قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
من رم 8GB از توپخونه 130 قیمت کردم ولی بگردید کمتر پیدا میکنید چون خیلی مغازه دارها از پک ریجن یک میپیچونن .....

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
میشه این جریان لاک و آنلاک ویتا رو یه توضیح بدید؟ من می خوام ویتا بگیرم این قیمت ها بدون رم هست ؟ ممنون.
ویتای لاک ویتایی هست که روش فقط سیمکارت همون شرکتی که قرار داد داره جواب میده.مثلا ویتا های ریجن 1 فقط سیم کارت های at&t جواب میده ولی ویتای آنلاک هر سیم کارتی روش جواب میده البته با سرعت های ایران خیلیهم فرق نمیکنه
ویتای من که روش یک رم 8 گیگ داشت.ولی دقیق نمیدونم همه مدل ها رم داره یانه

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
ویتای لاک ویتایی هست که روش فقط سیمکارت همون شرکتی که قرار داد داره جواب میده.مثلا ویتا های ریجن 1 فقط سیم کارت های at&t جواب میده ولی ویتای آنلاک هر سیم کارتی روش جواب میده البته با سرعت های ایران خیلیهم فرق نمیکنه
ویتای من که روش یک رم 8 گیگ داشت.ولی دقیق نمیدونم همه مدل ها رم داره یانه
مرسی رفیق از راهنماییت. با این حساب همون لاک رو بخریم بهتره آخه اصلا به درد ما که تو ایرانیم نمیخوره با این سرعت پایین نت .بازم قیمتش بد نیست من تا 1.300.000 هم شنیده بودم دیگه داشتم نا امید می شدم برای خرید ویتا :(

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
البته دوستان توجه داشته باشین که رایتل هم هست والبته شاید برای رقابت سرعت بالا تر هم بره

قیمت هم همون طور که فکر میکردم داره میاد پایین البته من فکر میکردم پایین امدنش ار بعد عید شروع شه که خوش بختانه از الان شروع شده

من که بعد عید میگیرم فقط یه چیزی کسی میدونه امکانش هست که یه هکی چیزی برای ویتا های لاک بیاد که که اونا هم آنلاک شن یا نه

یعنی این قضیه لاک و آنلاک نرم افزاری هست یا سخت افزاری ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر