قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یه لپتاپ 600 دلاری رو گذاشتن 20 میلیون تو سایتا
اونوقت کنسول 500 دلاری رو 24 تومن؟
فعلا ارزش ps5 رو تقاضا تعیین میکنه حالا ما بگیم می ارزه یا نمی ارزه فایده ای نداره
تقاضاش متاسفانه زیاده
ارزش واقعیشو بازی هاش مشخص میکنن که فعلا یکی دوتا بازی بیشتر نداره

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
امروز شیراز دیسک خور ۲۳۸۰۰ گیر آوردم
نمیدونم صبر کنم یا بگیرم خودمو راحت کنم؟؟؟؟؟؟
به نظر من، احتمالا تا ۶ ماه دیگه، قیمتش به ۱۶ میلیون و یا کمتر برسه. اگر قیمت ۶ ماه دیگه کنسول رو ۱۶ میلیون در نظر بگیریم، حدود ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کمتر میشه؛ این چند ماه زودتر برات ارزش ۷ میلیون و ۸۰۰ (شاید کمتر و بیشتر) هزار تومان رو داره؟ اگر اختلاف قیمت احتمالی رو تقسیم بر ۶ کنیم، به ازای هر ماه میشه ۱۳۰۰ هزار تومان! به نظرت ارزش داره؟!
Main+Extras بازی Demon's souls remake طبق یکی از سایت ها، فقط ۳۳ ساعته! بازی خیلی خوب دیگه هم واسه ps5 نیست که روی ps4 نباشه؛ توی این مدت خرید زودتر کنسول، به جز این ۳۳ ساعت، چه بازی رو می‌تونی بازی کنی که روی ps4 نمیشه؟ به نظر من ۳۳ ساعت demon's souls اصلا ارزش این چند میلیون هزینه رو نداره.
(شاید توی محاسبات و احتمالات اشتباه کرده باشم)

آخرین ویرایش:

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
از والمارت؟؟ چرا یه ماه دیگه؟ مبارکه خیلی
بله از والمارت. نمیدونم والا فک کنم چون هنوز خودشون کنسول رو ندارن ولی میدونن ماه آینده یک سری به دستشون میرسه. میشه گفت یه جورایی پیش فروش کردن. من موقع خرید چونکه وقت نبود دقت نکردم بعد که سفارش تایید شد دیدم زده April.

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
به نظر من، احتمالا تا ۶ ماه دیگه، قیمتش به ۱۶ میلیون و یا کمتر برسه. اگر قیمت ۶ ماه دیگه کنسول رو ۱۶ میلیون در نظر بگیریم، حدود ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کمتر میشه؛ این چند ماه زودتر برات ارزش ۷ میلیون و ۸۰۰ (شاید کمتر و بیشتر) هزار تومان رو داره؟ اگر اختلاف قیمت احتمالی رو تقسیم بر ۶ کنیم، به ازای هر ماه میشه ۱۳۰۰ هزار تومان! به نظرت ارزش داره؟!
Main+Extras بازی Demon's souls remake طبق یکی از سایت ها، فقط ۳۳ ساعته! بازی خیلی خوب دیگه هم واسه ps5 نیست که روی ps4 نباشه؛ توی این مدت خرید زودتر کنسول، به جز این ۳۳ ساعت، چه بازی رو می‌تونی بازی کنی که روی ps4 نمیشه؟ به نظر من ۳۳ ساعت demon's souls اصلا ارزش این چند میلیون هزینه رو نداره.
(شاید توی محاسبات و احتمالات اشتباه کرده باشم)
والا من ps4 رو فروختم یه کارت گرافیک گرفتم حالا که دیدم اوضاع قطعات آشفتست تصمیم گرفتم همین ps5 رو بگیرم شایدم تا ۶ ماه دیگه به جا اینکه ۷ میلیون ارزونتر بشه ۱۰ میلیون گرونتر شد

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
والا من ps4 رو فروختم یه کارت گرافیک گرفتم حالا که دیدم اوضاع قطعات آشفتست تصمیم گرفتم همین ps5 رو بگیرم شایدم تا ۶ ماه دیگه به جا اینکه ۷ میلیون ارزونتر بشه ۱۰ میلیون گرونتر شد
به نظر من:
در صورت که شرایط ثابت بمونه، "هیچ" دلیل قانع کننده ای وجود نداره که کنسول در بلندمدت، گرونتر بشه؛ احتمالش هست که به دلیل کاهش و افزایش موجودی و یا بقیه عوامل در کوتاه مدت، قیمت ها کم و زیاد بشن. اما در صورتی که سونی، عرضه PS5 رو بیشتر بکنه و شرایط موجودی بهتر بشه که احتمالا تا مدتی دیگه میشه، "هیچ" دلیل قانع کننده ای وجود نداره که کنسول ارزونتر نشه.

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
من با هزار تا پرسجو از بانه و شهر های مرزی تونستم ۱ دونه دیسک خورشو گیر بیارم با قیمت خوب...طرف با یک دسته اضافه و بازی دیسکی دیمن سولز به من داد ۲۴ تومان که وقتی حساب کردم دیدم دستگاه برا من ۲۱۵۰۰ در اومده.مال من ساخت ژاپن هستش رجین ۲ و خدا رو شکر دستگاهش سالمه و بی صدا کار میکنه.طرفی که برام آورد قبلا ازش وسیله زیاد خریده بودم مثل تلوزیون و لوازم برقی خانگی یه جورایی رفیق شده بودیم برام گشت این قیمت گیر اورد وگرنه تو بانه و شهر های مرزی هم تا اونجا که میدونم قیمت ها تقریبا مثل تهرانه.
20210306_143914.jpg

آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
والا منم بعید میدونم واسه عید ارزون کنن اینجور که یکی از فروشنده ها هم میگفت . اینا از مدت ها پیش دلشونو صابون زدن که عید 4،5 تا بچه از قبل قول کنسول رو از بابایی گرفتن که عیدی واسشون بخرن دستگاهو. چیز عجیبی هم نیست برعکس اونور آب که واسه کریسمس و سال نو قیمتا آف خفن میخوره اینجا دو سه برابر میشه همه چیز . همیشه هم همین بوده . حالا ایشالا که حرف دوستمون درست باشه باید دید چه برنامه ای چیدن دلال ها .
ولی من شخصا نظرم رو اول پاییز هستش دیگه. فروشنده ها تا جایی که میدونن فرصت هست واسه فروش بیشتر با قیمت پرت (عید و تابستون که بچه ها تعطیل هستن) قیمتو راحت نمیارن پایین فکر کنم. حالا خیلی هم تا پاییز نمونده و تو این بازه بهار تا پاییز سال پیش رو بازی خاصی هم فکر نکنم بیاد ، پس من و دوستانی که تحمل کردن تا الان و جو زده عمل نکردیم این مدت هم میتونیم صبر کنیم :)

به دوست بالایی هم تبریک میگم، قیمت خوبی گرفت تو این آشفته بازار

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
والا منم بعید میدونم واسه عید ارزون کنن اینجور که یکی از فروشنده ها هم میگفت . اینا از مدت ها پیش دلشونو صابون زدن که عید 4،5 تا بچه از قبل قول کنسول رو از بابایی گرفتن که عیدی واسشون بخرن دستگاهو. چیز عجیبی هم نیست برعکس اونور آب که واسه کریسمس و سال نو قیمتا آف خفن میخوره اینجا دو سه برابر میشه همه چیز . همیشه هم همین بوده . حالا ایشالا که حرف دوستمون درست باشه باید دید چه برنامه ای چیدن دلال ها .
ولی من شخصا نظرم رو اول پاییز هستش دیگه. فروشنده ها تا جایی که میدونن فرصت هست واسه فروش بیشتر با قیمت پرت (عید و تابستون که بچه ها تعطیل هستن) قیمتو راحت نمیارن پایین فکر کنم. حالا خیلی هم تا پاییز نمونده و تو این بازه بهار تا پاییز سال پیش رو بازی خاصی هم فکر نکنم بیاد ، پس من و دوستانی که تحمل کردن تا الان و جو زده عمل نکردیم این مدت هم میتونیم صبر کنیم :)

به دوست بالایی هم تبریک میگم، قیمت خوبی گرفت تو این آشفته بازار
ممنون دوست عزیز البته خیلی پرسو جو کردم به این سادگی ها هم نبود تقریبا ۱ ماه دنبال این کار بودم به خیلی ها سپردم.تقریبا همشون قیمتشون بین ۲۴ تا ۲۵ بود ازشون که میپرسیدم چرا شما قیمتتون مثل تهران بالاس میگفتن به ما اجازه فروش کنسول ps5 رو به طور مستقیم نمیدن و هر کنسولی که تعداد تهیه میکنیم باید بفرستیم تهران گفتن تا اخر تابستون قیمت ها بهتر میشه البته اگر دلار ثابت بمونه.حالا راست دروغ حرفاشون پایه خودشون.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
قیمت ها کاهشی شده دقیقا برعکس حرفهای اون شخص که می‌گفت شب عید قیمت ها صعودی میشن، همونجور گفتم یه کاهش قیمت و یه رقابتی سرقیمت گذاری شاهد هستیم دلیلش هم حقوق فروردین و عیدی کارمند هاست که مغازه داران رو به تکاپو انداخته
مغازه و چنل از تجریش 25500

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان 25 میلیون خیلی گرونه برای یک کنسول
الان ایکس باکس زیر 18 اومده و ps5 همچنان بالای 25 هست جالبه که موجودی ps5 رو حضوری در بازار چک کردم خیلی بیشتر از XBOX بود !!! قیمت دلاریش هم که یکیه
تمایل فروشنده ها بیشتر به فروش PS5 هست و بنظر میاد فروش XBOX سودش خیلی زیاد نیست
شخصا دنبال قیمت 13 یا 14 برای PS5 نیستم اما حداقل باید زیر 18 بیاد تا بشه در مورد خریدش فکر کرد ... البته بنظر میاد شاید این قیمت زیر 18 رو همون پاییز ببینیم

قیمت های امروز 25470 استاندارد
24900 دیجیتال
با 10 روز مهلت تست

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
امروز شیراز 23800 هم دادن ریجن 2 دیسک خور نگرفتم وجدانم قبول نمیکنه همچین مبلغی رو واسه کنسول بدم در ضمن دیجیتال هم اصلا نبود میگفت اگه باشه 20 تومن کلا یه طوری بود امروز مثله اینکه از خداشون بود زودتر دستگاه رو بفروشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر