قیمت هدست و کنترلر Xbox One مشخص شد.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Xbox-One-Chat-Headset.jpg

مایکروسافت از قیمت کنترلر و هدست کنسول خانگی نسل هشتمی Xbox One، پرده برداری کرد. بدین ترتیب، هدست های کنسول جدید مایکروسافت ،با قیمت خیلی خوب ۲۴٫۹۹ دلار عرضه می شود.

همچنین کنترل Xbox One با قیمتی برابر قیمت کنترل های کنسول PlayStation 4 یعنی ۵۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.
مایکروسافت یک پک دیگر را برای کنترلر های کنسولش پیشنهاد کرده است. بر اساس آن شما می توانید با هزینه ی بیشتری صاحب یک کیت شارژ کننده و یک پک باتری برای کنترلر Xbox One شوید و قیمت این دو آیتم ۲۴٫۹۹ دلار اعلام شده و شما می توانید آن ها را به همراه یک کنترلر با قیمت ۷۴٫۹۹ دلار خریداری نمایید.

استفاده کردن از هدست ایکس باکس و چت کردن با دوستان در پارتی های منحصر به فرد Xbox Live از عوامل جذب شدن خیلی ها به خرید کنسول مایکروسافت بوده است.

به گفته ی مایکروسافت کنسول Xbox One پیش از تعطیلات کریسمس پیش رو عرضه خواهد شد.

منبع 1
منبع 2
منبع 3

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
فک کنم ده یورو گرون تره بعد واقعا اونی که xo میگیره دیگه چشمش دنبال دستهی ps4 نیستش کلا خیلی سلیقه ایه من دوران کودکی با دسته ی پلی استیشن حال میکردم امام خوب الان دست ایکس باکس مناسب تره به نظرم کنترولر جدیدارو دست نزدیم هنوز امام واقعا دی پس دسته ی ایکس باکسو در نر نگیریم با اختلاف بهتر از دسته ی سونی بود نظر شخصیه البته

من چیکار بهتر بدتری دارم ... بعدم داریم در مورد ds4 حرف میزنیم نه ds3 .... و بحثمون سر قیمته ... بی خیال احتمال الان بحث موو و بستنی قیفی و کیکنکت میاد وسط ...

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
هزینه ای نیست به ائن صئرت من دو جفت باتری معمولیه چینی خریدم نزدیک ده هزارتومن هزینه داشته یه شارجرم خریدم همون حدودا شما هم حتما باتریای که واسه 360 استفاده میکردیو داری دیگه اگرم باتری شارجی نگرفته اشتباه خودت بود کلی هزینه باتری دادی
خدایی تو اون مقدار پولی که واسه کنسول بخای بدی اینا هیچچی نیست

مشکل 10تومن پول نیست,مهم اینه که این باتری باید رو خود دسته باشه,در صورتی که رقیبش داره و کابل هم همراشه.
منم دوجفت شارژی خیلی خوب دارم از همون اول خریدم پول باتری معمولی هم ندادم ولی اینکار مایکروسافت درست نیست,هدست میگی کینکت همون کارو میکنه نزاشته ولی این چی؟
کابل جدا هم بخوای بگیری هزینش بیشتر میشه:|.درسته برای یه نفر پول زیادی نمیشه ولی برای مایکروسافت که تعداد زیادی میفروشه خیلی میشه.

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
من چیکار بهتر بدتری دارم ... بعدم داریم در مورد ds4 حرف میزنیم نه ds3 .... و بحثمون سر قیمته ... بی خیال احتمال الان بحث موو و بستنی قیفی و کیکنکت میاد وسط ...

من حرف بدی نزدم که من نظرمو گفتم بعد واقعا الان هر دوتا منترولرا چیزایه خوبین واقعا کسی به خاطر این نمیاد نظرش راجب کنسولی که میخواد بخره عوض بشه که اصلا اگر این گروترم بود اونی که میخواد ایکس باکس بگیره فک نمیکنم تو نظرش تعثیری داشته باشه
مشکل 10تومن پول نیست,مهم اینه که این باتری باید رو خود دسته باشه,در صورتی که رقیبش داره و کابل هم همراشه.
منم دوجفت شارژی خیلی خوب دارم از همون اول خریدم پول باتری معمولی هم ندادم ولی اینکار مایکروسافت درست نیست,هدست میگی کینکت همون کارو میکنه نزاشته ولی این چی؟
کابل جدا هم بخوای بگیری هزینش بیشتر میشه:|.درسته برای یه نفر پول زیادی نمیشه ولی برای مایکروسافت که تعداد زیادی میفروشه خیلی میشه.
روش دراسل میده دیگه :d هنوز نگفتن چیا تو جعبه هست احتمال اینکه کابل بزاره هست بعدشم دسترو واسه رضای خدا نمیدن که ازش میخوان سود کنن :d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من حرف بدی نزدم که من نظرمو گفتم بعد واقعا الان هر دوتا منترولرا چیزایه خوبین واقعا کسی به خاطر این نمیاد نظرش راجب کنسولی که میخواد بخره عوض بشه که اصلا اگر این گروترم بود اونی که میخواد ایکس باکس بگیره فک نمیکنم تو نظرش تعثیری داشته باشه

روش دراسل میده دیگه :d هنوز نگفتن چیا تو جعبه هست احتمال اینکه کابل بزاره هست بعدشم دسترو واسه رضای خدا نمیدن که ازش میخوان سود کنن :d

چرا گفتن چیا تو جعبه هست ولی کابل نیست,مطمئنا باتریی شارژی هم نیست چون:
مایکروسافت یک پک دیگر را برای کنترلر های کنسولش پیشنهاد کرده است. بر اساس آن شما می توانید
با هزینه ی بیشتری صاحب یک کیت شارژ کننده و یک پک باتری برای کنترلر Xbox One شوید و قیمت این دو آیتم ۲۴٫۹۹ دلار اعلام شده​
و شما می توانید آن ها را به همراه یک کنترلر با قیمت ۷۴٫۹۹ دلار خریداری نمایید.
سود برای وقتیه که بخوای دسته اضافه بخری.

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
ینی من عاشق ی سری از بچه های اینجام باطری داخل باشه تموم نمیشه ها فقط باطر قلمی تموم میشه بعد استدلالاشون منو کشته دسته ی کنسولو با ایفون مقایسه میکنه ینی ماهین شما ها :x
کاشکی فن بودن رو میشد بزاری کنار و حقایق رو ببینی.من 3 نسل ایفون داشتم یه نسل هم PS3 داشتم . همشون هم از باطری داخلی استفاده میکنن تاحالا هم هیچ مشکلی باهاشون نداشتم .شما دوست داری هی پول باطری بدی و دسته وسط بازیت خاموش شه چون که جای باطریش یه کوچولو دست خورده مشکل خودته.
شما یه ایمیل به اپل بزنن بگو چرا از باطری ه داخلی استفاده میکنی چیز خوبی نیست حتما استخدامت میکنن.=))

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
آقايوني كه نگران هدست گرون مايكرو هستن اصلا نگران نباشن بعد از اومدن كنسول. كشور دوست و همسايه چين دست به كار ميشه و هدست ميزنه 2500 تومن با لب و دهنت بازي ميكنه ميتونيد از دستفروشان زحمتكش پشت شهرداري تهيه كنيد ( فقط يه ايراد كوچولو داره به طور ميانگين هر موقع باطريتون رو عوض ميكنيد يه هدست نو هم بايد بخريد چون قبلي احتمالا تا اونموقع خراب شده):d

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر