قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
یه سوال داداش جسارتا شما میخوای کنسول بخری؟
چون یادمه قبلا دنبال خریدش بودی فکر کردم خریدی برای همین کنجکاو شدم
بله دوست عزیز ولی به این قیمت نه
قیمت جهانی در حال نزوله
بعدشم من بین ۲۰ الی ۲۲ تومن حتما خریدمو انجام میدم

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
https://www.amazon.ae/Sony-Playstat...714-98a7-a87ff0369914&pd_rd_i=B08FC5L3RG&th=1

از 2200 درهم به 2050 درهم سقوط قیمت

با درهم 11100 تومی چیزی حدود 2250 میلیون میشه

ali punker علی تانکر بازم بیا بخند

یکی دو هفته دیگه کنسول کف 22 رو حتما میبینه
واقعا و قلبا امیدوارم بیاد پایین حتی بیشتر اما از ۲ سال پیش که کنسولمو خریدم و هرزگاهی این تاپیکو چک می کنم دارم جملات این چنینیو می خونم اما بدبختانه هیچوقت پایین نمیاد
اولا یه عده منتظر ۱۵ تومنی بودن بعد ۱۹ تومنی الانم ۲۲ تومنی!
اما الان رو ۲۴ تا ۲۵ کف سازی کرده و دلار هم که قطعا روندش رو به بالاست و همه منتظر بالارفتنش هستن
من خودم رو ۱۹ تومن خریدم. تازه ۱۷ بود که یهو گرون شد و میگفتن بالاست ولی از اون موقع تا حال زیر ۲۰ نیمده
واقعا تحلیل پایین اومدن قیمت برا ایران نیست

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
قیمت جهانی در حال نزوله
خیلی خوب میشه که بیاد ولی با این وضعیت مملکت و دلار بعیده به نظرم قبل عید و توی بهمن خریدتونو کنید
فنر دلار معلوم نیست کی بترکه

• Like
Reactions: capitanrayan

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
خیلی خوب میشه که بیاد ولی با این وضعیت مملکت و دلار بعیده به نظرم قبل عید و توی بهمن خریدتونو کنید
فنر دلار معلوم نیست کی بترکه
اصلا بحث قیمت دلار در ایران نیست
بحث کاهش قیمت جهانیه موقعی که شما خریدین کنسول قیمتش حدودای ۳۰۰۰ درهم بود الان شده ۲۰۵۰ درهم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بحث کاهش قیمت جهانیه موقعی که شما خریدین کنسول قیمتش حدودای ۳۰۰۰ درهم بود الان شده ۲۰۵۰ درهم
داداش فکر کنم شمای جای کنسول کارت گرافیک خریدی درسته؟
ولی بنظرم یکم اومد پایین تر بخر ریسک نکن چون کنسولم هرساله که نمیاد میتونی مدتها استفاده کنی
البته صلاح راه خویش خسروان دانند

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
داداش فکر کنم شمای جای کنسول کارت گرافیک خریدی درسته؟
ولی بنظرم یکم اومد پایین تر بخر ریسک نکن چون کنسولم هرساله که نمیاد میتونی مدتها استفاده کنی
البته صلاح راه خویش خسروان دانند
آره خیلی وقته خریدم و فروختم
نه فعلا صبر میکنم

• Like
Reactions: SleepyTurtel

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
قیمت جهانی در حال نزوله
کلا که بعیده زیر ۲۰۰۰ درهم بیاد. درهم ۱۱۰۰۰ تومانی و هزینه‌ی خوابِ پول، قاچاق و باربری و سود فروشنده رو حساب کنی. بهترین حالتش میشه نسخه دیجیتال ۲۴-۲۵میلیون.

۲۲ تومن خیلی بعیده.

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
سوال اینه چی تو این مملکت درسته که الان قیمت این درست باشه؟ و چه چیزی تو این مملکت به قیمت جهانی ربط داره؟ حتی قیمت پیاز هم رو هواست تو این مملکت

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
کلا که بعیده زیر ۲۰۰۰ درهم بیاد. درهم ۱۱۰۰۰ تومانی و هزینه‌ی خوابِ پول، قاچاق و باربری و سود فروشنده رو حساب کنی. بهترین حالتش میشه نسخه دیجیتال ۲۴-۲۵میلیون.

۲۲ تومن خیلی بعیده.
همین الان زیر 24 تومن نسخه دیسک خورشو میدن شما از دیجیتالی حرف میزنین

قیمت جهانی مثل اقتصاد ایران نیست که یه روز پایین بیاد یه روز بالا بره

الان قیمت جهانی رو به نزوله و وقتی عرضه بیشتر از تقاضا بشه قیمت میاد پایین

• Like
  • Smile
Reactions: ALI PUNKER and blak

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
من یه نکته بگم، این صحبت های دوستمون tokio_hotel در مورد قیمت جهانی از یه نظر درسته. نمی دونم دوستان دیگه یادشون میاد یا نه اما نسل های پیش کنسول ها (خصوصا نسل 8 و 7) که قیمت دلار بازم اوضاعش مثل همین الان تقریبا خوب نبود (روند صعودی داشت همیشه) اما وقتیکه کنسول به قیمت جهانی عرضه می شد، قیمت کنسول تو بازار ایران دقیقا طبق فرمول (قیمت دلار ضربدر قیمت جهانی) محاسبه می شد و حتی بعضا کمتر از این مبلغ هم تو بازار فروخته می شد. پس این صحبت که سود فروشنده و نمی دونم گمرک و اینا رو حساب می کنید نمی تونه درست باشه. این فرمول همیشه درسته مگه اینکه کمبود کنسولی وجود داشته باشه و عرضه و تقاضا به هم نخونه، وگرنه در صورت رفع شدن این مشکل بازم بنظرم قیمت کنسول از همون فرمول بالا پیروی می کنه.
اما از طرف دیگه این دفعه شاید یه فرق کوچیکی با نسل های قبل داشته باشه که دوستمون tokio_hotel هم باید بهش توجه کنه اونم اینه که، اوضاع مملکت از نظر اقتصاد و تحریم در اوج خودش توی این چند سال اخیر هست که ممکنه باعث شده باشه دیگه قیمت کنسول از اون فرمولی که گفتم پیروی نکنه و همیشه با دو - سه تومن بالاتر از قیمتش فروخته بشه (در صورت رفع کمبود کنسول و عرضه به قیمت جهانی) پس باز هم می رسیم به فرمول بهتر و دقیق تر "هر موقع پول داشتی بخر و لذتشو ببر" !

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
یک خاطره جالب از امروزم بگم .
مشهدم من. تو کل مشهد یک مغازه هست که همه مغازه دارا ازش قیمت میگیرن و خرید میکنن. قیمت امروزش سری 12 آمریکا 25100 بود .
من همینجوری تو خیابون بودم رفتم در یه مغازه قیمت گرفتم در کمال ناباوری گفت 31 تومن مغازه دیوار به دیوارش 25600 گفت . مغازه دومی که معقول بود اما اولی برگام ریخت نمیدونم ایسگام رو داشت میگرفت شوخی میکرد

• Like
Reactions: Clarence b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر