قیمت پلی استیشن 2

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوسیت عزیز الان دو نوع مدل تو بازار هست یکی بزرگ هست ژاپنیه حدود 180-230 و کوچیک هست چینی 130 تومن
من توصیه میکنم از همین کوچیکها بگیر

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
قصه‌ي فنه اگه خیلی خوره ای و ممکنه دوازده سیزده ساعت یه بند پشتش بشینی حتما برو تو نخ با فن ولی اگه نرمال بازی میکنی و شش هفت ساعت برات بسه یه دونه از این کوچیکام کارتو را میندازه.

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
كمك براي خريد يك ps2

سلام
من مي خوام يك ps2 بخرم با حافظه و 4 دسته و كابلي كه به مانيتور وصل ميشه
چند در مياد؟
نوع كوچك يا بزرگ اين كنسول چه فرقي با هم دارند؟
ممنون

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
فرق بزرگا با کوچیکا تو فن داشتن و نداشتن و تو ژاپنی بودن و چینی بودنه از این بزرگا دیگه کم پیدا میشه بهترم اینه که بری از این کوچیکاش بخری که جای کمتری میگیره قیمتش بستگی به این داره که بخوای دسته ها رو چندتاشو ارجینال بگیری و مموری کارتت چند مگ باشه به هر حال قیمتش احتمالا از 160 هزار تومن میشه تا 180 تومن .

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
آخرین باری که قیمت کردم کوچیکا 137 تومن بود با مموری کارتو و دسته خرجت تقریبا 170 یا یه چیزی نزدیک اینا میشه

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
ببخشید دوستان من پستی پیدا نکردم سوالم رو اونجا مطرح کنم. مجبور شدم اینجا بنویسم.

یه سوال فنی داشتم.

چرا بعضی از بازی های من توی PS2 سیاه و سفید اجرا میشه؟؟؟
مثلا من دارم Splinter Cell DA و GT رو سیاه و سفید بازی میکنم در حالی که بقیه بازیهام مثل yakuza و یا Bully کاملا رنگی هستند. نمیدونم تنظیمی چیزی هست که باید برای این دو بازی که سیاه و سفید دیده میشن انجام بدم؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

در ضمن من PS2 رو حدودا 3 هفته میشه خریدم از پایتخت. با یه مموری و دسته اضافه اوریجینال و 3 تا بازی 170 تومن شد. از فروشگاه کُنج.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مثلا من دارم Splinter Cell DA و GT رو سیاه و سفید بازی میکنم در حالی که بقیه بازیهام مثل yakuza و یا Bully کاملا رنگی هستند. نمیدونم تنظیمی چیزی هست که باید برای این دو بازی که سیاه و سفید دیده میشن انجام بدم؟؟؟
احتمالا تلویزیونی که بهش ps2 رو وصل کردی قدیمیه و NTSC نداره.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
ممنون از راهنماییت.
راستش من به سیستم تلویزیون دقت نکرده بودم. آخه وارد نیستم والا. ایراد از تلویزیون نبود. تلویزیونم جدیده منتها شما که به NTSC اشاره کردی به فکرم رسید تنظیمات تلویزیون رو ببینم. روی NTSC2 بود. گذاشتمش روی Auto Color و الان درست شد.

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
ببخشید دوستان من پستی پیدا نکردم سوالم رو اونجا مطرح کنم. مجبور شدم اینجا بنویسم.

یه سوال فنی داشتم.

در ضمن من PS2 رو حدودا 3 هفته میشه خریدم از پایتخت. با یه مموری و دسته اضافه اوریجینال و 3 تا بازی 170 تومن شد. از فروشگاه کُنج.

دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم و این مساله باعث شد تا همه project zero رو سیاه سفید بازی کنم ولی میدونم مشکل از کجاست . مشکل شما تبدیل کننده سونی هست که احتمال میدم از اون کوچیکا که شکل ps2 ساخته شدن هست. پس دو راه موثر پیشنهاد میکنم :یا باید تبدیل کننده رو عوض کنی که حتما ایراد داره یا با سیستم تلوزیونت سازگار نیست توسیه میکنم از تبدیل کننده ps1 استفاده کنی چون بیشتر دوستام با این روش کارشون راه افتاد .
دومی هم که گفتن نداره:اتصال مستقیم کابل اورجینال دستگاه ( AV ) به تلوزیون اگه تلوزیون ورودی و خروجی AV داشته باشه (من خودم اخرش مجبور شدم یه LG 21 نو بخرم )
راستی به PAL و NTSC بودن گیم هم خیلی ربط داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر