قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
به نظرم که میاد، همین الانشم بعضی از دوستان گفتن تا 1400 هم تونستن از دبی گیر بیارن اونوقت انتظار نمیره که تا 5 ماه دیگه اینجا به این قیمت برسه ؟!

شما به هزینه حمل و نقل ، گمرک ، سود وارد کننده ، سود فروشنده اعتقاد داری؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
شما به هزینه حمل و نقل ، گمرک ، سود وارد کننده ، سود فروشنده اعتقاد داری؟

عزیز اگه 400 دلار حساب کنی، همه اینا حساب میشه که 1400 حالا یکم اینور اونور تر در میاد.

شما به هزینه حمل و نقل ، گمرک ، سود وارد کننده ، سود فروشنده اعتقاد داری؟ و .....
توی کشور های دیگه وجود نداره مگه ؟
شما یکم بیشتر واسه ایران حساب کن ...

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
عزیز اگه 400 دلار حساب کنی، همه اینا حساب میشه که 1400 حالا یکم اینور اونور تر در میاد.

شما به هزینه حمل و نقل ، گمرک ، سود وارد کننده ، سود فروشنده اعتقاد داری؟ و .....
توی کشور های دیگه وجود نداره مگه ؟
شما یکم بیشتر واسه ایران حساب کن ...
اولا قیمت کنسول توی خیلی از کشور ها بالاتر از 400 دلاره
دوما کنسول اصلا توی ایران لانچ نمی شه در صورتی که توی اون کشور هایی که تو می گی لانچ می شه عمده بار ایران از دبی میاد که از 400 دلار قیمتش بیشتره
سوما توی کشور هایی که لانچ می شه نه وارد کننده ای هست نه واسطه ای ، مستقیم خود سونی تامین کننده بار هست و در نهایت فروشنده یک سودی می کنه اون هم سودش توی قیمت بالاتر دادن به یوزر نیست از قیمت پایین تر گفتن از خود سونی اه
چهارما گمرک

تو اگه با 1400 کنسول 400 دلاری تونستی بیاری ایران من خودم 100 تا ازت می خرم

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دوستان امیدی هست به 1400 حالا یه کم بالا پایین برسه ؟

چون 400 دلار هست گفتم شاید پایین تر از 1600 ی که دوستان میگن بیاد

فقط یه راه داره یه اشنا تو دبی داشته باشی بگی برات بخره بفرسته ... همون حوالی در میاد ... وگرنه تو ایران عمرا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من تاپیک بغلی پرسیدم کسی جواب نداد ... چیکار کنیم گمرک گیر نده !؟:(
دستگاهو کادو پیچی کن روش بنویس گیفت
یا جعبه شو در بیار بنداز ته ساک جوری که دیده نشه
یا لباس منکراتی بذار روی کنسول

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان من تاپیک بغلی پرسیدم کسی جواب نداد ... چیکار کنیم گمرک گیر نده !؟:(

اگه با مسافر میاری که کلا یکی دوتا رو گیر نمی دن
اگه می خوای پستش کنن برات اولا یکی بیشتر نباشه دوما بگو کادوپیچش کنن یه تولدت مبارکی چیزی هم بنویسن ، البته احتمالش هست که کنسول باز بشه
در کل روی کنسول تک معمولا گیری نمی دن

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
دستگاهو کادو پیچی کن روش بنویس گیفت
یا جعبه شو در بیار بنداز ته ساک جوری که دیده نشه
یا لباس منکراتی بذار روی کنسول
مصطفی جان یعنی یکی بخواد دستگارو از اونور بیاره حتما باید کادو پیچی کنه یعنی نمیشه همینجوری دستت بگیری بیاری ۱دونه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی جان یعنی یکی بخواد دستگارو از اونور بیاره حتما باید کادو پیچی کنه یعنی نمیشه همینجوری دستت بگیری بیاری ۱دونه؟

شدن که میشه ممکنه گیر بدن که گمرک میخوره این کارها واسه گمرک نخوردنه

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
اولا قیمت کنسول توی خیلی از کشور ها بالاتر از 400 دلاره
دوما کنسول اصلا توی ایران لانچ نمی شه در صورتی که توی اون کشور هایی که تو می گی لانچ می شه عمده بار ایران از دبی میاد که از 400 دلار قیمتش بیشتره
سوما توی کشور هایی که لانچ می شه نه وارد کننده ای هست نه واسطه ای ، مستقیم خود سونی تامین کننده بار هست و در نهایت فروشنده یک سودی می کنه اون هم سودش توی قیمت بالاتر دادن به یوزر نیست از قیمت پایین تر گفتن از خود سونی اه
چهارما گمرک

تو اگه با 1400 کنسول 400 دلاری تونستی بیاری ایران من خودم 100 تا ازت می خرم

من کی گفتم الان دوست عزیز، یه چند ماهه آینده که اکثراً خریدشون رو کرده باشه + این که یه زمانی باشه که مشتری زیاد نباشه، اون موقع مغازه دار مجبوره که قیمت رو بیاره پایین و به قیمت کف نزدیکش کنه
موضوع سوم هم این هستش که شما هی داری میگی 1400، من که گفتم خوده 1400 ؟ گفتم حول حوشش که ممکنه منظوره بنده 1500 یا کمتر از 1400 هم باشه !!

من هم هیچ وقت حتی واسه فردا صبح قیمت دقیق نمیتونم بدم چه برسه به 4 5 ماه دیگه، هر اتفاقی ممکنه بیوفته که به قول شما قیمت پایین نیاد یا این که پایین بیاد یا حتی بالاتر بره

به هر حال تشکر از اطلاعات مفیدتون

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
تو ساری یکی از فروشنده ها که نمیخوام اسمشو ببرم قیمت داد به من 3500 :-o:))

بهش گفتم بابا اون دوران 3000 تومانی تموم شد خوردن سودشم کردن رفت شما هنوز تو این فازی برو یه کم خودتو با جاهای دیگه آپدیت کن:|

میبینید تو رو خدا بیدرو پیکرتر از بازار ایران من ندیدم و نخواهم دید.این بازاریهای ما هم عجوبه ای هستن برا خودشون:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر