قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اون که حرفاشون راست نیست که 100% ! :d ولی می گم راهی اصلا نیست که بتونم بفهمم واقعا نوعه یا ریفر ؟! :-s آخه فت خوشگلترم هست :d مشکل فقط هاردشه !

سلطان Correy taylor رو عشقه :d
روی کارتون این به قول دوستان ریفر ها برچسب آبی رنگ یا صورتی یا قرمزی خورده که روش نوشته شده Sony Factory Recondition
اما خود دستگاه با نو اکبند هیچ فرقی نداره
همه برچسب های روی دستگاه و پلمپ هاشم باز نشده باید باشه مثل یه دستگاه نو و آکبند
واقعا هم اکبند هست بابا، همون شرکتی که دستگاه رو تولید میکنه خودش هم دستگاه هایی که تو خط تولید مشکل دار بودن رو حالا به اسم ریفر با قیمت پایین تر میفروشه هیچ فرقی هم با دستگاه های نو ندارن هیچ مشکلی هم ندارن. خوب بود حالا نمیگفت اینا Recondition هستن همه هم میرفتن میخریدن هیچ کی هم نمیفهمید ؟؟
فروش اجناس ریفر توی تمام شرکت های دنیا مرسومه
درسته که قیمت هاشون کمتره اما این دلیل نمیشه کیفیتشون پایین تر باشه ، در واقع کیفیتشون هیچ فرقی با بقیه نداره .

در هر صورت اگه کارتون دستگاه رو عوض کرده باشه یا اون برچسب رو کنده باشه نمیشه فهمید که دستگاه ریفر هست یا از قبل نو و آکبند داشته

آقایون رعایت کنید!
تاپیک قیمته!!

ببخشید از همه مدل ها یه قیمت کلی میخوام. کسی میتونه بهم بده؟ هم فت هم اسلیم. ریفر و معمولی هم اگه هست قیمت بدین ممنون میشم.

سلام دوستان
فروشگاهی رو میشناسین که دستگاه رو پلمپ داشته باشه ؟! منظورم اینه که جعبه باز نشده باشه .

دوستان تفاوت قیمتی slim ژاپن با چین چقدر هست

دوستان تفاوت قیمتی slim ژاپن با چین چقدر هست

متغییره ولی حد متوسطش بین 10تا 20 تومنه.
البته چیزی بنام ژاپنی نداریم و این کلاه برداری جدید کنسول فروشاست.

و اگر پوکید ؟!! :d

این قانون وسیله برقیه
خیلی راحت تو یه چشم به هم زدن میپوکه!
راه حلشم پست پایین شما اون دوستمون نوشتن !!

من یه تی وی ال سی دی ایکسویژن خریدم پارسال عید 398 تومن
داره مث .. کار میکنه
داداشم از اون روز تا حالا دو تا سام 32 ترکونده حالا اون محافط داره ، نمیزاره خط روش بیفته و... من هیچی !!

وسیله برقی کلا به شانسته
( البته تو ایران که شرکتها گارانتی و وارانتی به ت.....شون هم نیست !!):d

دوستان الان قيمت 320 va 160 گيگ چقدره تا اخر ماه تغيير ميكنه؟

این قانون وسیله برقیه
خیلی راحت تو یه چشم به هم زدن میپوکه!
راه حلشم پست پایین شما اون دوستمون نوشتن !!

من یه تی وی ال سی دی ایکسویژن خریدم پارسال عید 398 تومن
داره مث .. کار میکنه
داداشم از اون روز تا حالا دو تا سام 32 ترکونده حالا اون محافط داره ، نمیزاره خط روش بیفته و... من هیچی !!

وسیله برقی کلا به شانسته
( البته تو ایران که شرکتها گارانتی و وارانتی به ت.....شون هم نیست !!):d

ایکس ویژن که خوبه که ! :d اتفاقا سام من از عید پارسال تا الان عین بنز داره کار می کنه،هیچ محافظ و کوفتیم نداره :d

همونطورم که تو پستای قبلیم گفتم مشکلم با ریفر فقط قیمته !! نه خراب شدن !!! بابا خودم خوره این چیزام می دونم خود سونی تعمیر می کنه ، انقدر توضیح ندید. ولی ریفر باید مفت باشه نه گرونتر از نو !!! زور داره بابا به خدا ! وگرنه من خودم طرفدار ریفرم اصلا .

160 گیگ هم الان یه چیز بین 415 تا 460 هست !! بسته به این که نذاری سرت کلاه بذارن ! وگرنه به اینا باشه 600 هم می دن ! عین Xbox:d
الانم قیمتا داره روزانه و نجومی می ره بالا.اگه تا یه ماه دیگه صد تا رفت روش تعجب نکنین !!! هر کی واقعا قصد خرید داره عجله کنه :d

دوستان لطف میکنید یک قیمت خوب از slim 120 بگید؟
من امروز یکجا زنگ زدم گفت 430!!!!!

ایکس ویژن که خوبه که ! :d اتفاقا سام من از عید پارسال تا الان عین بنز داره کار می کنه،هیچ محافظ و کوفتیم نداره :d

همونطورم که تو پستای قبلیم گفتم مشکلم با ریفر فقط قیمته !! نه خراب شدن !!! بابا خودم خوره این چیزام می دونم خود سونی تعمیر می کنه ، انقدر توضیح ندید. ولی ریفر باید مفت باشه نه گرونتر از نو !!! زور داره بابا به خدا ! وگرنه من خودم طرفدار ریفرم اصلا .

160 گیگ هم الان یه چیز بین 415 تا 460 هست !! بسته به این که نذاری سرت کلاه بذارن ! وگرنه به اینا باشه 600 هم می دن ! عین Xbox:d
الانم قیمتا داره روزانه و نجومی می ره بالا.اگه تا یه ماه دیگه صد تا رفت روش تعجب نکنین !!! هر کی واقعا قصد خرید داره عجله کنه :d

دیگه اینجا ایرانه دیگه !!!!
بودی که وار !!
یعنی هر کی هر چی داره به هر قیمتی میخاد میده
دیگه گردنشون کلفته دیگه حاجی ...

من به قیمت 280 خریدم زمانی که اسلیم از 420 به بالا بود
یعنی 140 ارزونتر یعنی همون 30% قانون دست دوم !
دیگه هر چی باشه از دست دومای بازار که نمیدونی دست کی بوده که بهتره دیگه !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
Back