قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

tintin

کاربر سایت
Oct 7, 2013
36
بابا و مامان من تا یه هفته ای دیگه میرن مکه فک میکنید بتونن از اونجا با قیمت مناسب برام بیارن
الان تو ایران که قیمت ها خیلی نوسان دار فک کنم عربستان بهتر باش

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
اون 399 برای مصرف کننده هست برای یه خرده فروش که برای مثال 10 هزار تا کنسول تو یه خریدش میکنه قیمت 50 یورو میاد پایین و فروشنده های ایرانی هم میرن از این ها وارد میکنن و در نهایت قیمت میرسه زیر 1600

اونی که اینقدر میخره خودش میخواد سود کنه پس به اون کسایی که 300 تا 400 تا ازش کنسول میگیرن فوقش 380 یورو بده اصلا اقا خودش سود نگیره بده 350 یورو چقدر میشه ؟1400 هزینه حمل و نقل با گمرک به نظرت چقدر میشه ؟ اینم بگیم 100 تومان بشه کلا میشه 1500

عمرا اگه رازی بشن 100 تومان سود کنن واسه یه دستگاهی یک و نیم میلیونی

کلا بحث بنده این است که خرید از کشوری مثل امریکا و کانادا خیلی به صرفه تر هست تا اروپا

سایتهایی که میگن ما از اروپا میخریم پیش فروش میکنیم بسیار خطرناک هستن

کنسول هم هیچ جای اروپا تو نمایندگیاش پیدا نمیشه همین 6 روز پیش میخواستیم بخریم از المان گفت دنبال ps4 نباش حالا حالا ها تا تعطیلات کریسیمس تمام شه بعدش تازه وارد میشه

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
کنسول به هیچ وجه من الوجوه پیدا نمیشه!

اتریش هیچ فروشگاهی نداره

آلمان 1 جا 459 یورو دیده شده

فنلاند هم که حدود 649 یورو

فکر میکردم این مشکلات فقط تو ایرانه :|

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
اونی که اینقدر میخره خودش میخواد سود کنه پس به اون کسایی که 300 تا 400 تا ازش کنسول میگیرن فوقش 380 یورو بده اصلا اقا خودش سود نگیره بده 350 یورو چقدر میشه ؟1400 هزینه حمل و نقل با گمرک به نظرت چقدر میشه ؟ اینم بگیم 100 تومان بشه کلا میشه 1500

کلا بحث بنده این است که خرید از کشوری مثل امریکا و کانادا خیلی به صرفه تر هست تا اروپا

کنسول هم هیچ جای اروپا تو نمایندگیاش پیدا نمیشه همین 6 روز پیش میخواستیم بخریم از المان گفت دنبال ps4 نباش حالا حالا ها تا تعطیلات کریسیمس تمام شه بعدش تازه وارد میشه

شما تاحالا به این توجه کرده بودی چرا در بازار ایران کنسول ریجن 2 از ریجن 1 ارزونتره؟؟؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
مثل اینکه با قیمت 1650 یه سری دوستان که پیش خرید کرده بودن تحویل گرفتن . صحت داشته باشه واقعا امیدوار کننده است . امیدوارم نهایتا تا یک ماه اینده همه بتونیم با قیمت مناسب تهیه کنیم .

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود

خب شاید علت کم بودنش اونجاها هم همین 1000 تاس که داره میاد ایران :d که البته رقم کمی نیست

- - -ویرایش - - -

کنسول به هیچ وجه من الوجوه پیدا نمیشه!

اتریش هیچ فروشگاهی نداره

آلمان 1 جا 459 یورو دیده شده

فنلاند هم که حدود 649 یورو

فکر میکردم این مشکلات فقط تو ایرانه :|

حالا برعکس یکی از نزدیکان من ژاپن زندگی میکنه
میگفت هست ریجن 1 از 570 دلار تا 700 دلار اما خیلی کم پیش میاد کسی بخره ازشون
مشکل در حال حاضر برای ایران ماجرای شیپینگ و این چیزاس ... همین امروز با قیمت 399 دلار امازون تقریبا 50 دقیقه موجود داشت
به هر حال کسی که میخواد خرید کنه یه مقدار شانسم باید داشته باشه چون به هیچ عنوان معلوم نیست فروشگاهای اینترنتی کی میارن و کی تموم میشه
مثلا ایدو امارات 1699 بعضی وقتها موجود میکنه تو چند ساعت تموم میشه ....

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مثل اینکه با قیمت 1650 یه سری دوستان که پیش خرید کرده بودن تحویل گرفتن . صحت داشته باشه واقعا امیدوار کننده است . امیدوارم نهایتا تا یک ماه اینده همه بتونیم با قیمت مناسب تهیه کنیم .

کی تحویل داده؟ تا جایی که من پیگیری میکنم فعلا هیچکدوم تحویل ندادن

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
فعلا به هیچکس کنسول تحویل داده نشده ....
ولی کلا به نظرم الان کنسول خریدن کار اشتباهیه چون عرضه کمه و تقاضا بالا..
بهترین موقع همون بعد از عیده

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان عزیز
لطفاً لینک سایت ندید ! این رو در پست اول هم بهش اشاره کردم، من می خوام کنسول وارد کنم و این بحث ها هم نداریم.
اگه می خواهید به کسی لینک بدید در پروفایل و یا پیغام خصوصی.

حواستون باشه بعضی ها آدرس سایت خودشون رو میدن و قصد تبلیغ دارن اما در ظاهر مثل اینه که دارن یه سایت معمولی رو بهتون معرفی می کنند.
اگر قوانینی برای این تاپیک گذاشته شده برای خودتون ِ وگرنه قصد محدود کردن الکی نداریم !!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
امید جان تاپیک رو به فنا نده.
این حرفا باید زده شن این تاپیک نشه یه تاپیک دیگه ....
پست خلاف قوانین حتما گزارش میشه.

تشخیص این موضوع با مدیران سایت ِکه اینطور صلاح دیدند، نه شما دوست عزیز
هر پستی با قوانین این تاپیک تناقض داشته باشه متاسفانه یا خوشبختانه پاک خواهد شد.
اگر هم انتقاد یا پیشنهادی دارید یا به صورت خصوصی بیان کنید یا با مدیران در میون بزارید از این به بعد.

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر