قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
ببخشيد زياد سوال مي كنم ساخت كجاست و اصل و تقلبي نداره؟ و مي خوام بازي هاي قفل شكسته رو هم اجرا كنه از اين بابت مشكلي نداره؟ حدود قيمتش هم اگر دارين بهم بدين. ممنون

نه خواهش میکنم
همشون ساخت چین هستند
والا تا جای که بنده اطلاع دارم همشون اصل میباشند
مگر انکه قطعی چیزی عوض کنند
که اونم مشکلی نداره شما وقتی میخواهی دستگاه بخری یک پلوب سیاه رنگی کنار دستگاه هست اگر دیدی اون پلوپ باز نشده بدون که دستگاه بدونه هیچ ایرادی میتوانی بازی کنی
فقط ببین حتما دستگاه را جلوت امتحان کنه و یک بازی چیزی را هم باهاش اجرا کن و حدوده 5 دقیقه بذار کار کنه ببین مشکلی چیزی نداشته باشه
منظورت قفل شکسته یعنی همون هک اره
نه مشکلی نداره
والا از 380 تومان شروع میشه تا 550 تومان حالا بستگی به معازه دار هم داره که تا کجا پیش بره و قیمت را چه جوری بده:d:d

سلام دوستان
یکی از دوستام میخواد دستگاهشو بفروشه دستگاه fat 40g هست و ریجنشم پاله من میخوام ازش بخرم بنظرتون چند بخرم خوبه؟

سلام دوستان
یکی از دوستام میخواد دستگاهشو بفروشه دستگاه fat 40g هست و ریجنشم پاله من میخوام ازش بخرم بنظرتون چند بخرم خوبه؟

اگر بدونه بازی هست نزدیک 200 تومان ارزش داره البته باز هم نظر خوده فروشنده هم هست:d

اگر بدونه بازی هست نزدیک 200 تومان ارزش داره البته باز هم نظر خوده فروشنده هم هست:d
ممنون دوست عزیز.اره بدونه بازیه منم بهش گفتم قبول کرد 200 تومن بده فقط مشکلی که واسه دستگاه پیش نمیاد دیگه اره؟چون من 3 تا 360 سه چراغ کردم :dدیگه حوصله ندارم که اینم خراب بشه!

ممنون دوست عزیز.اره بدونه بازیه منم بهش گفتم قبول کرد 200 تومن بده فقط مشکلی که واسه دستگاه پیش نمیاد دیگه اره؟چون من 3 تا 360 سه چراغ کردم :dدیگه حوصله ندارم که اینم خراب بشه!

ببین اصلا به دسته دوم هیچ عتباری نیست یک دفعه دیدی خراب شد و چراغ زرد داد یا صحفه قرمز داد اگر این مشکلات برایش پیش بیاد یکمی خرجت را میبره بالا اصولا فت ها این طوری هستند
شما بیا یکمی پول روش بذار و یک اسلیم نو بخر و خودتت را راحت کن دوسته عزیز:|

سلام
بچه ها یه فروشگاه مطمئن واسه ps3 معرفی کنید فردا برم یه دستگاه ازش بگیرم.
همگی سال خوبی داشته باشید.

سلام دوستان
اگه میشه یه راهنمایی بکنید بدجور گیر کردم راستش یه مقدار پول دستم اومده اول میخواستم یه ps3 بگیرم ولی یه هو شک تو دلم افتاد اخه 360 هم دارم هنوز نرسیدم بازیای رو 360 هم تموم بکنم به نظرتون ارزش داره 400 خرج کنم واسه ps3 بیشتر از تموم شدن نسل میترسم یعنی اینکه الان بگیرم سال بعد کنسول جدید بدن بیرون

سلام دوستان
اگه میشه یه راهنمایی بکنید بدجور گیر کردم راستش یه مقدار پول دستم اومده اول میخواستم یه ps3 بگیرم ولی یه هو شک تو دلم افتاد اخه 360 هم دارم هنوز نرسیدم بازیای رو 360 هم تموم بکنم به نظرتون ارزش داره 400 خرج کنم واسه ps3 بیشتر از تموم شدن نسل میترسم یعنی اینکه الان بگیرم سال بعد کنسول جدید بدن بیرون
اگه 360 بهت جواب میده PS3 نمیخواد بگیری ( ولی باز به خودت برمیگرده و مایه ی داخل جیب)
ولی نسل جدید با اومدن Kinect و Move ، بعید میدونم به این زودیا برسه.;)

ببین اصلا به دسته دوم هیچ عتباری نیست یک دفعه دیدی خراب شد و چراغ زرد داد یا صحفه قرمز داد اگر این مشکلات برایش پیش بیاد یکمی خرجت را میبره بالا اصولا فت ها این طوری هستند
شما بیا یکمی پول روش بذار و یک اسلیم نو بخر و خودتت را راحت کن دوسته عزیز:|
ممنون از راهنماییت ولی الان نمیتونم زیادتر پول بدم واسه ی خرید کنسول.احتماله چراغه زرد خیلی زیاده؟

ممنون از راهنماییت ولی الان نمیتونم زیادتر پول بدم واسه ی خرید کنسول.احتماله چراغه زرد خیلی زیاده؟
گزارشات مبنی بر زرد شدن زیاده ، خصوصا شما ها که زیاد بازی میکنین

گزارشات مبنی بر زرد شدن زیاده ، خصوصا شما ها که زیاد بازی میکنین

ببین دوسته عزیز هر کنسولی بالاخره خراب میشه
اگر نداری پس بهتره خراب بشی
میدونی چرا چون این نوع دستگاها خیلی قدیمی هستند و احتمالش هم 80 درصد است پس خیلی ریسکش بالاست
البته میشه درست میشه ولی مثله سابق نمیشه چون هر کنسولی که تعمییر بشه دیگه کنسول نمیشه
حالا من باز هم میگم میل با خوده شما هست دوسته عزیز من راهنمایت کردم:d

هر چند پست های ارزشمندی در این تاپیک هست که بسیاری از سوالات من (تازه کار) رو جواب میده ولی محض اطمینان و برای پیشگیری از خسارت از بابت عدم دسترسی به کالای دلخواه میپرسم:

۱- آیا همه ورژن های پی اس ۳ موجد در بازار قابل هک شدن هستن؟
۲- آیا لازم است حتما یک بازی اصلی برای ایجاد قابلیت هک خرید؟
۳- آیا دانگل های موجود برای ورژن های خاص طراحی شده اند و میبایست متناسب با دستگاه تهیه گردند؟ و اگر پاسخ بله است آیا مکانی که با اطمینان بشود دانگل و دستگاه را تواما تهیه کرد میشناسید؟

متشکرم.

هر چند پست های ارزشمندی در این تاپیک هست که بسیاری از سوالات من (تازه کار) رو جواب میده ولی محض اطمینان و برای پیشگیری از خسارت از بابت عدم دسترسی به کالای دلخواه میپرسم:

۱- آیا همه ورژن های پی اس ۳ موجد در بازار قابل هک شدن هستن؟
۲- آیا لازم است حتما یک بازی اصلی برای ایجاد قابلیت هک خرید؟
۳- آیا دانگل های موجود برای ورژن های خاص طراحی شده اند و میبایست متناسب با دستگاه تهیه گردند؟ و اگر پاسخ بله است آیا مکانی که با اطمینان بشود دانگل و دستگاه را تواما تهیه کرد میشناسید؟

متشکرم.
1-بله تا به امروز همشون هک میشه....
2-برای اینکه تمام بازیا بی درد سر اجرا بشه لازمه یه بازی اورجینال داشته باشید
3- پیشنهاد میکنم کلا دانگل نگیرید و کاستوم فریمویر بریزید!

سلام دوست عزیز منم یه سوال دارم .
بهترین تلویزیون واسه بازی چه مدلیه که توی بازار باشه و قیمت بالایی هم نداشته باشه.در ضمن بشه به عنوان مانیتور کامپیوتر هم استفاده کرد؟
ممنون.

سلام دوست عزیز منم یه سوال دارم .
بهترین تلویزیون واسه بازی چه مدلیه که توی بازار باشه و قیمت بالایی هم نداشته باشه.در ضمن بشه به عنوان مانیتور کامپیوتر هم استفاده کرد؟
ممنون.

دوست عزیز بهترین تلوزیون معنی نداره....b-)
شما با توجه به بودجه ای دارید باید انتخاب کنید....>:d<
پیشنهاد من اینه که هر چی میگیرید فول اچ دی باشه....:p
معمولا هم همه تلویزیون ها مانیتور هم میشوند...;;)
به نظر من اگه زیاد پول نداری LCD بگیر و اگه میتونی بیشتر خرج کنی برو سراغ ;)LED
مارک پیشنهادی من هم Samsung

البته جای این سوال اینجا نبود....:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or