قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان نخريد بزاريد قيمت بياد پايين از كله گنده هاش پرسيدم گفتن مياد پايين تا ١٧٠٠ شايدم كمتر
به هيچ وجه الان خريد نكنيد !!

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
شما هی بگو. کو گوش شنوا...
هر چقدر ملت الان خريد كنن دلال بازي ها و سودجويي برخي افراد مانع از ريزش قيمت ميشه چند روز ديگه دبي كنسول تزريق ميشه انبارا الان پر جنسه بار بعدي ام بياد ببينيد چي ميشه ديگه

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان نخريد بزاريد قيمت بياد پايين از كله گنده هاش پرسيدم گفتن مياد پايين تا ١٧٠٠ شايدم كمتر
به هيچ وجه الان خريد نكنيد !!
ماجرا اینجوریه که قرار یک بار پنج شنبه یا اوایل هفته یعد برسه و صحبت بر اینه که قیمت 1650 به مغازه دارها داده بشه بنابراین باز هم قیمت بالای 1700 برای مشتری تموم میشه (چون فروشنده که نمیاد سر کنسول فقط 50 تومان سود کنه ) از طرف دیگه بار از دوبی با قیمت حدود 1400 خریداری شده بنابراین فعلا چنین چیزی به نظر نمیاد عملی باشه که قیمت به 1700 برسه ، احتمال داره حدود 1800 یا 1900بشه و تو این رنج بمونه.

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
اقا جان بیخود دل خوش نکنید که بار دوبی فلان موقع میاد و ... اینا مثل همون بار 11 ژانویه هست که اصلا همچین چیزی نبود و بیخودی شلوغ کردن

Gunner Kid

کاربر سایت
Aug 8, 2009
22
نام
Nader
مگه تو فروشگاهاي رسمي پيدا نميشه؟ منم قطر قيمت گرفتم همين قيمتو دادن واسه همين تعجب كردم،خب مگه ادم ديوونست از امارات بخره از همين ايران بخريم بهترو به صرفه تره
اره خوب الان نمی ارزه ، فروشگاهام گفتن معلوم نیست اصلا کی بیارن. منم چون دیگه رفته بودم گرفتم. با نرخ الان کنسول شد ۱۹۲۰ که به نظرم بدم نیست ( البته ۱۰۰ درهم تخفیف گرفتم )

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
برادر من دوست من همه حرفايي كه ميگيد درست ولي يكم تو خريد دست نگه داريد فقط چند هفته !
مطمىن باشيد ضرر نميكنيد با اين كار جلوي سود جويي و دلال بازي برخي افرادم گرفته ميشه ! و قيمت پايين تر خريد ميكنيد
اصلا بزاريم ١٨٠٠ !! بازم بهتر از وضع الانه كه خوب ! فقط چند هفته دست نگه داريد

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ماجرا اینجوریه که قرار یک بار پنج شنبه یا اوایل هفته یعد برسه و صحبت بر اینه که قیمت 1650 به مغازه دارها داده بشه
واقعا خیال میکنی باری که 1400 برای وارد کننده هه افتاده 1650 میره دست فروشنده؟ فوقش 1500 میرسه دستشون! از بس فروشنده ها خالی بستن که سودمون کمه شما باورت شده:D

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
واقعا خیال میکنی باری که 1400 برای وارد کننده هه افتاده 1650 میره دست فروشنده؟ فوقش 1500 میرسه دستشون! از بس فروشنده ها خالی بستن که سودمون کمه شما باورت شده:D
برای کسی که عمدا خرید میکنه مسلم پایین تر میافته اما مسله اینه که تازه فرض کنیم با قیمت 1400 خریده باشه مسلما زیر 1600 به جایی نمیفروشه وبه طبع فروشنده هم با 50-100 تومان سود به خریدار نمیده
کل صحبتم اینه که فعلا قیمت 1700 به صورت فروش فوری محقق نمیشه مگر بعد ازعید.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
نظرات این جا فرای واقعیته!!!:))

یه وارد کننده اومده یه تعداد PS4 خریده و اگه خوش بینانه در نظر بگیریم که بخواد 15 درصد سود کنه میشه 1600 و حالا به این مبلغ هزینه ارسال و حمل و نقل هم میخوره و بعدش هم فروشنده عمده باید سود کنه و در آخر مغازه دار و حالا چه جوری میشه 1700 یه نفر به من توضیح بده ممنون میشم!

همه دنبال سود هستن و کسی دل واسه خریدار نمیسوزونه و از این خیالات بیرون بیاید!

arshamv

کاربر سایت
Dec 18, 2013
1
ولى بايد ادم حواسش خيلى جمع باشه تا ارزون شد خريد من xbox خريدم با ٢ دسته و ١٠ تا بازى پارسال شد ٨٩٠ تومن هفته بعدش شد ١٣٥٠٠٠٠ ولى ارزون ميشه اگه دقت كرده باشن تمام محصولات فناورى بخصوص موبايل ١ ماهه ارزون شده

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
فکر قیمت 1.700 و 1.500 و پایین تر رو تا بعد از عید نکنید، تا اونجایی که جا داشته باشه، تا آخرین لحظه بهترین سود ممکن روی دستگاه ها میکنن فروشندگان، حالا چه 1000 تا کنسول باشه توُ دنیا چه 1.000.000.000 کنسول. فکر نمی کنم تا تابستان سال آینده قیمت ها نرمال بشن داخل ایران.
این هیجان شما برای خرید کنسول هم می تونه دلیلی باشه که فعلاً فیمت پایین نیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر