قیمت هدست و کنترلر Xbox One مشخص شد.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Xbox-One-Chat-Headset.jpg

مایکروسافت از قیمت کنترلر و هدست کنسول خانگی نسل هشتمی Xbox One، پرده برداری کرد. بدین ترتیب، هدست های کنسول جدید مایکروسافت ،با قیمت خیلی خوب ۲۴٫۹۹ دلار عرضه می شود.

همچنین کنترل Xbox One با قیمتی برابر قیمت کنترل های کنسول PlayStation 4 یعنی ۵۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.
مایکروسافت یک پک دیگر را برای کنترلر های کنسولش پیشنهاد کرده است. بر اساس آن شما می توانید با هزینه ی بیشتری صاحب یک کیت شارژ کننده و یک پک باتری برای کنترلر Xbox One شوید و قیمت این دو آیتم ۲۴٫۹۹ دلار اعلام شده و شما می توانید آن ها را به همراه یک کنترلر با قیمت ۷۴٫۹۹ دلار خریداری نمایید.

استفاده کردن از هدست ایکس باکس و چت کردن با دوستان در پارتی های منحصر به فرد Xbox Live از عوامل جذب شدن خیلی ها به خرید کنسول مایکروسافت بوده است.

به گفته ی مایکروسافت کنسول Xbox One پیش از تعطیلات کریسمس پیش رو عرضه خواهد شد.

منبع 1
منبع 2
منبع 3

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
PS3 قبل از اینکه شارژ باطری دسته کامل تموم شه چند بار اخطار میده ولی تو 360 یه دفعه وسط بازی دسته ارتباطش قطع میشه :|
چراغ دسته ی 360 قبل تموم شدن چشمک میزنه
من که اکثرا متوجهش نمیشم چون تلویزیون رو نگاه میکنم نه دسته :|

آخرین ویرایش:

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
اگه کسی رو اونطرف دارید بگید باتری اصل بیاره واستون عمو من 12 سال پیش ی ماشین کنترلی واسم اورد با 4 تا باتری المانی لامصب بعد از 12 سال تازه خراب شدند ریشارژی بودن خدا این کشورهای پیشرفته رو واسمون نگه داره :d اسم باتری ها POWERTEC

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
اگه انقدر باطری قلمی خوبه و در دسترسه یه ایمیل به نوکیا و سامسونگ و اپل و ... بزنید که باطری گوشی هاشون رو قلمی کنن.:|

این مثال یه طورایی اشتباهه، گوشیهایی که میخوان باریکتر باشن یا جنسشون طوریه که باز کردن قاب توسط کاربر خطر آسیب دیدگی رو افزایش میده امکان تعویض باتری رو ندارن مثل آیفون ، اکسپریا z و ...

وگرنه اون گوشیایی که امکان تعویض باتری توسط کاربر رو داره یه جورایی حکم همین باطری قلمیه

پ.ن: اگه باتری خوب بخری دیگه مشکل خاصی نیست انصافا چیزی نیست که بخواد مشکل ساز بشه ...

پ.ن 2: آخر هم نفهمیدم باتری درسته یا باطری :|

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
گرونه...رقیبش داره هدست رو تو جعبه میده و دسته رقیبش هم تاچ پد و سنسور حرکتی و تشخیص عرق و چراغ LED وضعیت و ... میده به همین قیمت:d

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
ینی من عاشق ی سری از بچه های اینجام باطری داخل باشه تموم نمیشه ها فقط باطر قلمی تموم میشه بعد استدلالاشون منو کشته دسته ی کنسولو با ایفون مقایسه میکنه ینی ماهین شما ها :x

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ینی من عاشق ی سری از بچه های اینجام باطری داخل باشه تموم نمیشه ها فقط باطر قلمی تموم میشه بعد استدلالاشون منو کشته دسته ی کنسولو با ایفون مقایسه میکنه ینی ماهین شما ها :x

نه از نظر من اینجوری مشکل نداره,مشکلش هزینه اضافست که باید بدیم,اگه همراه دسته خودش مثل آدم یه باتری درست و حسابی میداد مشکلی نبود,ولی الان قیمتش با اون یکیه ولی باتری هم نداره.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
نه از نظر من اینجوری مشکل نداره,مشکلش هزینه اضافست که باید بدیم,اگه همراه دسته خودش مثل آدم یه باتری درست و حسابی میداد مشکلی نبود,ولی الان قیمتش با اون یکیه ولی باتری هم نداره.

مسئله فقط باطری داخلی نیست خیلی تفاوت دارن تو امکانات 2 تا دسته

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
هزینه ای نیست به ائن صئرت من دو جفت باتری معمولیه چینی خریدم نزدیک ده هزارتومن هزینه داشته یه شارجرم خریدم همون حدودا شما هم حتما باتریای که واسه 360 استفاده میکردیو داری دیگه اگرم باتری شارجی نگرفته اشتباه خودت بود کلی هزینه باتری دادی
خدایی تو اون مقدار پولی که واسه کنسول بخای بدی اینا هیچچی نیست
مسئله فقط باطری داخلی نیست خیلی تفاوت دارن تو امکانات 2 تا دسته
یه تاچ پدهدیگه خدایی مثلا چیکار کنه این نسلم تفاوتاشون زیاد بود واسه منی که میخوا فیفا بازی کنم تایتان فال لبازی کنم چه فرقی میکنه واقعا میخواد چه چیزی بده یهم مهم خوش دست بودنشه که کلی بهتر شده عمره بالایی حتماا داره دسته های من الان پنج ساله فقط انالوگاشون خورده شده هچی فرقی نکرده کثیفم شده خدایی دیگه اینا دلیل واسه شکایت کردن نیست

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
هزینه ای نیست به ائن صئرت من دو جفت باتری معمولیه چینی خریدم نزدیک ده هزارتومن هزینه داشته یه شارجرم خریدم همون حدودا شما هم حتما باتریای که واسه 360 استفاده میکردیو داری دیگه اگرم باتری شارجی نگرفته اشتباه خودت بود کلی هزینه باتری دادی
خدایی تو اون مقدار پولی که واسه کنسول بخای بدی اینا هیچچی نیست

یه تاچ پدهدیگه خدایی مثلا چیکار کنه این نصلم تفوتاشون زیاد واسه منی که میخوا فیفا بازی کنم تیتان فاللبازی کنم چه خرقی میکنه واقعا میخواد چه چیی بده یهم مهم خوش دست بودنشه که کلی بهتر شده عمره بالایی حتماا داره دسته های من الان پنج ساله فقط انالوگاشون خورده شده هچی فرقی نکرده کثیفم شده خدایی دیگه اینا دلیل واسه شکایت کردن نیست

اولا فقط اون صفحه لمسی هم نیست ... دوما خودتون دارید میگید فیفا بازی کنید ... حالا نمیدونم با اون dpad جدیده چقدر بهتر شده ولی با مال 360 تبدیل میشد به فوتبال معلولان ... (لطفا نگید بازی نکردید و اینها چون این یکی رو حسابی تجربه کردم) ... سوما تمام کسایی که ds4 گرفتن دستشون تفاوت و راحتیش رو کاملا اذعان کردن ... چهارما بزاریم بازیا بیان تفاوت امکانات روی دسته رو میشه مشاهده کرد ...

بهتره دموی play room رو هم ببینید

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
اولا فقط اون صفحه لمسی هم نیست ... دوما خودتون دارید میگید فیفا بازی کنید ... حالا نمیدونم با اون dpad جدیده چقدر بهتر شده ولی با مال 360 تبدیل میشد به فوتبال معلولان ... (لطفا نگید بازی نکردید و اینها چون این یکی رو حسابی تجربه کردم) ... سوما تمام کسایی که ds4 گرفتن دستشون تفاوت و راحتیش رو کاملا اذعان کردن ... چهارما بزاریم بازیا بیان تفاوت امکانات روی دسته رو میشه مشاهده کرد ...

بهتره دموی play room رو هم ببینید
نور پشتشو جاانداختم بعد فیفارو هم با دی پد بازی نمیکردم با انالوگ بهتره بعد الان بحث باتری بود
من دته هارو مقایسه نکردم هرکسی سلیقش فرق داره با یکشون راحته من با دسته ی ایکس باکس راحت ترم بعد واقعا تاچ پده فکر نمیکنم چیزی باشه که ادم جای خالیشو احساس کنه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
نور پشتشو جاانداختم بعد فیفارو هم با دی پد بازی نمیکردم با انالوگ بهتره بعد الان بحث باتری بود
من دته هارو مقایسه نکردم هرکسی سلیقش فرق داره با یکشون راحته من با دسته ی ایکس باکس راحت ترم بعد واقعا تاچ پده فکر نمیکنم چیزی باشه که ادم جای خالیشو احساس کنه

خوب درسته ... ولی الان مسائله قیمته ... دسته سونی همه این ها رو داره که خوب هزینه داره ... ولی مایکرو بدون اینها هم داره دستش رو به همین قیمت میده ... به نظرت قیمت منصفانه ایه ؟؟؟؟

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
خوب درسته ... ولی الان مسائله قیمته ... دسته سونی همه این ها رو داره که خوب هزینه داره ... ولی مایکرو بدون اینها هم داره دستش رو به همین قیمت میده ... به نظرت قیمت منصفانه ایه ؟؟؟؟
فک کنم ده یورو گرون تره بعد واقعا اونی که xo میگیره دیگه چشمش دنبال دستهی ps4 نیستش کلا خیلی سلیقه ایه من دوران کودکی با دسته ی پلی استیشن حال میکردم امام خوب الان دست ایکس باکس مناسب تره به نظرم کنترولر جدیدارو دست نزدیم هنوز امام واقعا دی پس دسته ی ایکس باکسو در نر نگیریم با اختلاف بهتر از دسته ی سونی بود نظر شخصیه البته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر