قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
263
کدوم فروشنده ها قسطی می دن؟
قسطی که زیاده ولی بنظرم خوب نیست کنسول ۲۲ تومنی( خوبش تو دیوار البته نه مغازه ) اخرش ۳۲ تومن پیاده میشی
البته بستگی به شرایط خریدش داره ولی بنظرم از دیوار در حد پیدا کنید خیلی بهتره تا قسطی
دیوار هم مواظب باشید فقط حضوری خرید کنید به هیچ عنوان غیر حضوری نه بفروشید نه بخرید انقدر کلاه بردار حرفه ای تو دیوار هست
که مالتون از چنگتون دربیارن خودتون هم متوجه نشید

هرچند بنظرم الان فور هم داشته باشید خوبه

آخرین ویرایش:

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
321
مغازه دار اصولا.
دویت عزیز با نهایت احترام ولی این چیزی نیست جز حربه‌ای برای قالب کردن جنس دسته دوم بجای جنس نو!
کنسول قبل از رفتن توی جعبه و ارسال به خارج از شرکت برای فروش، درون همون شرکت، تست میشن و تست توسط فروشگاه اغلب یک ترفند کثیف هست برای غالب کردن جنس دسته دو یا احیانا برداشتن محتویات داخل جعبه.
اینکه جنس قاچاق میذارن داخلش اغلب چیزی جز یک دروغ کثیف و شیادی نیست. نمیگم تاحالا اتفاق نیافتاده ولی کنسول مطلقا نباید باز شده باشه. کنسول رو تقریبا همش از امارات میارن. تو خود امارات فروشنده هیچوقت جعبه رو باز نمیکنه که ببینه سالمه یا مثلا جنس قاچاق توش هست یا نه! :)
البته داداشم بحث من شخصی نیست و مطمئنم شما هم هدفت چیزی جز کمک به بقیه دوستان عزیز نیست

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
263
دویت عزیز با نهایت احترام ولی این چیزی نیست جز حربه‌ای برای قالب کردن جنس دسته دوم بجای جنس نو!
کنسول قبل از رفتن توی جعبه و ارسال به خارج از شرکت برای فروش، درون همون شرکت، تست میشن و تست توسط فروشگاه اغلب یک ترفند کثیف هست برای غالب کردن جنس دسته دو یا احیانا برداشتن محتویات داخل جعبه.
اینکه جنس قاچاق میذارن داخلش اغلب چیزی جز یک دروغ کثیف و شیادی نیست. نمیگم تاحالا اتفاق نیافتاده ولی کنسول مطلقا نباید باز شده باشه. کنسول رو تقریبا همش از امارات میارن. تو خود امارات فروشنده هیچوقت جعبه رو باز نمیکنه که ببینه سالمه یا مثلا جنس قاچاق توش هست یا نه! :)
البته داداشم بحث من شخصی نیست و مطمئنم شما هم هدفت چیزی جز کمک به بقیه دوستان عزیز نیست
دقیقا جنسایی که میگن سرکارتونی و اصلیه همیناست بعدا میفروشن البته از قدیم همین بوده میکرو ترمیناتور مبخریدی رو کارتونش هندزفری داشت جعبه رو باز میکردی خبری از هندفری نبود یا بعضا یک دسته کم بود

• Like
Reactions: pouria.sh

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,526
نام
Iman
امشب من توی توپخونه Slim Digital رو از 25.800 قیمت گرفتم تا 27 تومن
آخر خودم 26.500 خریدم

دسته هم از 3 تومن شروع میشد سفیدش تا 3.200
طرح کمفلاژ (ارتشی) هم 3.200 بود تا 3.800

هدست Pulse 3D هم از 4.100 بود تا 4.900

پایه کنسول 2 تومن قیمت گرفتم. پایه شارژر هم 1.300

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,912
هیچ کدوم از کنسول هایی که در بازار هست اون لیبل کدر اصلی سونی رو ندارن یا لیبل شیشه ای الکی روش خورده یا اصلا نیست
چیزی که فروشگاه pspro به من گفت و کاملا هم منطقی بود چون قبلا هم این رو از کسای دیگه ای شنیده بود این جنس ها قاچاقی با لنج وارد میشه و خیلی از این کارگرهای اونور عرفشون هست از بین بارشون یک چیزایی بلند میکنن بار اینا که میرسه تحویل میدن کسی که تحویل میگیره داخل جعبه رو چک میکنه که چیزی ازش کش نرفته باشن
لیبل روی جعبه هم با سشوآر گرفتن بر میدارن برای همین اصلا جای چسب و لیبل نمیمونه
در کل اینکه جنس پلمپ نباشه الان خیلی عرف شده اما نباید جنس روشن شده باشه به هر بهانه ای برای همین اولین چیزی که موقع خرید دستگاه چک باید بکنید ورژن نرم افزار دستگاه هست اگر آپدیت و بروز بود قطعا کالا قبلا استفاده شده

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
امشب من توی توپخونه Slim Digital رو از 25.800 قیمت گرفتم تا 27 تومن
آخر خودم 26.500 خریدم

دسته هم از 3 تومن شروع میشد سفیدش تا 3.200
طرح کمفلاژ (ارتشی) هم 3.200 بود تا 3.800

هدست Pulse 3D هم از 4.100 بود تا 4.900

پایه کنسول 2 تومن قیمت گرفتم. پایه شارژر هم 1.300

دلیل اینکه می رید اسلیم می خرید چیه؟ که گرون ترم هست
چون غیر از یکم فضای بیشتر هیچ مزیت دیگه ای نداره اونم الان که با 4 تومن SSD 1 ترا نسل 4 می دن

برای سری 12 با 11 هم قبلا همین بود
هنوزم هیچ بررسی معتبر و درست و حسابی نیست که برتری یکیشون رو نشون بده جز مغزهای زنگ زده برخی فروشنده های سودجو که میان الکی جو بازار تعیین می کنن

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,526
نام
Iman
دلیل اینکه می رید اسلیم می خرید چیه؟ که گرون ترم هست
چون غیر از یکم فضای بیشتر هیچ مزیت دیگه ای نداره اونم الان که با 4 تومن SSD 1 ترا نسل 4 می دن

برای سری 12 با 11 هم قبلا همین بود
هنوزم هیچ بررسی معتبر و درست و حسابی نیست که برتری یکیشون رو نشون بده جز مغزهای زنگ زده برخی فروشنده های سودجو که میان الکی جو بازار تعیین می کنن
من بخاطر حجم گنده ای که فت داره رفتم اسلیم گرفتم
بنظرم خیلی گنده است واقعا و اسلیم رو بیشتر دوست داشتم

AbolfazlMF

کاربر سایت
Dec 10, 2023
17
من بخاطر حجم گنده ای که فت داره رفتم اسلیم گرفتم
بنظرم خیلی گنده است واقعا و اسلیم رو بیشتر دوست داشتم
مبارکتون باشه
حیف اون عظمت و ابهت نسخه فت نبودش؟
میذاری روی میز حرف میزنه باهات لعنتی 8->

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
263
سلام وقت بخیر تو دیوار آگهی های ps5 اسلیم رو دیدم تو بانه کنسول رو 22 تومن میفروشن بنظرتون واقعیت دارد ؟
دوستان خیلی حواستون جمع باشه تو دیوار به شدت توصیه میشه گول قیمت ها رو نخورین و وسوسه نشین فقط حضوری خرید و فروش کنین

• Like
Reactions: blak and keyvan1363

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر