قیمت و تاریخ انتشار کنسول‌های Xbox Series X و Xbox Series S مشخص شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دقایقی قبل سایت ویندوز سنترال گزارشی را منتشر کرد که در آن تاریخ عرضه و قیمت دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس را مشخص می‌کند. با جدیدترین اخبار بازی‌‌ها از سایت بازی‌سنتر همراه باشید.
بر اساس گزارش تایید شده توسط ویندوز سنترال، کنسول ضعیف‌تر با نام ایکس باکس سری اس با قیمت ۲۹۹ دلار و کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس با قیمت ۴۹۹ دلار در تاریخ ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۰، مصادف با ۲۰ آبان سال ۱۳۹۹ منتشر خواهند شد. همچنین مایکروسافت در قالب برنامه Xbox All Access به علاقمندان این اجازه را خواهد داد تا به صورت ماهیانه هزینه خرید کنسول را پرداخت کنند. در این صورت برای خرید کنسول ایکس باکس سری اس مبلغ ۲۵ دلار در ماه و برای کنسول ایکس باکس سری ایکس مبلغ ۳۵ دلار در ماه در نظر گرفته شده‌است.
همچنین ویدیویی منتشر شده که به صورت کامل طراحی کنسول ایکس باکس سری اس را نشان می‌دهد...

Continue reading...

Attachments

• Xbox ses.mp4
    343.6 KB · مشاهده: 44
Last edited by a moderator:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
Xbox Series S: the right product at the right time?

دیجیتال فاندری بالاخره درباره سری اس صحبت کرد. ظاهرا 6 ماه پیش به دعوت مایکروسافت رفتن ردموند و اونجا مایکرو پشت پرده بهشون هر دو کنسول رو نشون داده بوده :D

من ویدیوش رو دیدم. در حقیقت چیز بیشتری نسبت به اینایی که میدونیم نگفت. همین حرفایی که هممون درباره رزولوشن زدیم رو تکرار کرد. بیست دفعه هم گفت باید صبر کنیم ببینیم نتیجه چیه و اینا همش در حد تئوریه. فقط دو تا نکته رو گفت. یکی اینکه 512gb رو یه مقدار کم میدونه. دوم هم اینکه در مورد میزان رم 10 گیگ (که 8 گیگش برای بازیهاست) سوال داره که آیا برای نسل بعد کافیه یا نه. میگفت از نظرش خیلی لبِ لبه:D هرچند بازم گفت در عمل معلوم میشه.

کلا هیچ چیز جدیدی نگفتن. من انتظار داشتم دو تا بازی روش تست کرده باشن حداقل.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی

دیجیتال فاندری بالاخره درباره سری اس صحبت کرد. ظاهرا 6 ماه پیش به دعوت مایکروسافت رفتن ردموند و اونجا مایکرو پشت پرده بهشون هر دو کنسول رو نشون داده بوده :D

من ویدیوش رو دیدم. در حقیقت چیز بیشتری نسبت به اینایی که میدونیم نگفت. همین حرفایی که هممون درباره رزولوشن زدیم رو تکرار کرد. بیست دفعه هم گفت باید صبر کنیم ببینیم نتیجه چیه و اینا همش در حد تئوریه. فقط دو تا نکته رو گفت. یکی اینکه 512gb رو یه مقدار کم میدونه. دوم هم اینکه در مورد میزان رم 10 گیگ (که 8 گیگش برای بازیهاست) سوال داره که آیا برای نسل بعد کافیه یا نه. میگفت از نظرش خیلی لبِ لبه:D هرچند بازم گفت در عمل معلوم میشه.

بنظرم اصلا قرار نیست نگرانی بابت محدودیت سخت افزاری سری S داشته باشیم
اگر قرار بود واقعا محدودیت هایی و تفاوت دیزاین آنچنانی داشته باشیم بنظرم cpu دو کنسول هم متفاوت میبود و ممکن بود بقول دوستمون کنسول وسطای عمرش یاتاقان بزنه و مجبور به کنار گذاشتن بشن اما با فکر و دیزاین و مهندسی تمام و کمالی که همهو همه بوی حرکات کاملا حساب شده و مهندسی شده رو میده واقعا جای نگرانی و سوالی رو باقی نمیذاره و در عمل خاهیم دید که مهندسین تیم اکس باکس چطور با این کنسول و معماری عالیش همه چیز رو دقیق و حساب شده سرجای خودش قرار دادن

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203

اگه دقت کرده باشی تو جواب سوال ریچارد، جان همون حرفی که من اینجا گفتمو زد، با استفاده از smart delivery و با استفاده از asset های با کیفیت پایینتر می تونن به راحتی scale کنن.
مهم ترین مسئله cpu و ssd که به راحتی scale نمی شه و اینا تو ۲ دستگاه برابره.

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوست عزیز دیزاین یه وسیله گیمینگ نمیشه مکعب باشه، اون gpu یک طولی داره. گردش هوای خاصی میخواد و کلی دلیل دیگه

بحث من از نظر زیبایی‌شناسی بود، ولی چون گفتین "وسیله گیمینگ" میگم: به نظر میرسه تا به حال "گیم‌کیوب" ندیده باشین ;)

• Like
Reactions: g4mer

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
پس چرا تو حالت خاموش همچین رنگی بچشم نمیاد؟؟:-?
یه صفحه سبزه. وقتی روشنم باشه معلوم نیست. باید از بالا نگاهش کنی. کلا از نور بخاطر بوجود اومدن حواس پرتی استفاده نمیشه. میشه کاستومایزش کرد و داخلش حسابی rgb کار کرد?

• Like
Reactions: Javad616

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
یه تعدادی از دولوپر ها از اینکه یه sku دیگه باعث کار بیشتر می شه ابراز نگرانی کردن، باید دید مایکروسافت چه جور می تونه با دوولوپمنت تول های بهتری کمک کنه به سازنده ها.
در مورد scalability که در موردش حرف زدیم یه تعداد نظرات دولوپر ها اینان

کارگردان استودیو Flavour works

IMG_20200911_143520_908.jpg

کارگردان سابق COD, infinity ward و EA

unknown.png

دولوپر DICE
Screenshot_20200911-032234_Twitter.jpg

دولوپر استودیو TeamBlur
Screenshot_20200911-142619_Twitter.jpg

دولوپر استودیو Squanch Games

Screenshot_20200911-144159_Twitter.jpg

دولوپر استودیو Archtype
20200911_144253.jpg

دولوپر استودیو nightdive
Screenshot_20200910-182937_Chrome.jpg

Attachments

• Screenshot_20200911-032234_Twitter.jpg
    Screenshot_20200911-032234_Twitter.jpg
    225.1 KB · مشاهده: 36

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
یه تعدادی از دولوپر ها از اینکه یه sku دیگه باعث کار بیشتر می شه ابراز نگرانی کردن، باید دید مایکروسافت چه جور می تونه با دوولوپمنت تول های بهتری کمک کنه به سازنده ها.
در مورد scalability که در موردش حرف زدیم یه تعداد نظرات دولوپر ها اینان

کارگردان استودیو Flavour works

View attachment 164990

کارگردان سابق COD, infinity ward و EA

View attachment 164991

دولوپر DICE
View attachment 164993

دولوپر استودیو TeamBlur
View attachment 164994

دولوپر استودیو Squanch Games

View attachment 164997

دولوپر استودیو Archtype
View attachment 164998

دولوپر استودیو nightdive
View attachment 164999
باید تا عرضه کنسول ها صبر کرد ... ولی اگه منم جای اونها بودم نگران می شدم ... قبلا شاهد دوتا کنسول با سخت افزار مختلف تو یک نسل بودیم ولی این دفعه هردو تو یک زمان منتشر میشن و شاید روند توسعه یکم سخت تر باشه
امیدوارم مایکروسافت فکر این شکلات رو کرده باشه و تفاوت فقط در حد همین رزولوشن رندر بازی ها باشه....

• Wow
Reactions: MehdiAhmadi

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
متاسفانه همه چی داشت خوب پیش می رفت تا اینکه این "سری اس" معرفی شد . به نظرم وجود سری اس اصلن برای نسل نهم خوب نیست . این پاشنه آشیل چیزی هست که قرار تمام عناوین مالتی پلتفرم ازش ضربه بخورن

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
لعنتی مایکروسافت یه جوری چیده این نسل رو که آدم دلش میخواد روز لانچ اون SS رو بگیره ولی از یه طرف هم نفس اماره میگه یه سال پس انداز کن سری اکس بگیر و سال بعدش هم مانیتور 4K ((((:
آره والا خیلی حرفه خوبی زدی ولی واسه اینجا این حرف خوب نیست :Dاین حرفی که شما زدی واسه آلمان و سوئد خوبه که تورم نمیدونن چی هست..!! اینجا یک سال صبر کنی باید 5 سال جمع کنی و پس انداز کنی تازه بعد 5 سال بر میگردی سره جا اولت:D:Dاینجا لحظه ای داره همه چی میره بالا همین PS4 و Xbox one هفت سال از عمرشون گذشته الان 8 میلون و 10 میلیون قیمتشونه :D با قیمت روز اولشون هم مقایسه کنی 5 برابر شدن:Dتازه برای شما که یک دیده بلند مدت :Dداری و تصمیم داری مانیتور هم بخری من توصیه میکنم این کار رو نکنی شده مثل یکی از دوستان کلیه و کبدت رو بفروش هر کار میخوای بکنی همون روز اول بکن وگرنه داغ همین SS هم به دلت میموه:Dباید به همین PS4 و Xbox one که داری راضی باشی:Dاز من گفتن بود

• Like
Reactions: dark souls

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
واقعا باور نکردنی هست که مایکروسافت به راحتی در عرض دو سال وان اکس رو با شش ترافلاپس کشت
نسل بعد اصلا سمت کنسول نمیرم هرچقدر هم قیمت کنسول به صرفه باشه وقتی همین الان یه پی سی با قدرت وان اکس برای نسل بعدی مشکلی جز raytracing نداره
پی سی متوسط به علاوه یک عدد گیم پس برای نسل بعد کافیه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سری ایکس با دلار ۲۵هزار تومانی چقدر میشه؟
تا امروز و این لحظه بدون سود برادران(منصف...!!!) بازاری میشه ۷ میلیون هشتصد هزار تومان البته سری اس
سری ایکس در توانم نیست که حساب کنم سرم گیج می‌ره
حسینی بای بازیسنتر:D:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر