قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

باندل AC:Liberation توی ایران هست؟
کسی قیمتش رو میدونه؟
ویرایش: هنوز عرضه نشده
بیاد ایران قیمتش چه قدره؟ آخه با ویتای معمولی تفاوت نداره
دوتاشون 249 دلار هستن

آخرین ویرایش:
اگه عجله ای برای گرفتن ندارید بهتره 1 ماه صبر کنید...
اولا اینکه قیمت دلار داره کم کم میاد پایین و حتی احتمال رسیدن به 2000 تومن هم هست
دوما اینکه با انتخاب اوباما مسلما قیمت کمی پایین میاد و اینم دلیل رسیدن دلار بین 1800 تا 2000 تومنه
پس کمی صبر کنید درسته که فعلا به اون 500 تومن 3 ماه پیش نمیرسیم اما شاید 650-700 بتونید بگیرید
بازم خود دانید...

کنسول فقط وای فای با رم 4 گیگ چند هست الان؟؟
قیمتو نمی دونم ولی رم 4 گیگ هم نخر چون پول حروم کردنه به هیچ دردی نمی خوره مثل اینه که بری یه xbox بخری ولی براش دسته نگیری حتی 8 گیگ هم بدرد نمی خوره .کلا اصلا برا خود vita هم عجله نکن من که خریدم با این قیمت بازی ها تا حالا هیچ استفاده ای ازش نکردم یه ذره صبر کن شاید هم دلار ارزون تر شد هم اینکه قیمت جهانی ش کم بشه

قیمتو نمی دونم ولی رم 4 گیگ هم نخر چون پول حروم کردنه به هیچ دردی نمی خوره مثل اینه که بری یه xbox بخری ولی براش دسته نگیری حتی 8 گیگ هم بدرد نمی خوره .کلا اصلا برا خود vita هم عجله نکن من که خریدم با این قیمت بازی ها تا حالا هیچ استفاده ای ازش نکردم یه ذره صبر کن شاید هم دلار ارزون تر شد هم اینکه قیمت جهانی ش کم بشه
درسته که ممکنه با ارزون شدن دلار یه کمی از سرش بیفته ولی مطمئن باشید حالا حالاها پایین نمیاد...
یه پیشنهاد دوستانه با توجه به اینکه میدونم شاید برای بعضی ها مقدور نباشه : اگه میتونید برید از خارج بیارید...چون هم کنسولو اوردید هم مسافرت رفتید هم پولتونو تو جیب این دزدا نریختید...
من خودم از ترکیه گرفتم از نمایندگی سونی 249 دلار البته عید...شمام اگه براتون مقدوره برید چون واقعا قیمتا بالاس همین الان از رفیقم تو توپ خونه قیمت گرفتم میگه 1 تومن اونم wifi ...تازه باید مموری و کیف و.... هم بگیرید
الانم که 300 دلار ارز مسافرتی میدن 2400 . کشور دورمون زیاده که با زیر 1 میلیون بتونید برید : امارات-مالزی-ترکیه-تایلند و ... همشونم نمایندگی دارن تو این وضعیت از اونجا گرفتن بنظرم بصرفه تره...

الان به نظرتون موقع خوبی برای فروش هست ویتا م رو بفروشم ؟ چند میخرن حدودا مغازه ها با رم 32 گیگ ؟ ( پایین ترین قیمت ممکن که میخرن حداقلش ) شک دارم بفروشمش یا نه آخه میخوام یه مانیتور یا تلویزیون hd واسه ps3 ایم بخرم .

الان به نظرتون موقع خوبی برای فروش هست ویتا م رو بفروشم ؟ چند میخرن حدودا مغازه ها با رم 32 گیگ ؟ ( پایین ترین قیمت ممکن که میخرن حداقلش ) شک دارم بفروشمش یا نه آخه میخوام یه مانیتور یا تلویزیون hd واسه ps3 ایم بخرم .
بنظر من نفروش یه HD TV ارزش تجربه ی بازی های جدید رو ویتا رو نداره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or