قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
یک خبر جدید هم پخش شده که بزودی اینم اثر خودش رو توی بازار میزاره

سونی تولید پلی استیشن 5 را کاهش خواهد داد​

بلومبرگ، به تازگی طی یک گزارش مفصل توضیح داده است که مشکلاتی برای سونی وجود خواهند داشت، چرا که این کمپانی اخیرا با کمبود تراشه‌‌هایی به‌خصوص برای قراردادن در پلی استیشن 5 مواجه شده است و ممکن است نتواند این مشکل را تا پایان سال مالی جاری برطرف کند. اینتل، پایان این کمبود را سال 2023 معرفی کرده‌‌.

اینطور که پیداست، سونی قصد داشت تا پایان سال مالی که در ماه مارچ سال 2022 به پایان خواهد رسید، حدود 16 میلیون نسخه از پلی استیشن 5 را تولید کرده باشد. یعنی از حالا تا پایان ماه مارچ 2.5 میلیون کنسول دیگر باید ساخته شود. اما مشکلات پیش آمده موجب شده است تا این عدد یک میلیون کاهش بیابد.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
ببینین 2 اصل هست
1- مشکل جهانی عرضه هست که رئیس بانک مرکزی امریکا پیش بینی کرده این مشکل تا اواسط سال 22 ادامه داشته باشه بعدش به قیمت نرمال میرسه
2- آذر به نظر من اتفاقی نمیفته قبلش فرصت خریده

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
مذاکراتو ول کنید و هرچه سریع تر برید بخرید ... نه به خاطر دلار و این چیزا به خاطر کمبود تولید جدیدی که اتفاق افتاده ...
اگرم نخریدید منطقیه یک سالو صبر کنید اگه همه چیز همین شکلی بمونه ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
انقدر جو بخرید بخرید راه نندازید، تو کانال تلگرامی فروشگاهی که ازش خرید میکنم الان چندمین باره ps5 دسته دو برای فروش میزاره، اول نیاز و شرایط خودتون رو ببینید بعد خرید کنید.
20 میلیون پول کمی نیست که واسه کنسول بازی.
درسته منم دوست دارم بخرم ولی این هفته 1 ساعت هم وقت نکردم بازی کنم، کار و بدبختی مگه میزاره، حالا کنسول بشه 40 تومن سودش تو جیب کی میره.

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
کسی که تا الان می خواسته بخره، خریده و کسی که تا الان به هر دلیلی نخریده یا نتونسته بخره هم، نمی خره.
به دو دلیل: اونی که نخریده در واقع یه قمار کرده روی ارزون شدن و رو ۱۸ نخریده الان بیاد ۲۶ بخره ضایس حتی شده رو ۳۰ تومن می خره ولی حداقل بعد از رفع کمبود یا اومدن مدل جدید.
اون بنده خدایی هم که همون ۱۸ رو هم نداشته دیگه ۲۶ هم که دیگه اصلا نداره.
خودم دسته دومم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
هیچی قابل پیش بینی نیست که ارزون تر میشه یا گرون تر... این حرف نخرید ارزون تر میشه از روزی که کنسول عرضه شد تا به امروز و تا آینده هم در این تایپک ادامه خواهد داشت ...
در ضمن کنسول که گرون میشه بازی ها هم به همون نسبت گرون میشه ( حالا می خواد ظرفیتی باشه یا دیسک ) ... کنسول هم بخری ته داستان نیست باز قراره چند میلیون برای چند تا دونه بازی پول بدی !!! یعنی همچنان باید به خرج کردن و پول دادن ادامه بدی ... کلا کنسول گیمینگ دیگه تفریح لاکچری شده و با این اوضاع دیگه زیر 30 یا 40 سال داشته باشی از پس مخارجش بر نمیای ...

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
آقا منطقی فک نکنین!
جدا میگم اصلا تفکر منطقی و حساب کتاب و تحلیل و استدلال کردن هیچ فایده ای نداره
قیمتا اصلا سیر منطقی ندارن
یهو گرون میشه
یهو دو قرون میاد پایین
اگه دوس دارین بخرین و پولشو دارین بخرین بره خودتونو اذیت نکنید
حقیقتا هزینه زیادیه ولی اینکه بخواین منطقی سیر قیمتا رو بررسی کنید و پیشبینی کنین قیمتا بالاتر یا پایینتر میاد واقعا دارین خودتونو اذیت میکنید چون هیییییچ منطق درست حسابی ای نداره
الان قیمت گناوه ۲۶-۲۵ تومن هست در صورتی که همون بار قبلیه!
الکی ۳ تومن کشیدن روش!
اگه دوس دارین صبر کنین خب صبر کنین شاید پایینتر بیاد
از اونطرفم شاید نیاد(البته این افزایش قیمت اخیر احتمالا برگرده پایین دوباره بیاد تو همون محدوده ۲۲-۲۳، شایدم اصلا نیاد پایین!!)
خلاصه که خودتونو با بررسی و تحلیل قیمت اذیت نکنید چون سیر قیمتا اصلا منطقی نیست‌

• Like
Reactions: s.snake2

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
فکر نکنم کسی انتظار کاهش قیمت مثلن 10 میلیونی حتی در بهترین شرایط اقتصادی رو داشته باشه، خیلی از افرادی که تا الآن نخریدن منتظر نسخه ی میان‌نسلی ps5 هستن (یه چیزی شبیه pro)

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: Adidas95

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
‏دلار 500 تومن بیشتر شد و قیمت کنسول 3/4 تومن رفت روش
البته 500 کم شد همون قیمت سابق شد اما قیمت برنگشت
کلا الان که اصلا با این قیمتا ارزش خرید نداره مگه کسی مجبور بشه

دیجیتال 23.200
استاندارد 26.200

• Like
Reactions: SepehrR and blak

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
هر چیزی قیمت و ارزشی داره و البته کشش بازار خیلی مهمه ps5 قیمتهای بین ۲۵ الی ۳۲ رو اوایل لمس کرده و دیده کششی تو اون سطح قیمت نداره و خریدارش مطمئنا کم هستش خیلی از دوستان هم شاید ۸۰ درصدشون کنسول رو حول و حوش ۱۹ الی ۲۱ خریدن البته میشه گفت زرنگی کردن الان هم اصلا با این قیمت ارزششو نداره و حتی خریدار هم خیلی کم میشه به جز تعداد اندکی که برا اونا ۳۰ به پایین پول خورد جیبشونه و نمیشه همیشه بازارو با این تعداد اندک کنترل کرد
مطمئنا کنسول دوباره به حول و حوش ۲۲ میرسه ولی امکان پایین اومدنش به زیر ۲۰ رو بعید میدونم حتی بعد از گذشت ۸ سال

• Like
Reactions: masoud101

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دیگه از این واضح تر که دارن از شهرت ps5 توی ایران سو استفاده میکنن
اخه چطور میشه کنسول هم قیمت دلاری سریز اکس باید 5 میلیون گرون تر باشه
الان سریز اکس 21 هم میشه گیر اورد بعد این بی پ.در ها دارن 5 تومن گرون تر برای ps5 میگیرن
به خدا بهترین حرکت رو دست زدن به این هاست اگر ملت ps5 نخرن و رو دست به اینا بزنن و سریز بخرن هرچی رشته بودن پنبه میشه
اینا قیمتشون با قیمت دوبی مچ می کنن معمولا غیر از حالتی که جنس تک می شه دست یکسری الکی قیمت بالا می ره

الان دوبی هم نگاه می کنم استاندارد بالای 3000 هزار درهمه یکجورایی همین حدود قیمته متاسفانه

کلا من نمی فهمم چرا باید 5 نایاب باشه اونم بعد از یکسال از گذشتش دیگه با اینکه ماین نمی کنن کلا منتظرن من بخرم ارزون کنن:D

• Smile
Reactions: blak

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
البته 500 کم شد همون قیمت سابق شد اما قیمت برنگشت
اسم این پدیده رو من گذاشتم Super Mario effect که البته patent pending.
مثل بازی سوپرماریو بروز شما هر چی میرفتی جلو، امکان برگشت به عقب وجود نداشت. قیمت ها هم توی ایران همینه. هر چی بره بالا امکان پایین اومدنش نیست. مگر اینکه فقط ثابت بشه.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
اینا قیمتشون با قیمت دوبی مچ می کنن معمولا غیر از حالتی که جنس تک می شه دست یکسری الکی قیمت بالا می ره

الان دوبی هم نگاه می کنم استاندارد بالای 3000 هزار درهمه یکجورایی همین حدود قیمته متاسفانه

کلا من نمی فهمم چرا باید 5 نایاب باشه اونم بعد از یکسال از گذشتش دیگه با اینکه ماین نمی کنن کلا منتظرن من بخرم ارزون کنن:D
وضعیت تولید خیلی خرابه تو دنیا، چیپستا تولیدش با تقاضا نمیخونه. الان خود من یه لپ تاپ سفارش دادم ، ۲ ماه تاخیر خورده به خاطر سی پی یو :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر