قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کارشناسای هیچ جا شما یه سر برو دنبال دلار قیمتها دستت میاد
هیچ کسی که تو این مملکت دوست نداره به چیزی دامن بزنه چون هر احمقی میدونه این قضیه به ضرر همه است (گرون شدن $) نمی دونم کاره منافقه اصغره حسنه و.... چیزیکه هست اینه که قیمت همینه و یه عده هم دارن خوب کاسبی میکنن بهتره خودمون رو گول نزنیم و واقعیات رو قبول کنیم . 7000 $ نیاز داشتم زمین و زمان رو زیرو رو کردم به زور ۲۳۰۰ تومن با هزارتا منت و.... از زیره سنگ گیر آوردم توهم هم حدی داره خدا رو شکر که تو کار واردات نیستی مثل من وگر نه هم از اوضاع حال بازار $ خبر داشتی هم قیافت مثل من هر صبح که استعلام قیمت $ رو میگرفتی دیدنی بود. پسر جان
جای این صحبتا اینجا نیست!

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,069
نام
Farzad
ببخشید من این سوال رو می پرسم چون تازه می خوام بخرم اطلاعاتم زیاد نیست

کدوم ریجن رو بگیرم بهتره؟؟؟

jabbawockeez

کاربر سایت
Nov 17, 2011
114
ببخشید من این سوال رو می پرسم چون تازه می خوام بخرم اطلاعاتم زیاد نیست

کدوم ریجن رو بگیرم بهتره؟؟؟

تو بازی کردن مهم نیست چه رجیونی بگیری . ps3 همه رجیونارو میخونه .

تو دیدن فیلما چون میگن بیشتر bluray های تو ی ایران از مالزی و اون طرفا میاد pal بگیری بهتره

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,069
نام
Farzad
تو بازی کردن مهم نیست چه رجیونی بگیری . ps3 همه رجیونارو میخونه .

تو دیدن فیلما چون میگن بیشتر bluray های تو ی ایران از مالزی و اون طرفا میاد pal بگیری بهتره

ممنون از راهنماییتون

meisamxp

کاربر سایت
Feb 13, 2011
13
من یه PS3 مشکی ۳۲۰ دارم در حد آک ..خیلی خیلی تمیز با خریدار هم راه میام ورزن ۳.۶۰

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان عزیز:
توجه داشته باشید که تغییر قیمتها لحظه ای می باشد...

لیست قیمت فروش کنسول بازی :
***کنسول بازی (PSP (PS VITA همراه با دو عدد بازی اورجینال : 1350000 هزار تومان***

کنسول بازی(PlayStation3 (320GB Bundle PSmove با لوازم اورجینال : 650.000 هزار تومان
کنسول بازی(PlayStation3 (160GB Bundle PSmove با لوازم اورجینال : 599.000 هزار تومان

کنسول بازی (PlayStation3 (320GB با لوازم اورجینال : 595.000 هزار تومان
کنسول بازی (PlayStation3 (160GB با لوازم اورجینال : 539.000 هزار تومان

عجب مملکتی داریم!!!!

jabbawockeez

کاربر سایت
Nov 17, 2011
114
دوستان عزیز:
توجه داشته باشید که تغییر قیمتها لحظه ای می باشد...

عجب مملکتی داریم!!!!

خیلی جالبه با اینکه دلار شد 1900 تومن اینا بازم بردن بالا

مهم اینه که انگار تغییر کنه مهم کم شدنش نیست کمم بشه زیادش میکنن

واقعا عجب مملکتی داریم

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
مثل اینکه دولت توافق نامه رو امضا کردم ( یادم نمیاد درباره چی بود ) {دلیل افزایش دلار هم بخاطر همین مسله تاخیر در امضا تفاهم نامه بود} به زودی میاد پاییین ، حد اقل از هیچی بهتره که ... البته اگه فروشنده ها انصاف داشه باشن و برا عید قیمت نبرن بالا برعکس کریسمس ! :|

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
مثل اینکه دولت توافق نامه رو امضا کردم ( یادم نمیاد درباره چی بود ) {دلیل افزایش دلار هم بخاطر همین مسله تاخیر در امضا تفاهم نامه بود} به زودی میاد پاییین ، حد اقل از هیچی بهتره که ... البته اگه فروشنده ها انصاف داشه باشن و برا عید قیمت نبرن بالا برعکس کریسمس ! :|

مردمان خیلی باحالی هستیم
دلار در عرض کمتر از 2 هفته از 1550 تومان ( حالا 1350 تومان یک ماه پیش را بیخیال ) رفت تا 2300 تومان و امروز که بقول دوستان ارزان شده ، تازه شده 1800 تومان و ما همگی خوشحال و سر مست
همگی داریم دست میزنیم و شادی میکنیم که آخ جون دلار ارزان شده
و جالب تر هم اینه که یک عده ما یک عده دیگر را دزد و کلاهبردار خطاب میکنیم و فحششان میدیم که آی چرا این قلان قلان شده ها قیمت ها را ارزان نمی کنند ( حالا یکی میره لاستیک میخره و به لاستیک فروش میگه دزد و اون لاستیک فروش میره کنسول بخره و به فروشنده های پشت شهرداری میگه دزد و این زنجیر همین طور ادامه دارد )
در صورتیکه هر کدام از ما غافل از طرف مقابل فقط به خودمان نگاه میکنیم
و اینکه آیا واقعا در این دو هفته تا یک ماه گدشته که دلار از 1350 رفت تا 2300 تومان ، آیا آن لاستیک ، یا کنسول ، یا موبایل و یا لپ تاپ مورد نظر ، قیمتش با همان درصد رشد قیمت دلار افزایش قیمت داشته که الان انتظار داریم با همان درصد هم کاهش داشته باشد یا خیر
لااقل در مورد کنسول ایکس باکس که من میدانم قیمت یک دستگاه 4GB در تاریخ 23 آذر بوده 460 تومان ( صفحه 417 - 418 قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف ) و تا روز 4 بهمن که دلار بین 2100 تا 2300 تومان بود شده بود 520 هزار تومان ، به زبان ریاضی یعنی بین 2100 و 1350 هفتصد و پبجاه تومان تفاوت قیمت است و بقول دوستان قیمت دستگاه را هم همان دویست دلار (199 دلار ) حساب کنیم یعنی یکصدو پبجاه هزار تومان باید گران میشده ولی در واقعیت فقط 520-460 = 60 هزار تومان افزایش قیمت داشته است
همه این داستان ها را گفتم فقط بخاطر این که بگم :
بجای این که به جان هم بیفتیم و همدیگر را دزد و کلاهبردار خطاب کنیم ، بهتر است که دست به دست هم دهیم و ریشه این مشکلات را برطرف کنیم

بقول قدیمی ها یک تنه بری به قاضی همیشه راضی هم بر میگردی ولی اگر حرف های طرف مقابل را هم بشنوی میبینی که نه قضیه اونجوری هم که شما فکر میکردی نبوده است

jabbawockeez

کاربر سایت
Nov 17, 2011
114
مردمان خیلی باحالی هستیم
دلار در عرض کمتر از 2 هفته از 1550 تومان ( حالا 1350 تومان یک ماه پیش را بیخیال ) رفت تا 2300 تومان و امروز که بقول دوستان ارزان شده ، تازه شده 1800 تومان و ما همگی خوشحال و سر مست
همگی داریم دست میزنیم و شادی میکنیم که آخ جون دلار ارزان شده
و جالب تر هم اینه که یک عده ما یک عده دیگر را دزد و کلاهبردار خطاب میکنیم و فحششان میدیم که آی چرا این قلان قلان شده ها قیمت ها را ارزان نمی کنند ( حالا یکی میره لاستیک میخره و به لاستیک فروش میگه دزد و اون لاستیک فروش میره کنسول بخره و به فروشنده های پشت شهرداری میگه دزد و این زنجیر همین طور ادامه دارد )
در صورتیکه هر کدام از ما غافل از طرف مقابل فقط به خودمان نگاه میکنیم
و اینکه آیا واقعا در این دو هفته تا یک ماه گدشته که دلار از 1350 رفت تا 2300 تومان ، آیا آن لاستیک ، یا کنسول ، یا موبایل و یا لپ تاپ مورد نظر ، قیمتش با همان درصد رشد قیمت دلار افزایش قیمت داشته که الان انتظار داریم با همان درصد هم کاهش داشته باشد یا خیر
لااقل در مورد کنسول ایکس باکس که من میدانم قیمت یک دستگاه 4GB در تاریخ 23 آذر بوده 460 تومان ( صفحه 417 - 418 قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف ) و تا روز 4 بهمن که دلار بین 2100 تا 2300 تومان بود شده بود 520 هزار تومان ، به زبان ریاضی یعنی بین 2100 و 1350 هفتصد و پبجاه تومان تفاوت قیمت است و بقول دوستان قیمت دستگاه را هم همان دویست دلار (199 دلار ) حساب کنیم یعنی یکصدو پبجاه هزار تومان باید گران میشده ولی در واقعیت فقط 520-460 = 60 هزار تومان افزایش قیمت داشته است
همه این داستان ها را گفتم فقط بخاطر این که بگم :
بجای این که به جان هم بیفتیم و همدیگر را دزد و کلاهبردار خطاب کنیم ، بهتر است که دست به دست هم دهیم و ریشه این مشکلات را برطرف کنیم

بقول قدیمی ها یک تنه بری به قاضی همیشه راضی هم بر میگردی ولی اگر حرف های طرف مقابل را هم بشنوی میبینی که نه قضیه اونجوری هم که شما فکر میکردی نبوده است

خوب دلار شد 1600 باید دید قیمتا چقدر تغییر میکنه .

در مورد قیمت کنسولا من نمیدونم چه عقیده ای هست که ما باید تو تجارت مثل بقیه باشیم .

اینجا ایرانه . هرکی هر کاری دوست داره میکنه و هیشکیم نمیتونه کاری کنه .

من همون موقعی که دلار فکر کنم 1600 1700 بود قیمت گرفتم ps3 رو بهم گفت 620 30 در حالی که نهایتا میدادن 520

میبینی پس ما کلا رشدمو ن .وابسته به دلار نیست . دلار بهونهای هست واسه چهارتا ادم سودجو که کارای خودشونو پیش ببرن .

میخوای پیام خصوصی هامو بهت نشون بدم . اون موقعی که دلار شد 2300 به یکی از بچها شماره دادم که ps3 510 تومن

زنگ زده بود گفته بودن نمیدیم اصلا بعدم که از یجا دیگه 540 قیمت گرفتم سر 10 دقیقه قیمتو کرده بود 570

مطمعا باش با نرخ دلار پیش رفته . این فروشندهایی که من دیدم 3 4 ساله دارن اه و ناله دلارو میکنن قضیه 1 هفته و 2 هفته نیست

این قضیه سر دراز دارد . اینجا جاش نیست بگم

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
یه نکته جالب که تو توپخونه هست اینه که قیمتها با کم شدن کنسول کپیخور و بالارفتن دلار و
موضوعات دیگه بالا میره ولی همه چی هم که سره جاش برگرده قیمته توپخونه دیگه پایین نمیاد
میدونید چرا؟
چون یه عده خرید میکنن ( با هر قیمتی ) اونام میگن خوب وقتی مشتری هست چرا ارزونش کنیم
که البته چون هر کس معمولا فقط به سوده خودش فکر میکنه منطقی هم هست

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
نخواستیم ارزون بشه...همین که قیمت ها ثابت بمونه کافیه!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان اگه الان بخوام ps3 160gb slim کپی رو با تمام مخلفات و لوازمش و یه هارد 500 پر بازی( همشونو 5 ماه میشه گرفتم) بفروشم چند ازم برمیدارن؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر