قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,175
نام
حامد
اون موقعی که دلار 18 تومن بود من یه 400 دلار تهیه کردم گذاشتم کنار فقط به خاطر ps5 و لذا هر موقع بخوام بخرم به فروشنده محترم 400 دلار رو تقدیم می کنم.
اما خب من بعد از یک سال که پرتی ها تموم شدن میخرم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من فقط یه مطلب بگم و برم .اصلا کاری به قیمت فضایی روز های اول و.... ندارم دیدم یک سری میگن خرابی کنسول های سری اول .خودم اکثر کنسول هامو تو 3 ماه اول عرضه خریدم هیچ کدومشون هم به غیر از xbox 360 هیچ مشکلی نداشتن .اینجوریم نیست که میگید سری اول مشکل دارن

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,105
اون موقعی که دلار 18 تومن بود من یه 400 دلار تهیه کردم گذاشتم کنار فقط به خاطر ps5 و لذا هر موقع بخوام بخرم به فروشنده محترم 400 دلار رو تقدیم می کنم.
اما خب من بعد از یک سال که پرتی ها تموم شدن میخرم
اگه واحد پولمون رو از ریال به دلار تغییر میدادن دیگه تمام مشکلات اقتصادی مون حل میشد :p

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,760
نام
وحید
اگه واحد پولمون رو از ریال به دلار تغییر میدادن دیگه تمام مشکلات اقتصادی مون حل میشد :p
مشکل اینه که نقدینگی دلاری برای اینکار در کشور نیست که دلار اینقدر کشیده بالا وگرنه همون رو ده هزار تومن میموند کشور الان با سلام صلوات و نوسان گیری دولت از مردم سرپاست

• Like
Reactions: FreeGamer

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
من فقط یه مطلب بگم و برم .اصلا کاری به قیمت فضایی روز های اول و.... ندارم دیدم یک سری میگن خرابی کنسول های سری اول .خودم اکثر کنسول هامو تو 3 ماه اول عرضه خریدم هیچ کدومشون هم به غیر از xbox 360 هیچ مشکلی نداشتن .اینجوریم نیست که میگید سری اول مشکل دارن
دقیقا همینطوره، منم نمیدونم چرا بعضی ها روی این موضوع خیلی تاکید دارن!. من که خودم از همون اولش یعنی پی اس وان تا پی اس فور تو روزهای اولیه عرضه به بازار، خریدم و هیچ مشکلی با هیچ یک از کنسول های شرکت سونی تا به حال نداشتم. ایکس باکس رو اصلا نداشتم و به خاطر همین در جریانش نیستم که خرابی داشته یا نه.

• Like
Reactions: vayne solidor

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
آقا شما مث اینکه تو ایران زندگی نمیکنید و یا اصلا تو بازار ایران نبودید! این حرفا واسه اونور آبه. من با تجربه ای که از داشتن مغازه تو بازار (اونم نه مغازه گیم) داشتم و دارم با دلار 32 تومنی قیمت کنسول دیسک خور در ابتدای عرضه کمتر از 25 تومن نخواهد بود تمام. بحث الکی هم نکنید.

نه داداش ما تو ایران زندگی نمیکنیم شما زندگی میکنی. امثال شما هستن که مغازه دارا به خودشون اجازه میدن همین قیمتای چرت رو بزنن. شما دوست داری گرون بخری بخر. با همین قیمت دلار کنسول دیسک دار 19 20 تومن حداکثر بیشتر بخرید قشنگ تو..... رفته. حالا مغازه دار دوست داره 25 بده 30 بده شما باید عاقل باشی نخری. بحثی هم ندارم با شما سر مساعل بیخود. نمیدونم چرا بعضی ها اصرار دارن چیزی که غلطه رو بگن درسته

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
نه داداش ما تو ایران زندگی نمیکنیم شما زندگی میکنی. امثال شما هستن که مغازه دارا به خودشون اجازه میدن همین قیمتای چرت رو بزنن. شما دوست داری گرون بخری بخر. با همین قیمت دلار کنسول دیسک دار 19 20 تومن حداکثر بیشتر بخرید قشنگ تو..... رفته. حالا مغازه دار دوست داره 25 بده 30 بده شما باید عاقل باشی نخری. بحثی هم ندارم با شما سر مساعل بیخود. نمیدونم چرا بعضی ها اصرار دارن چیزی که غلطه رو بگن درسته
تو بازاری که امروز نخری فردا بخری قیمت میره بالا دیگه کار از عقل و عاقلی گذشته
من الان هم میگم خدا کنه فروشنده ها انصاف داشته باشن اما گوشی اپل ۱۰۰۰ دلاری رو میارن ۴۵ تومن میدن الان درسته اونقدرا اپل خریدار نداره به دلیل افزایش قیمتش تو ایران اما این کنسول تو ابتدای عرضه با کمبود در جهان مواجه میشه چه برسه ایران تو ایران هم بخاطر وضعیت لاشی بودن اقتصاد کشور کنسول رو زیر ۲۰ اصلا تصور نکنین چون خودم نزدیک ۱۰ ساله تو بازارم اما اگه دلار برفرض ۳۲ تومن ثابت بمونه بعد عید حتما قیمت کنسول زیر ۱۸ هم میاد به دلیل واردات زیاد

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
تو بازاری که امروز نخری فردا بخری قیمت میره بالا دیگه کار از عقل و عاقلی گذشته
من الان هم میگم خدا کنه فروشنده ها انصاف داشته باشن اما گوشی اپل ۱۰۰۰ دلاری رو میارن ۴۵ تومن میدن الان درسته اونقدرا اپل خریدار نداره به دلیل افزایش قیمتش تو ایران اما این کنسول تو ابتدای عرضه با کمبود در جهان مواجه میشه چه برسه ایران تو ایران هم بخاطر وضعیت لاشی بودن اقتصاد کشور کنسول رو زیر ۲۰ اصلا تصور نکنین چون خودم نزدیک ۱۰ ساله تو بازارم اما اگه دلار برفرض ۳۲ تومن ثابت بمونه بعد عید حتما قیمت کنسول زیر ۱۸ هم میاد به دلیل واردات زیاد

دوست عزیز کنسول با گوشی قضیش خیلی فرق داره . مقایسشون درست نیست. بعدش . کنسول 500 دلاری که 16 تومن با دلار الان قیمتش خامش هست. 3 یا 4 میلیون سود روش. سود کمیه مگه انتظار دارید بیشتر قیمت بدن. اینو بدونید فروشنده عمده میخره خیلی ارزونتره. گمرک نداره. همین 19 20 تومن هم گرون هست حتی همون روز اول باش. اینکه فروشنده به خودش جسارت میده قیمت بالاتر از این حرفا بگه بر میگرده به سود جویی و سو استفاده گری از این موقعیت.

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اگه قراره تو ایران زندگی کنید دنبال نسخه دیجیتال نرید با این اوضاع نت که قطعا حجم بازیهای نسل بعد بیشتر خواهد بود . 100 دلار بیشتر بدی به درایو ی بهتر از دنگ و فنگهای تموم نشدنی ـه نت ـه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
فکر میکنید قاچاق هزینه نداره میرن امارات میخرن اینجا دلار و تبدیل به ریال میکنن و تمام! کلی فقط پورسانت به عاقا زاده جماعت باید بده قاچاقچی محترم + هزینه لنج و.. هم مثل دلار چند برابر شده

500 دلار رو ضربدر 31 میکنن بعد نتیجه میگیرن اینقدر از این بیشتر یعنی دزدی :D اسم و ظاهر ش قاچاقه وعلا حالا حالا ها باید رانت و رشوه بدی . در واقع یک قاچاق دولتی ـه تمام عیارـه

حتی بعید نیست کالای لوکس خطاب ش کنن وکلی داستان در کنارش پیش بیاد

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
وقتی قیمت ها نوستالژیک می شه :D کاری کردن که فروشنده ها هم از بروزرسانی ساعتی! قیمت ها خسته شدن.

خب :D
نسبت 1000 تومان به 554.000 تومان
برابر است با نسبت 32000 تومان به 17.728.000 تومان :D
مبارکه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,896
نام
malek
من که خودم بشخصه نهایت بودجه ای که برای خرید در زمان لانچ گذاشتم کنار، 20 تومنه نه بیشتر. بیشتر از 20 تومن مصداق پولِ زور گرفتنه.
2 میلیون بیشترم زوره.کنسول 2 میلیون بود درآمدا چند بود و الان که 20 شده درآمدا چقدر اومده روش؟کلا چند دهه هستش به زور داریم به زور عادت داده میشیم

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
انصافا از شدت مسخرگی اوضاع بیشتر از اینکه ناراحت کننده باشه ، خنده داره!خنده از رو حرص البته!
چندوقت پیش که دلار رو ۲۰ تومن بود با رفیق رفقا حساب کتاب میکردیم نتیجرو دیدیم دونه دونه کشیدیم کنار!
الان با دلار ۳۲ تومنی حساب کتاب میکنیم فقط میخندیم!
دلار ۳۲ تومنیی که هر روز و هفته نجومی داره میکشه بالا و هنوزم یماه مونده عرضه بشه کنسول!خود این یماه حالا دلار چقدر بشه و فروشنده چقدر بکشه روش و ... بماند!
تموم حساب کتابهام فقط برای خود کنسول تنهاس!حداقل ۱بازی هم بخوای براش بگیری خودش داستان جداییه!
واقعا جوکه!همه چی اینجا جوکه!

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
درسته خودم 500 رو ضربدر قیمت دلار میکنم ولی این اشتباهه. اگه پولاتونو بدین من برم کنسول بیارم درسته! ولی اون واردکننده ای که داره انبوه وارد میکنه خیلی کمتر از این پای خودش میفته

الان قیمت کنسولهای سونی تو ایران با قیمت جهانی برابره (با همین دلار 32تومنی) کنسولهای مایکرو هم تو ایران ارزونتر از قیمت جهانیه! چطور همچین چیزی ممکنه؟ چون بازرگانی که انبوه وارد میکنه خریدش این 500$ نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر