قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
قروش ps3 slim 160 با یه بازی به قیمت 420 ت

صفر کیلومتر یا دست دوم ؟ :d

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

بچه به نظرتون این کنسول با این قیمت اولیه میارزه؟؟؟؟ چون قصدم جدیه

ممکنه تعمیری باشه

سلام من دیروز یک دونه سفید با کپی خور و دسته اصلش که به طور حتم سفید تقلبیش نیست و 5 تا بازی خریدم 520 خوبه یا نه

سلام من دیروز یک دونه سفید با کپی خور و دسته اصلش که به طور حتم سفید تقلبیش نیست و 5 تا بازی خریدم 520 خوبه یا نه

خب چند گیگ خریدی داداش؟‌۱۶۰ یا ۳۲۰؟ اگه ۱۶۰ خریده باشی خیلی گرون نداده. اگر ۳۲۰ خریده باشی یه کم ارزون داده.

نه 320 گیگ داده به نظر خودم توی این آشفته بازار خوب داد چون همه توی شیراز مشکی رو میگن 550 الا 590 دیگه به دزد بودنشون بستگی داره البیته یک دونه هم killzone 3 برام آوورد 35 تومن برای همین اجرای بازی های کپی ولی خداییش خودم فکر میکنم آدم درستی بود چون اولا دستگاه را خودش اصرار کرد که سفید بردار بهتره دوما پلم هم بود نمیشه گفت تقلبی بوده تازه میگفت این سفیدا 10 تومن گرون تر میدن ولی من همین قدر میدم خلاصه فکر کنم حسابی باهام تا اومد

یکی قیمت اینا رو بگه
PS3 White 320GB SLIM
PS3 160GB SLIM
PS3 320GB SLIM
و
Move Pack

نه 320 گیگ داده به نظر خودم توی این آشفته بازار خوب داد چون همه توی شیراز مشکی رو میگن 550 الا 590 دیگه به دزد بودنشون بستگی داره البیته یک دونه هم killzone 3 برام آوورد 35 تومن برای همین اجرای بازی های کپی ولی خداییش خودم فکر میکنم آدم درستی بود چون اولا دستگاه را خودش اصرار کرد که سفید بردار بهتره دوما پلم هم بود نمیشه گفت تقلبی بوده تازه میگفت این سفیدا 10 تومن گرون تر میدن ولی من همین قدر میدم خلاصه فکر کنم حسابی باهام تا اومد

داداش عالی گرفتی. خیلی خیلی خوب گرفتی. مبارک باشه. درایوش واست بچرخه.

سلام به همگی....
من قصد خرید یه ps3 40g دارم دست دو هم هست....چه قیمتی بگیرم خوبه!؟ من 260 قیمت دادم.

سلام به همگی....
من قصد خرید یه ps3 40g دارم دست دو هم هست....چه قیمتی بگیرم خوبه!؟ من 260 قیمت دادم.

داداش نگیر. به نظر من یا نخر یا میخری یه چیز خوب بخر. ۴۰ گیگ دست دوم معلوم نیست چقدر کار کرده. ولی خواستی بگیری رو ۲۴۰ بگیر.

بره بده بابا هر کنسول 50 تومن داره زیاد میده
با لوازم اورجینال یعنی چی ؟ بقیه مگه لوازمشون کپیه ؟
عزیز جان بعضی از جاها دسته های کپی که مثل دسته اصلی هستن را به جای دسته اصلی به مردم میندازن ولی فروشگاه نیما فروشگاه با سابقه ای هست و همیشه جنس های اصلی به مردم ارائه میده و فروشندهاش همگی با انصاف هستن و از این کارهای که بعضی از فروشگاهای دیگه انجام میدن را مرتکب نمیشن و میتونید با خیال راحت از اونجا خرید کنید.

عزیز جان بعضی از جاها دسته های کپی که مثل دسته اصلی هستن را به جای دسته اصلی به مردم میندازن ولی فروشگاه نیما فروشگاه با سابقه ای هست و همیشه جنس های اصلی به مردم ارائه میده و فروشندهاش همگی با انصاف هستن و از این کارهای که بعضی از فروشگاهای دیگه انجام میدن را مرتکب نمیشن و میتونید با خیال راحت از اونجا خرید کنید.

چه ربطی داره ؟ اتفاقا به گرون فروش نباید اعتماد کرد

سلام

اقا من با یکی از دوستان میخوایم بریم بخریم فقط مشکل اینه که ایشون همه چیزو با هم میخواد

به نظرتون کل مجموعه ps3 رو چند بگیریم خوبه

ps3 ps move فکر کنم 580 تومنه
ps move خودش 70 تومنه
navigation 50 تومنه

اللبته 2 تا موو میخواد و 2 تا نویگیشن

فکر کنم قیمت معمولی مییشه 810 حالا چقدر بگیریم خوبه

یکی لطف میکنه قیمت 160 و 320 رو بزاره؟

سلام خدمت شما دوست عزیز ....... کنسول PlayStation3 Slim 160GB خامش امروز بودش 500.000 تومان و PlayStation3 Slim 320GB هم خامش بودش 570.000 تومان ......... قیمتها هم امروز 3/11/1390 تهران میدان امام خمینی ........

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or