قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دقيقا منظور منم همينه نه بازي آنچناني هست كه بخواييد خريد كنيد يك ماه صبر كنيد بازم ريزش قيمت خواهيم داشت چطور شد ٢٣٠٠ دو هفته قبل الان شده ١٩٥٠، يكم صبور باشيد ،اين اشتياق ماها باعث پايين اومدنش نميشه ! اصلا فرض كنيم هيچ كنسولي قرار نيست وارد شه و توزيع شه و قحطي اومده بازم مطمىن باشيد قيمتا مياد پايين حداكثر تا ١ ماه صبر كنيد به قيمت معقولي خريد كنيد والا ٢٠٠ تومانم پوله !!

آخرین ویرایش:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
بازى به خصوصى هم نيست واسه كنسول كه انقد عجله داريد.

دقيقا منظور منم همينه نه بازي آنچناني هست كه بخواييد خريد كنيد يك ماه صبر كنيد بازم ريزش قيمت خواهيم داشت چطور شد ٢٣٠٠ دو هفته قبل الان شده ١٩٥٠، يكم صبور باشيد ،اين اشتياق ماها باعث پايين اومدنش نميشه ! اصلا فرض كنيم هيچ كنسولي قرار نيست وارد شه و توزيع شه و قحطي اومده بازم مطمىن باشيد قيمتا مياد پايين حداكثر تا ١ ماه صبر كنيد به قيمت معقولي خريد كنيد والا ٢٠٠ تومانم پوله !!

منظور حرفم فقط به شما نیست و کلی هست . من نمیدونم چرا خیلیا بهانه نخریدنشون رو میگن بازی زیاد واسش نیست و زیاد بازی آنچنانی نیومده و .... . فرض بگیرید 100 تا بازی شاخ داشت الان کنسول ! با این بازی های گرون شما پول و زمان این کار رو داشتید؟ الان تقریبا توی هر سبکی یک نمونه بازی هست که آنلاین هم دارن اکثرا و سرگرم کننده ان . من خودم با یدونه بتلفیلد 4 و فیفا 14 یکسال کامل سرگرم میشم بدون هیچ بازی دیگه ای , حالا در کنارش بازی های دیگه هم آدم کم کم بسته به بودجه و علاقش میزنه . اگر بحث مالی باشه که هیچی کاریش نمیشه کرد ولی کسایی که بهانشون فقط اینه تجدید نظر کنند .

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
خوشبختانه قيمت خوب اومد پايين،نظر من اينه تا قبل عيد رو ١٨٥٠ اينا حتما مياد وقت عيد دوباره گرون مي شه،خرداد ريزش قيمت و تابستون هم گرون كردن!
كلا اين بازار كنسول خيلي ناجوره!
ايپد ٦٤ واي فاي من ٣ هفته پيش خريدم ٢٢٥٠ قيمتش ٧٠٠ دلار،بعد اين كنسول ٤٠٠ دلاري همين حدوداس!البته خوب دلايلش يكي عرضه ي محدودتر نسبت به ايپد هست،حملش خيلي گرونتر دربياد فك كنم خودشم
انشالله قيمتي بشه كه همه دوستان بخرن

Sent from my iPad using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فعلا نه تنها دبی بلکه هیچ جای دنیا کنسول با قیمت اصلیش گیر نمیاد! فردا سونی دوباره کنسول وارد دبی میکنه!
(البته گرونیه قیمت تو دبی ربطی به فروشنده های ما نداره چون این عزیزان تو روز لانچ که 1700 درهم بود حسابی کنسول خریدن! الان هم با پیش فروشای الکی دارن ریجن 1 هاشون رو آب میکنن که یه وقت ریجن 2 اومد بازار ریجن 1 ها رو دستشون نمونه:D)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فعلا نه تنها دبی بلکه هیچ جای دنیا کنسول با قیمت اصلیش گیر نمیاد! فردا سونی دوباره کنسول وارد دبی میکنه!
(البته گرونیه قیمت تو دبی ربطی به فروشنده های ما نداره چون این عزیزان تو روز لانچ که 1700 درهم بود حسابی کنسول خریدن! الان هم با پیش فروشای الکی دارن ریجن 1 هاشون رو آب میکنن که یه وقت ریجن 2 اومد بازار ریجن 1 ها رو دستشون نمونه:D)

اون ریجن 1 های سری اول همه فروخته شدن
من قشنگ یه مقطع یادمه ریجن 1 اصلا تو بازار نبود

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
سلام دوستان خوبید؟؟؟
یه سوال داشتم ... یکی از رفیقام رفته مالزی بعد با چند تا از دوستان پول ریختیم براش که 4 تا کنسول برامون بیاره فقط ترسمون از اینه که چطوری این کنسولا رو بیاره ینی کمرگ ممرگ گیر نمیده؟؟؟ به خاطر اینکه داره 4 تا کنسول میاره؟ یا راهی داره که بتونه بیارتشون؟؟؟ اگه راهی هست بگید که اوکی بدم خرید کنه

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
سلام دوستان خوبید؟؟؟
یه سوال داشتم ... یکی از رفیقام رفته مالزی بعد با چند تا از دوستان پول ریختیم براش که 4 تا کنسول برامون بیاره فقط ترسمون از اینه که چطوری این کنسولا رو بیاره ینی کمرگ ممرگ گیر نمیده؟؟؟ به خاطر اینکه داره 4 تا کنسول میاره؟ یا راهی داره که بتونه بیارتشون؟؟؟ اگه راهی هست بگید که اوکی بدم خرید کنه

بگو پلمب دستگاها رو باز كنه يا حتى يكيشو بدون جعبه بياره تا بفهمن هدفش تجارى نيست.

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
آقا ما آخر نفهمیدم بار جدید دوبی کی میرسه! یکی میگفت 11 ژانویه که اونروز هیچ خبری نشد هر کی یه تاریخی میده یکی میگه 15 ژانویه یکی دیگه میگه 3 روز دیگه یکی میگه همین فردا
قیمت ریجن 1 یه فروشگاه تو بوشهر هم 2700!!...(به نظرم اصلا نباید طرفشون بری)
اونایی هم که میگن هنوز زوده برا خریدps4 و بازی شاخی نیومده درست میگن ولی من که کنسولو 4 ماهه فروختم چه کنم؟؟

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
باز انگار یه کم فشار مدیریتی کم شده رو تاپیک ...دلال و فروشنده است که سرازیر شده اینجا ... وای معلوم نیست باز دوبی کی میاد ... وای عمرا کنسول گیرتون بیاد ... بیاد بخرید داره گرون میشه ...شروع شده تو تاپیک !!!

همه اینها به نظر من برای 2 هدفه .... کنسول هایی که مونده رو دستشون با قیمت مناسب رد کنن
و دیگه اینکه بتونن با موج جدید کنسول که میاد قیمت رو همچنان بالا نگه دارن

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
دوستان عزيز الان تقريبا هر دو هفته يبار كنسول تو امارات مياد ولى به طورمحدود و فقط براى فروشگاهاى معتبر!
بازار آزاد كه منبع بازار ايرانه چيزى دستش نمياد و هم چنان داره به قيمت فضايى ميفروشه.
يكم صبر كنيد ت بعد عيد ميزان عرضه و تقاضا رو سونى بالانس ميكنه و درست ميشه اوضاع.
چيزيم از دست نميديد،مطمئن باشيد.
آقا ما آخر نفهمیدم بار جدید دوبی کی میرسه! یکی میگفت 11 ژانویه که اونروز هیچ خبری نشد هر کی یه تاریخی میده یکی میگه 15 ژانویه یکی دیگه میگه 3 روز دیگه یکی میگه همین فردا
قیمت ریجن 1 یه فروشگاه تو بوشهر هم 2700!!...(به نظرم اصلا نباید طرفشون بری)
اونایی هم که میگن هنوز زوده برا خریدps4 و بازی شاخی نیومده درست میگن ولی من که کنسولو 4 ماهه فروختم چه کنم؟؟
15 ژانويه عرضه ميشه دوباره ولى نه در حدى كه عمده وارد ايرانم بتونن بكنن.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر