قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اسم این پدیده رو من گذاشتم Super Mario effect که البته patent pending.
مثل بازی سوپرماریو بروز شما هر چی میرفتی جلو، امکان برگشت به عقب وجود نداشت. قیمت ها هم توی ایران همینه. هر چی بره بالا امکان پایین اومدنش نیست. مگر اینکه فقط ثابت بشه.
چرا برای من زیاد اتفاق افتاده بر فرض تلویزیون cx بود 39 ملیون من خریدم دلار 27 تومن بعد 2 ماه بعدش c1 اومد 31.500 اما دلار همچنان 27 بود زیر قیمت دلاریش که 1800 دلار بود الانم 1500 تا شده
یا من یادمه ps4 خریدم 1250 توی دلار 3 تومنی بعد از 1ماه شد 950 تومن یعنی زیر قیمت دلاریشم شد 400 دلار بود
یا هارد 4 ترا خریدم 2.500 قیمتش 90 دلاره بعد شد 2 تومن
ssd 980 pro samsung 1tb خریدم 4.5 تا 4 تومنم اومد پایین قیمت دلاریش 190 دلاره توی امازون

از این موردها برای من زیاد اتفاق افتاده که حتی قیمت به مراتب از قیمت توی امازون هم کمتر شده حالا گاهی توی اون بازه خریدم بعدا رفته بالا گاهیم نه ادم نمی دونه رسما توی ایران کی قیمتا کف هست کی سقف
هر چند توی خارجم می خریدم فرداش یک اف 30 یا 50 درصدی می خوره حسابی می سوزید اینجا افی در کار نیست شکل دیگه ای داره

حالا خارج از بحث ادامه ندم دیگه اما اینا مثال هایی بود که بگم حتی ممکنه قیمت 5 طوری بشه که ارزان ترین جا ایران بشه برعکس یک بازه هایی گران ترین می شه قبل از اینم قیمت زیر 20 داشتیم تا نزدیک 30 رفت باز تا نزدیک 20 اومد باز الان رفت بالا

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
PS5 Pulse 3D Wireless Headset
3.350.000
PS5 DualSense Controller:
1.900.000
PS5 HD Camera:
1.400.000
PS5 DualSense Charging Station:
1.100.000
PS5 Media Remote:
600.000
اوه، اینا قیمتای سایته یا توپخونه؟ چون قیمت Pulse 3D رو خیلی بالا داره میده!!!! من از سایتی که بیشتر وسیله ها و بازیامو ازش میخرم، Pulse رو زده دو و نیم!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اوه، اینا قیمتای سایته یا توپخونه؟ چون قیمت Pulse 3D رو خیلی بالا داره میده!!!! من از سایتی که بیشتر وسیله ها و بازیامو ازش میخرم، Pulse رو زده دو و نیم!
متوسط قیمت ها هست ... قطعا بگردید از این قیمت ها کمتر پیدا میشه . اینا رو فقط جهت اینکه یک حدودی قیمتی بعد افزایش قیمت ها داشته باشید گزاشتم

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349

احتمالا قيمت پالس مشكي هاس كه نوبرونه اوردن ١ تومني بالاتر ميگن

Sent from my iPhone using Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
امروز حدود 3 ساعت توی پاساژ لباف و اطرافش بودم باور کنید ندیدم حتی یکنفر کنسول بخره حتی کسی نمیاد دیگه سوال کنه
تمام مغازه دار ها به معنی خود کلمه بیکار بودن حتی از بی مشتری بودن بعضی هاشون مغازه رو هم ول کرده بودن دور هم جمع شده بودن خاطره تعریف میکردن
اگر قیمت ها اینجوری پیش بره اینا هم باید مغازه هاشون رو تعطیل کنن چون خرج برق و اجاره مغازه شونم در نمیاد

آخرین ویرایش:

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
27 میلیون پول کنسول دادن تو این وضعیت اقتصادی واسه یه کنسول 500 دلاری حداقل واسه 80 درصد جامعه خیلی خیلی زیاده. امیدوارم تا دلار گرونتر نشده مشکل کمبود کنسول حل بشه و مافیای داخل هم از خر شیطون بیان پایین . فکر اینکه نتونم یدونه ps5 داشته باشم حقیقتا اذیت کنندست.

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
27 میلیون پول کنسول دادن تو این وضعیت اقتصادی واسه یه کنسول 500 دلاری حداقل واسه 80 درصد جامعه خیلی خیلی زیاده. امیدوارم تا دلار گرونتر نشده مشکل کمبود کنسول حل بشه و مافیای داخل هم از خر شیطون بیان پایین . فکر اینکه نتونم یدونه ps5 داشته باشم حقیقتا اذیت کنندست.
متاسفانه اینا کمتر شدن فروش رو با افزایش قیمت و حاشیه سودشون می خوان جبران کنن برای همینه جدیدا دلار هم که قیمتش افت میکنه باز قیمت کنسول همون حدود 27 میمونه و ارزون نمیشه ...

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
دلار که بالا میره در کمتر از ۱۰ ثانیه قیمت به روز میشه ولی بر فرض محال دلار یه ذره ارزون میشه باید حداقل یه ماه ثابت بمونه تا یه ذره قیمت رو کم کنن‌.
عاقبت شوم ایران و ایرانی. البته ۹۵ درصد جامعه رو شامل میشه.
اون ۵ درصد هم نون به نرخ روز خور و شاد و سرخوش از وضعیت

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
اگه کسایی که روزای اول بالای 30 تومان پول دادن و کنسول رو خریدن حتی فقط 1 درصد از کارشون پشیمون شده باشن، امروز اون پشیمونی به شادمانی پس از یک پیروزی بزرگ تبدیل شده

بیچاره دوستانی که بخاطر حرف عزیزانی که وعده کنسول ارزون در پاییز رو اینجا میدادن، برای خریدن دست نگه داشتن..

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
اگه کسایی که روزای اول بالای 30 تومان پول دادن و کنسول رو خریدن حتی فقط 1 درصد از کارشون پشیمون شده باشن، امروز اون پشیمونی به شادمانی پس از یک پیروزی بزرگ تبدیل شده

بیچاره دوستانی که بخاطر حرف عزیزانی که وعده کنسول ارزون در پاییز رو اینجا میدادن، برای خریدن دست نگه داشتن..
من خودم 22 خریدم.جالبه همون موقع احساس میکردم گرون خریدم!!!!

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
من خودم 22 خریدم.جالبه همون موقع احساس میکردم گرون خریدم!!!!

وضعیت کشور جوری شده که هر چیزی رو هر وقت که بخری بدون اینکه به قیمت گذشتش و آیندش و واقعیش فکر کنی، بازم 10 هیچ از اونی که فردا روزی بعد از تو میخواد بخره جلو تری!!

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
وضعیت کشور جوری شده که هر چیزی رو هر وقت که بخری بدون اینکه به قیمت گذشتش و آیندش و واقعیش فکر کنی، بازم 10 هیچ از اونی که فردا روزی بعد از تو میخواد بخره جلو تری!!

دقیقا نظر من هم همینه شما وقتی توانش رو‌ دارین بخرین چون اینجا خیلی به‌ندرت‌پیش میاد قیمت نزولی بشه اگر هم بشه مدت محدودی خواهد بود
من هم از ۲۲ خریدم یکی برا‌خودم یکی برا پسرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر