29 سالمه !‌ من 8 سال با این کنسول بازی کردم خاطره دارم و دوستانی هم از این طریق بدست اوردم.اون موقع دقیق یادم نیست، فکر کنم برام 1800 تا 2 میلیون خرج برداشت. بنده به گمانم بعد از 8 سال استفاده از این کنسول ،تجربه بازیهای خوب،تجربه گذران وقت با بعضی دوستان خوب و در کل تمامی اون تایم خوبی که این 8 سال بنده با این کنسول داشتم یا بهتره بگم این کنسول بهم داده، احساس میکنم اون 2 میلیون که اون زمان پول کمی هم نبود بسیار پیش تر از اینها برام زنده شده و من استفادم رو ازش کردم و حتی بسیار بیشتر.

قسمت اخر صحبتم کلی هست .عذر میخوام تو این تاپیک بیان میکنم ولی صرفا براساس تجربه

متاسفانه یک گروه حتی تو دنیا واقعی هم همیشه هستند و اونها همان دسته هستن که همیشه میگن الان نه !وقتی ازدواج کردی !وقتی بچه دار شدی! وقتی بچه هات به جایی رسیدن و نوه دار شدی! و حالا برای خودت هستی ! شما در 70 سالگی احتمالا عاجز از این باشید که دندون مصنوعی خودتون رو جا بزنید چه برسه به ....
اگه پی اس فورتو ۵-۶ میلیون خریده بودی قابل درک بود توصیه های بعدیت?

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
استاندارد 28500
ظاهرا اینجا فقط قیمت سهام ها اب میره ..از بی کنسولی خسته شدم..چه اشتباهی کردم پرو رو فروختم.....ظاهرا باید یک ps4 دسته دوم جور کنم دوباره..حداقل یک انلاینی باهاش بزنیم سرگرم شیم:|....

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,519
نام
امین
زمان خرید کنسول ارتباط مستقیم به جیب طرف داره و شرایط.
الان من رفیقم pro شو فروخته و بی کنسول موند 1 سال و میگفت 11 تومن نمیدوم پرو و رفت با 22 پلی 5 خرید.
موردم میشناسم از باباش ماهی 20 تومن پول تو جیبی میگیره.
واسه اینا هزینه خرید کنسول مهم نیست و منم به خودم جرات نمیدم راجبشون نظر بدم.
ملت دیگه سواد دارن و قیمت روز دلار و محاسبه میکنن و 500 تاش میدونن چقدر میشه.
بحث اینجا میشه وقت طرف که حوصله نداره صبر کنه تا قیمت به رقم واقعیش برسه.
دیروز یکی از دوستان تو المان خریده 750 یورو.
این بحث قیمت فقط تو ایران نیست و تا وقتی بازار پر نشه از کنسول قیمت مناسب نمیشه و ربطی به قیمت دلار نداره.
در کل میگم کمپین و نخرید و ... تو ایران جواب نمیده و ملت به جیب نگاه میکنن و میرن میخرن.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,716
نام
Ebrahim
در کل میگم کمپین و نخرید و ... تو ایران جواب نمیده و ملت به جیب نگاه میکنن و میرن میخرن.

والا امین منم دارم الان به جیبم نگاه می کنم و میگم خیلی ازش دربیاد،‌۲۵ چوق ه :D

پس باید حالا و حالا منتظر بمونم، چون اصلا ارزش ۲۵ چوق رو نداره (چه برسه ۲۰ چوق:D) مگر اینکه سونی موجودی فروشگاه ها رو بصورت جنگی و سریع شارژ کنه!:D:((

راستی یه چیز جالب الان دیدم، یکی از فروشگاه معتبر قیمت نسخه استاندارد رو زده ۲۸ تومن!:|

View attachment یسبلیسل.mp4

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
بین۶ماه تا ۱سال آینده کمبود کنسول ادامه داره،نه فقط تو ایران،همه جا همینه
من که ps4 خریدم،هر وقت قیمتا واقعی شد
میرم سمت ps5

Attachments

• 2021-02-07-14-14-28.png
    2021-02-07-14-14-28.png
    716.4 KB · مشاهده: 20
  • 2021-02-07-14-14-19.png
    2021-02-07-14-14-19.png
    392.4 KB · مشاهده: 19

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
والا امین منم دارم الان به جیبم نگاه می کنم و میگم خیلی ازش دربیاد،‌۲۵ چوق ه :D

پس باید حالا و حالا منتظر بمونم، چون اصلا ارزش ۲۵ چوق رو نداره (چه برسه ۲۰ چوق:D) مگر اینکه سونی موجودی فروشگاه ها رو بصورت جنگی و سریع شارژ کنه!:D:((

راستی یه چیز جالب الان دیدم، یکی از فروشگاه معتبر قیمت نسخه استاندارد رو زده ۲۸ تومن!:|
از وقتی دلالای امارات مطمئن شدن فعلا بار جدید نمیرسه دارن روزی 50/100 درهم میکشن رو قیمت! کنسولی که 2700 همه جا ریخته بود بود الان 3500 درهم شده همونم گیر نمیاد! همه رو جمع کردن
این کرونا گند زده به همه چی از اونور تعطیلات سال نو چینی هم هست نه فقط کنسول خیلی قطعات الکترونیکی دیگه ام طی این 2/3 هفته بالا خواهند رفت

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
جالبی این مسئله اینه همه انتظار دارن خریدار جیبش رو شل کنه و دو برابر قیمت جهانیش پول بده اما فروشنده ای که کنسول 500 دلاری رو بالای 1100 دلار میفروشه حتی حاضر نیست 10 دلار تخفیف بده به خریدار !!!
اگر هم مشکلی برای کنسولت پیش بیاد صاحب اول و آخرش خودتی و فروشنده هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه
این داستان ها که کنسول توی امارات هم فلان قیمته پس فروشنده حق داره گرون بفروشه هم حرف مفتی بیشتر نیست اولا دلالی اونم با دو برابر قیمت هر جای دنیا کار زشت و مزخرفیه و این توجیه اش نمیکنه
دوما این کنسول ها دونه ای که خریداری نشده !!! در بارهای خیلی بزرگ (با لنج بدون مالیات و ... ) آورده شده توی خرید تعداد بالا همیشه تخفیف های خوبی هم بوده در حال حاضر سود خالص این جماعت احتمالا بین 80 تا 100 درصد باید باشه که حاضر نیستن از 1 درصدش هم کوتاه بیان
با نظر دوستان موافقم اگر کسی نیاز به کنسول داره فعلا یک ps4 معمولی بگیره نهایت بعدا میفروشید ضرر خاصی هم روش نمیکنید هر وقت قیمت کنسول معقول شد ps5 می خرید

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
جالبی این مسئله اینه همه انتظار دارن خریدار جیبش رو شل کنه و دو برابر قیمت جهانیش پول بده اما فروشنده ای که کنسول 500 دلاری رو 1000 دلار میفروشه حتی حاضر نیست 10 دلار تخفیف بده به خریدار !!!
اگر هم مشکلی برای کنسولت پیش بیاد صاحب اول و آخرش خودتی و فروشنده هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه
این داستان ها که کنسول توی امارات هم فلان قیمته پس فروشنده حق داره گرون بفروشه هم حرف مفتی بیشتر نیست اولا دلالی اونم با دو برابر قیمت هر جای دنیا کار زشت و مزخرفیه و این توجیه اش نمیکنه
دوما این کنسول ها دونه ای که خریداری نشده !!! در بارهای خیلی بزرگ (با لنج بدون مالیات و ... ) آورده شده توی خرید تعداد بالا همیشه تخفیف های خوبی هم بوده در حال حاضر سود خالص این جماعت احتمالا بین 70 تا 100 درصد باید باشه که حاضر نیستن از 1 درصدش هم کوتاه بیان
دوست من باور کن این شکلی نیست! من قصد دفاع ندارم از گرونی و فروشنده ها ولی به عنوان کسی که در زمینه ی دیگه ایی فعالیت عمده دارم میگم، این کنسول ها هیچ کدوم با قیمت مصوب خریداری نشده! (
حالا اونایی که تک و توک شانسی گیر کسی اومده از جمله خودم استثنا هستن)
کنسول ها همه چند دست دلالی میشه. فکر نکن که 1 نفر 100 تا کنسول خریده دونه ایی 500 دلار بعد داره دونه ایی 1000 می فروشه اصلا اینجوری نیست
موجودی کنسول کمه تنها علت گرونی همینه همه جای دنیا هم همینه نه فقط تو ایران
هر زمان که کنسول تزریق بشه قیمتا میشکنه

• Like
Reactions: John-117

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوست من باور کن این شکلی نیست! من قصد دفاع ندارم از گرونی و فروشنده ها ولی به عنوان کسی که در زمینه ی دیگه ایی فعالیت عمده دارم میگم، این کنسول ها هیچ کدوم با قیمت مصوب خریداری نشده! (
حالا اونایی که تک و توک شانسی گیر کسی اومده از جمله خودم استثنا هستن)
کنسول ها همه چند دست دلالی میشه. فکر نکن که 1 نفر 100 تا کنسول خریده دونه ایی 500 دلار بعد داره دونه ایی 1000 می فروشه اصلا اینجوری نیست
موجودی کنسول کمه تنها علت گرونی همینه همه جای دنیا هم همینه نه فقط تو ایران
هر زمان که کنسول تزریق بشه قیمتا میشکنه
الان همین تاپیک رو مطالعه کنید دوستانی بودن از دبی با قیمت مناسب و تقریبا اصلی کنسول تونستن تهیه کنن حالا چطور میشه باور کرد اون وارد کننده هایی که شغلشون اینه و ارتباطات دارن نتونن به قیمت مناسب بخرن
شما که خودت در این زمینه کار میکنی شخصا حاضر بودی کنسول 500 دلاری رو 1000 دلار پول بدی !!! و بیاری اونم در شرایطی که میدونی ممکنه بار بزرگی یکدفعه برسه و قیمت ها بشکنه یا خریدار آنچنانی برای جنست نباشه یا دلار ارزون شه
شما مطمئن باش وارد کننده همون مقدار که گفتم روی کنسول ها سود کرده که براش ارزش داشته همچین ریسکی بکنه و بحث دلالی هم درسته اما دلالی برای ps4 هم هست و مقدارش مشخصه دلال اونقدر دستش باز نیست هر قیمتی که می خواد بزنه اما وارد کننده کاملا دستش بازه !!!!

تمام حرف من اینه این قیمت ها برای کنسول بی معنیه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
الان همین تاپیک رو مطالعه کنید دوستانی بودن از دبی با قیمت مناسب و تقریبا اصلی کنسول تونستن تهیه کنن حالا چطور میشه باور کرد اون وارد کننده هایی که شغلشون اینه و ارتباطات دارن نتونن به قیمت مناسب بخرن
شما که خودت در این زمینه کار میکنی شخصا حاضر بودی کنسول 500 دلاری رو 1000 دلار پول بدی !!! و بیاری اونم در شرایطی که میدونی ممکنه بار بزرگی یکدفعه برسه و قیمت ها بشکنه یا خریدار آنچنانی برای جنست نباشه یا دلار ارزون شه
شما مطمئن باش وارد کننده همون مقدار که گفتم روی کنسول ها سود کرده که براش ارزش داشته همچین ریسکی بکنه و بحث دلالی هم درسته اما دلالی برای ps4 هم هست و مقدارش مشخصه دلال اونقدر دستش باز نیست هر قیمتی که می خواد بزنه اما وارد کننده کاملا دستش بازه !!!!

شما از دبی صرفا از یک سری فروشگاه مشخص می تونستی کنسول رو با قیمت رسمی بخری و اونم محدود به نفری یک کنسول بود.

• Like
Reactions: Imaginative

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس

منم یکی از همونایی هستم که تونستم کنسول با قیمت اصلی بخرم دیگه به هیچ وجه هم حاضر نبودم بیشتر از قیمت واقعی بخرم مثل همه منتظر بودم کنسول زیاد بشه کاملا شانسی گیرم اومد
نمی گم فروشنده ها نتونستن با قیمت عادی بخرن چرا اونا هم تک و توک گیرشون اومده، ولی فروشگاه های رسمی به هیچ عنوان اجازه خرید عمده نمیدن
مثلا طرف نمی تونه از آمازون 50 تا کنسول با قیمت واقعی بخره مگر اینکه قرارداد بیزنس داشته باشه که اونم شرایط خاص داره ( این 50 تا هم رقم عمده ایی برای اونوریا نیست که بخوان تخفیف زیادی بدن)
من نگفتم فروشنده ها کنسول رو 1000 دلار خریدن گفتم به قیمت واقعی 500 دلار هم نخریدن، شما ی عدد بین اینا درنظر بگیر
ارزون هم که بشه بازم ضرری در کار نیست قیمت ها سرشکن میشه سود روی کل فروش محاسبه می کنن نه تک تک ی دوره گرونتر خریدن گرونتر فروختن. حالا ارزوتر میخرن ازونترم می فروشن (سود میانگینه دیگه)

من کل حرفم اینه که این قیمت های نجومی بخاطر کمبود کنسوله دلالی روی کالایی که بازارش اشباع باشه معنی نداره ps4 شما هرجا نگاه کنی با قیمت واقعی گیر میاد دلالی نداره ی سود مشخص میکشن تمام
الان اوضاع گرافیک هم همینطوره

• Smile
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر