قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

اقا من میخوام یه پی اس ویتا بخرم.خداییش تا اومدیم بخریم بازار ترکید و همه چی گرون شد.الان که اوضاع بهتر شده بخریم یا نه؟من قبل از این اوضاع مزخرف بازار 900 قیمت داشتم.الان چنده؟من 1 تومن دارم.بازیاش چهجوریاست قیمتاش؟دمتون گرم یه حالی بدید یه راهنمایی اساسی بکنید.تو این شبای محرم اجرتون با امام حسین (ع)

صبر کن تا بعد عید,چون امسال همه بازیهاش اومده و سه چهارتاش بیشتر خوب نیست..شاید تا اونموقع وضعیت دلار بهتر بشه و بازیهای بهتری براش بیاد..البته این نظر منه..

اقا من میخوام یه پی اس ویتا بخرم.خداییش تا اومدیم بخریم بازار ترکید و همه چی گرون شد.الان که اوضاع بهتر شده بخریم یا نه؟من قبل از این اوضاع مزخرف بازار 900 قیمت داشتم.الان چنده؟من 1 تومن دارم.بازیاش چهجوریاست قیمتاش؟دمتون گرم یه حالی بدید یه راهنمایی اساسی بکنید.تو این شبای محرم اجرتون با امام حسین (ع)

بخر داداش
تو این مملکت هیچی ارزون نمیشه

سلام
دوست عزیز بخر ممکنه بازم گرون شه کسی چه میدونه
خیلی دستگاه خوبی هست اصلا party و مسیج ایناش انقدر سرگرم کننده هست دیگه بازی نمیخواد
خودش یه 900 باید باشه بازیهاشم 150 به بالا

دست دو هاي ويتا خيلي نو و سالم هستند به نظر من دست دو بگير دست دو ٣جي ٨ گيگ ٥٠٠ گيرت مياد

داداش کجا هست به ماهم معرفی کن همچین جایی میشناسی
شيراز خيابان توحيد پاساژ مهدى فروشگاه ساحل اگه خواستى خودم واست ٥٠٠ ميخرم (٥٠ تومن مزد خودم ميگرم:d)

---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:30 PM ارسال شده بود ----------

امروز رفتم یه مغازه بازی های vita رو کرایه می داد هر 5 روز 10000 تومن .اصفهان .فروشگاه نارسیس
اين مغازه دارا كاري كه به ضررشون باشه نميكنن اين كار كه نميكنند بازي هاي جديد مثل lbp ac mw كرايه بدن، يه مشت بازي مال ١ سال پيش مثل unit 13 uncharted asphalt fifa 12 كرايه ميدن اونم ٥ روز هههههههه يكي بهش بگه همه گوشاشون مثل خودت مخملى نيست (فك كرده زمان سگا ميكرو هست ملت تو كف هستن) من يه مغازه دار تو داريوش ميشناسم همونم بازي هاي دست دو ٥٠ ٦٠ ميخره هفته ١٠ تومن كرايه ميده

من هم اگه خدا بخواد بهتون اضافه میشیم.
یه سوال من یه جا نو 790 گیر اوردم.(wifi only)
به نظرتون این رو بگیرم یا دست دوم (قیمت ندارم)
میشه ادرسشو به منم بدی ؟ قیمتش نسبتا خوبه اخه وای فای یه هفته پبش 800 و خورده ای بود...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or