قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
فروشنده ها زده به سرشون . یکی می گه wifi 890 بعد 3G رو می گه 990
یه جا میری میگه 3G قیمتش یک میلیون و صده بعد می گی تخفیف چقدر می دی میگه 800 تومن 3G آنلاک اگه همین الان بخوای!!!!!!!!!!! من خداییش نفهمیدم چه جوری 300 تومن اومد پایین ؟
ولی قیمت wifi دوروبر 850 تومنه . 3G یک میلیون
ریجن 1 ها هم همشون از دم توش مموری نیست . مفت خور ها بر می دارن مموری رو جدا می فروشن

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
فروشنده ها زده به سرشون . یکی می گه wifi 890 بعد 3G رو می گه 990
یه جا میری میگه 3G قیمتش یک میلیون و صده بعد می گی تخفیف چقدر می دی میگه 800 تومن 3G آنلاک اگه همین الان بخوای!!!!!!!!!!! من خداییش نفهمیدم چه جوری 300 تومن اومد پایین ؟
ولی قیمت wifi دوروبر 850 تومنه . 3G یک میلیون
ریجن 1 ها هم همشون از دم توش مموری نیست . مفت خور ها بر می دارن مموری رو جدا می فروشن

یعنی چی ؟ 3G اکبند 800 تومان ؟؟؟ :d 100% باهات شوخی کرده چون 3G اکبندو زیر 1 میلیون نمیدن ...
با این اوضاع خرکی و نامعلوم بازار تا عید نره رو یکو دویست خوبه ... :|:-&

در مورد رم هم آره ... :-s
فروشنده های ایرانی دیگه دسته شیطونو هم خیلی وقته بستن ! لامصبا به هیچ چیزیم بسنده نمیکنن ...
دائم تو فکر راههای جدید واسه ی چاپیدن خریداران !!!

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
یعنی چی ؟ 3G اکبند 800 تومان ؟؟؟ :d 100% باهات شوخی کرده چون 3G اکبندو زیر 1 میلیون نمیدن ...
با این اوضاع خرکی و نامعلوم بازار تا عید نره رو یکو دویست خوبه ... :|:-&

در مورد رم هم آره ... :-s
فروشنده های ایرانی دیگه دسته شیطونو هم خیلی وقته بستن ! لامصبا به هیچ چیزیم بسنده نمیکنن ...
دائم تو فکر راههای جدید واسه ی چاپیدن خریداران !!!

من قبلا تو همون مغازه کار می کردم !!!!!!! :d کلا ذاتا گرون فروشن
هم منو می شناختن هم آخه من 2 تا بازی + PSN card می خوام و رم 32 گیگ . کلا طرف در پوست خود نمی گنجید گفت خرید قدیممه بهت زیر قیمت می دم 800 !!!!!

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
من قبلا تو همون مغازه کار می کردم !!!!!!! :d کلا ذاتا گرون فروشن
هم منو می شناختن هم آخه من 2 تا بازی + PSN card می خوام و رم 32 گیگ . کلا طرف در پوست خود نمی گنجید گفت خرید قدیممه بهت زیر قیمت می دم 800 !!!!!

بابا تو این اوضاع بنظر من نگیر هیچی ... :-b
منم الان یه ماهه که پولم جوره اما میخوام تا خرداد یا تیر صبر کنم بعد بگیرم !!! با این بازیایی که واسش فعلا دادن بیرون نگیری ضرری نکردی :d

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
دوستان همچنان دست نگهدارین ویتا پایین میاد از 1100 فعلا رسیده به 950 بعد از عید فکر کنم خیلی بیاد پایین

ربطی که به ویتا نداره اگه اینجوریه باید دلار بیاد پایین
ویتا وای فای بین 840 تا 870
و 3جی بین 980 تا 1150 دارن میفروشن هیچ جایه دیگه از این رنج فعلا کمتر نمیفروشن

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
ربطی که به ویتا نداره اگه اینجوریه باید دلار بیاد پایین
ویتا وای فای بین 840 تا 870
و 3جی بین 980 تا 1150 دارن میفروشن هیچ جایه دیگه از این رنج فعلا کمتر نمیفروشن

من دیروز قیمت گرفتم 3g region1 1.050.000
3g unlock reg2 1.150.000

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
دوستان همچنان دست نگهدارین ویتا پایین میاد از 1100 فعلا رسیده به 950 بعد از عید فکر کنم خیلی بیاد پایین

محمد جان تو ایران هیچ چیزی ارزون نمیشه ، حداقل توی طولانی مدت همیشه همین بوده و خواهد بود ....
الان هم فقط و فقط به خاطر اینکه کمتر کسی یک میلیون بابت کنسول دستی میده و روی دستشون باد کرده قیمت رو یه ذره کم کردن وگرنه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر