قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
هر کارتن ۱۰ تا کنسول جمعا ۴تا کارتنی ۵۰۰ هزار تومن، خداییش وقتی از چیزی اطلاع ندارین فقط کافیه چیزی نگین ، الکیم شگفت زده نشین پلی قاچاق هست با لنج میاد بعدم قاچاقی از بندر بار ماشین سنگینا میشه اکثرا هرجای ایران تحویل میدن، بیخود حرف گمرک نزنین و بازار داغی نکنین، اگه آدم چیزی نمیدونه بهتره حرف نزنه مگر اینکه یا خودش فروشنده باشه یا چیز دیگه ای، تمام.
دوست عزیز،من دسته پلی استیشن و ایرپاد آوردم ، نزدیک به ۱۶ ماه پیش،دونه ای ۸۰ هزار تومن کرایه گرفتن، شما اگر کسی رو سراغ دارید این کرایه رو بگیره،معرفی کنید، من ۵۰ درصد کل کرایه رو بعنوان تشکر و شیرینی تقدیم شما میکنم
الان که کرایه ها چندین برابر شده و با اون حجم و وزن جعبه ی PS5 ،خدا میدونه چند کرایه میخوره
پ.ن:
امروز قیمت گرفتم از تهران ،۲۲تا ۲۲۵۰۰ قیمت میدادن نسخه استاندارد

• Smile
Reactions: IMANOKA

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر
شما همون ۱۵۰ میلیون هر کانتینرم حساب کنی تو هر کانتینر ۲۵۰ تا PS5 هم باشه میشه ۶۰۰ تومن به ازای هر کنسول...اگه حتی ۱۰۰تا کنسولم باشه میشه یه تومن به ازای هر کنسول...اونقد چیز زیادی به هزینه اضافه نمیکنه ک دارین روش مانور میدین ;) مخصوصا که اونطرف به خاطر عمده خریدن احتمالا چیزی در همین حدود از کنسول کم میشه...پس کنسول خیلی نزدیک به معادل دلاریش میشه چه شما بخوای چه نخوای :D

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
شما همون ۱۵۰ میلیون هر کانتینرم حساب کنی تو هر کانتینر ۲۵۰ تا PS5 هم باشه میشه ۶۰۰ تومن به ازای هر کنسول...اگه حتی ۱۰۰تا کنسولم باشه میشه یه تومن به ازای هر کنسول...اونقد چیز زیادی به هزینه اضافه نمیکنه ک دارین روش مانور میدین ;) مخصوصا که اونطرف به خاطر عمده خریدن احتمالا چیزی در همین حدود از کنسول کم میشه...پس کنسول خیلی نزدیک به معادل دلاریش میشه چه شما بخوای چه نخوای :D
250 تا؟!
حدود 600 تا ps5 جا میشه تو کانتینر 20 فوت

190748

190749

190750

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر
250 تا؟!
حدود 600 تا ps5 جا میشه تو کانتینر 20 فوت

View attachment 190748

View attachment 190749

View attachment 190750
من خیلی دست پایین حساب کردم (چون الان حجم ورودی شاید اون تعدادی نباشه که کانتینر ،کانتینر پر بشه باهاش) که با این وجودم رقم زیادی به قیمت هر کنسول اضافه نمیکنه جوری که دوستان عصای عثمانش کردن :D با فرض ۶۰۰ کنسولی که شما میگی برا هر کنسول میشه ۲۵۰تومن...

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
همونطور که دوستمون گفت کاهش این قیمت این هفته بعید میدونم به خاطر موجودی باشه فروشنده ها دیدن دلار کاهشی شده پنیک کردن البته نظر من هست شاید اشتباه باشه

• Smile
Reactions: IMANOKA

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,456
من خیلی دست پایین حساب کردم (چون الان حجم ورودی شاید اون تعدادی نباشه که کانتینر ،کانتینر پر بشه باهاش) که با این وجودم رقم زیادی به قیمت هر کنسول اضافه نمیکنه جوری که دوستان عصای عثمانش کردن :D با فرض ۶۰۰ کنسولی که شما میگی برا هر کنسول میشه ۲۵۰تومن...

پیراهن عثمانو گرفتی عصا دادی دستش چرا..

۲۱٫۵۰۰٫۰۰۰ نسخه استاندارد رویت شد در یک فروشگاه تیک دار توی دیوار
ادیت: در عرض 5 دقیقه کردش 21.999 البته

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
اقا کنسول و امثالهم همشون قاچاق و ته لنجی میاد، رسمی نمیاد که دارین هزینه حملشو با کانتینر می سنجید :D یه ذره از اون مدینه فاضله ای که تو ذهنتون ساختین بیاید بیرون. بعد از اینم کنسول باید از بندر برسه به شهرای ایران. کنسول پرواز نمیکنه، جنسم قاچاقه، باید برادران شوتی جنسو بیارن برسونن تهران و امثالهم.

و البته همه اینا رو هر کنسول در بدترین حالت بیشتر از ۲-۳ تومن نباید بشه. الان در حال حاضر علت گرونی کنسول گرون بودن خود کنسول در بازار تامین کننده ایرانه (یعنی دبی) قیمت اونور که ارزون بشه اینجام سریع ارزون میشه. اینقدر وارد کننده های مختلف هستن که برا جذب مشتری بهترین قیمتو میدن و این به نفع مشتریاس.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
اقا کنسول و امثالهم همشون قاچاق و ته لنجی میاد، رسمی نمیاد که دارین هزینه حملشو با کانتینر می سنجید :D یه ذره از اون مدینه فاضله ای که تو ذهنتون ساختین بیاید بیرون. بعد از اینم کنسول باید از بندر برسه به شهرای ایران. کنسول پرواز نمیکنه، جنسم قاچاقه، باید برادران شوتی جنسو بیارن برسونن تهران و امثالهم.

و البته همه اینا رو هر کنسول در بدترین حالت بیشتر از ۲-۳ تومن نباید بشه. الان در حال حاضر علت گرونی کنسول گرون بودن خود کنسول در بازار تامین کننده ایرانه (یعنی دبی) قیمت اونور که ارزون بشه اینجام سریع ارزون میشه. اینقدر وارد کننده های مختلف هستن که برا جذب مشتری بهترین قیمتو میدن و این به نفع مشتریاس.
حرفات تقریبا درسته ولی همه اینایی که داری میگی بصورت یه سیستم کامل و سیستماتیک داره انجام میشه و عین یه چرخه همش داره انجام میشه :D

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
سوالاتی که کاربران پرسیدن و یکی از فروشگاه ها جواب داده :

View attachment 190746

View attachment 190747
مشخص

بنظرم اون وارد کننده های اصلی که شاید ۲_۳نفر بیشتر نباشن عامل اصلی گرونین
اونا سالهاست تو این کارن و اونان که قیمت بازارو کنترل میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر