قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,560
نام
Mehrdad
قیمت دلار قبل و بعد از توافق 2015 فرق خاصی نكرد، فقط تا 2سال بعدش كه با یك امضا پاره شد، تا حدودی ثابت موند و نوسان نداشت.

الان كه شرایط خیلی بدتر هم شده، نظرم تو بهترین حالت باید فرض كنیم دلار تا 2024 تو همین حدود بمونه. قیمت كنسول هم كه خب دیگه بعید میدونم تا تغییر در شرایط ساخت سونی به قیمت اصلیش برسه.

به نظرم بهترین كار اینه كه دیگه حرص نخوریم و هروقت پولمون رسید بخریم. هر قیمتی كه بود.
من خودم اشتباه بزرگی كه كردم، به هوای "حباب" 15 میلیونی دلمو خوش كردم كه این پاییز قیمت واقعی میشه، و همین دلخوشی ساده لوحانه باعث شد بیخیال درست پس انداز كردن بشم، وگرنه اگه از اول باور داشتم كه قیمت همینه، تابستون خریده بودم رفته بود.

به نظرم شرایط بپذیریم و خودمونو باهاش هماهنگ كنیم بهترین كاره و خیلی زودتر به خواسته هامون میرسیم... حالا كنسول یا هرچی.. ای كاش من از پارسال اینطور فكر میكردم.

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
من قیمتها رو از اول تابستون امسال چک می کردم از ۲۲ م رسید به ۱۸.۵ م که خدارو شکر رفتم سریع خریدم البته ۳۰۰ ت گرونترش کرد ۱۸۸۰۰ م پرداخت کردم.
اون موقع ۱۷۹۰۰ هم پیدا میشد که من دیگه زیاد پیگیرش نشدم.

یادش بخیر سال ۱۳۷۹ کنسول سگا رو خریدیم به ۳۰ هزار تومن اونموقع پلی استیشن ۱ حدود ۲۵۰ هزار ت قیمت داشت.
یه کارتریج که۴ بازی داشت هم خریدیم ۵ هزار تومن که مورتال کمبت ۲ داشت
یادمه اصطلاحا می گفتیم ۴ لبه

دسته خوب هم خریدیم ۸ هزار تومن که دوتاش شد ۱۶ هزار تومن
یعنی نصفه قیمت خوده کنسول ☺️

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام دوستان
میخواستم پلی ۵ استاندارد بخرم ولی متاسفانه این اواخر قیمتش رفته بالا
به نظرتون یکم صبر کنم میاد پایین؟

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
سلام دوستان
همین امروز بخر داداش
هیچ چیز توی این مملکت پایین امدنی نیس
فوقش ممکنه 1 تومن بیاد پایین ولی هفته بعدش 2 میره روش
امروز بخری بهتر از فرداس

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان
من خودم تا 18 اومد پایین و نخریدم به امید ارزان تر شدن، بعد تو 23 خریدم، اگه الان پول داری بخر، اصلا نمیشه پیشبینی کرد، شاید بیاد پایین شایدم باز بالاتر بره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
سلام دوستان
قطعا پایین میاد اما زمانی که من بخرم :))

این قیمت خیلی غیر منطقی هست و به خاطر کریسمس هم می تونه باشه بهمن یا اردیبهشت شرایط ایده ال تری هستن کلا قیمت ایرانشم پرته الان
البته اینا به شرط ثبات دلار هست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
قیمت امروز توپ خانه پاساژ لباف
ps5 استاندارد = کف قیمت 27500 ریجن 2 اروپا
ps5 دیجیتال = کف قیمت 24200 ریجن 2 اروپا

در دو ساعتی که اونجا بودم فقط یک کنسول PS5 استاندارد دیدم فروخته شد.
ps5 دیجیتال بسیار در بازار کم هست ولی ps5 استاندارد بشدت زیاد ( با این حجم از کنسول که وارد میشه ولی فروخته نمیشه به زودی به قطب صادرکننده PS5 تبدیل میشیم :)) )

پ.ن: یک صحبتی هم که مغازه هایی که قیمت بالاتر میدادن میگفتن اینه که هرجا رفتی دیدی قیمت از این کمتره کابلی - دسته ی اورجینالی چیزی از روی کنسول برداشتن اما ما با لوازم اصلی میدیم !!! ;))

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857

ps5 دیجیتال بسیار در بازار کم هست ولی ps5 استاندارد بشدت زیاد ( با این حجم از کنسول که وارد میشه ولی فروخته نمیشه به زودی به قطب صادرکننده PS5 تبدیل میشیم :)) )

پ.ن: یک صحبتی هم که مغازه هایی که قیمت بالاتر میدادن میگفتن اینه که هرجا رفتی دیدی قیمت از این کمتره کابلی - دسته ی اورجینالی چیزی از روی کنسول برداشتن اما ما با لوازم اصلی میدیم !!! ;))
اون جمله آخر حرفیه که همشون میزنن،چرتوپرته

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد

خدایی عجب داستانی شده ، اگثر کشورها PS5 پیدا نمیشه خیلی از سایتهای معتبر موجودی ندارن ، بعدش ایران پره از PS5 !!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
خدایی عجب داستانی شده ، اگثر کشورها PS5 پیدا نمیشه خیلی از سایتهای معتبر موجودی ندارن ، بعدش ایران پره از PS5 !!
بازار سیاه تو همه کشورا موجوده ایرانم در واقع بازار سیاهه نماینده رسمی سونی اگه داشتیم قطعا موجود نداشت مثل اکثر جاها
ebay آمازون و کلی جاهای دیگه کنسول تا دلت بخواد با قیمتای دلالی به وفور پیدا میشه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
قیمت امروز توپخونه پاساژ لباف طبقه همکف طبق گفته فروشنده :
ps5 استاندارد =26500 ( امارات )
18 ماه گارانتی دار = 27400 ( ژاپن)

ps5 دیجیتال = 24200 ( امارات )
بازار بشدت کساد و کسی خرید انجام نمیده

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
شما محل کارتون نزدیک اون پاساژ هاست؟
و یا شغل مربوط به کنسول و اینا دارین؟
چون کسی که کنسول هم نخریده اینقدر هرروز قیمت ها رو چک نمیکنه. شما چندین ماه میشه که خریدین دیگه.
نه کارم مرتبط به کنسول نیست و کارم هم اونور ها نیست فقط مسیر رفت و آمدم طوری هست میتونم از اون مسیر هم رفت و آمد داشته باشم برای همین بخاطر بچه های اینجا میرم از چند تا مغازه قیمت میگیرم و میزارم و شرایط بازار هم میبینم میگم که نمیدونستم کار اشتباهی هست که وقتم رو توی این شرایط کرونایی برای شما و امثال شما میزارم و میرم قیمت میگیرم براتون ... جای تشکر کردن آدم همچین افرادی رو میبینه نا امید میشه که به همه انگ فروشنده و دلال میزنن و یاد میگیره که دیگه کار مثبتی برای هموطن خودش انجام نده که نتیجه اش رو در جامعه میبینیم

در ضمن اینجا تا جایی که یادمه درست شده که قیمت های حضوری رو بگیریم بزاریم وگرنه قیمت سایت های اینترنتی که مشخصه و نظرات تخیلی امروز بخرید و فردا نخرید هم جاش اینجا نیست
اگر هم واقعا بقیه هم مشکل دارن بنده دیگه قیمت نمیزارم خودتون برید قیمت بگیرید.

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
دوستان بنظر من اصلا با این قیمتها نخریم بهتره بذارید حسابی باد کنه رو دست فروشنده ها به التماس بیوفتن . وقتی سری ایکس ۱۷ یا ۱۸ تومنه چرا ps5 باید 27 ملیون باشه ؟سری ایکس هم کمبود تولید داشته تا حدودی . من خودم به این زودی ها برای کنسول هزینه نمیکنم و با همون ps4 pro سر میکنم خدا رو چه دیدی شاید بعدا ps5 pro جایگزینش کردم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر