قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

سلام دوستان
من ميخوام كنسول و از اروپا تهيه كنم چندتا سوال داشتم راهنمايي كنيد ممنون مي شم.
1- ريجن اروپا چنده؟ و كلا ريجن هاي مختلف چه تفاوتي دارن؟ توي ايران چون معمولا از اروپا و امارات اين جور جنسا بيشتر ميان ممكنه براي داستان هك و اينا اين رجين زودتر هكش بيا بياد- در كل كدوم رجين باشه بهتره؟
2- اگه 2 تا مموري 8 بگيرم بهتره يا يدونه 16- با 2 تا مي تونم هم زمان 2 تا اكانت داشته باشم؟ مي تونم با اين 2 تا مموري هم زمان از 2 تا اكانت استفاده كنم؟
3- قيمت مموري ها و بازي ها اينجا چنده؟ مي خوام كنسولو از اونجا بگيرم بازي و مموري رو از اينجا
ممنون
-------------------
راهنمايي لطفا

سلام دوستان
من ميخوام كنسول و از اروپا تهيه كنم چندتا سوال داشتم راهنمايي كنيد ممنون مي شم.
1- ريجن اروپا چنده؟ و كلا ريجن هاي مختلف چه تفاوتي دارن؟ توي ايران چون معمولا از اروپا و امارات اين جور جنسا بيشتر ميان ممكنه براي داستان هك و اينا اين رجين زودتر هكش بيا بياد- در كل كدوم رجين باشه بهتره؟
2- اگه 2 تا مموري 8 بگيرم بهتره يا يدونه 16- با 2 تا مي تونم هم زمان 2 تا اكانت داشته باشم؟ مي تونم با اين 2 تا مموري هم زمان از 2 تا اكانت استفاده كنم؟
3- قيمت مموري ها و بازي ها اينجا چنده؟ مي خوام كنسولو از اونجا بگيرم بازي و مموري رو از اينجا
ممنون
-------------------
راهنمايي لطفا
من فقط به یکی از سوالات شما پاسخ میدم چون سوالات دیگه ی شما مربوط به بخش های دیگه هستن

-قیمت مموری 4 گیگ فکر کنم 45 تومن
-قیمت بازی تا 90 تومن هم میرسه
-قیمت دستگاه هم از 700 تا 850 هم متغیر هست

من امروز خریدم ازشون:
ویتا+مموری 4 گیگ+نینجا گیدن=846 تومن
خب من که رفته بودم اصلا نینجا نداشت
ولی با شما هم مثل بقیه حساب کرده دیگه
ویتا=725 تومن
4 گیگ=45 تومن
نینجا=76 تومن
البته بازی رو خوب خریدی هر چند من قیمت این بازی رو ندارم
------
من با این قیمت خریدم
ویتا=725
8 گیگ=89
آنچارتد=112
من فقط مموری رو یکم گرون خریدم:(
-----
قیمت ویتا 3g در کمترین حالت 700 تومن هستش و شما اگه یه سال هم صبر کنید با این نرخ ارز کم نمیشه بلکه زیادم میشه آخه اینا چون لانچ باندل آوردن و توش مموری بود و مموری رو جدا فروختن اینجوری دادن
قیمتش به دلار 300 دلار هست در آمریکا با هزینه پست و سود فروشنده فک نکنم کمتر بشه

خب من که رفته بودم اصلا نینجا نداشت
ولی با شما هم مثل بقیه حساب کرده دیگه
ویتا=725 تومن
4 گیگ=45 تومن
نینجا=76 تومن
البته بازی رو خوب خریدی هر چند من قیمت این بازی رو ندارم
------
من با این قیمت خریدم
ویتا=725
8 گیگ=89
آنچارتد=112
من فقط مموری رو یکم گرون خریدم:(
-----
قیمت ویتا 3g در کمترین حالت 700 تومن هستش و شما اگه یه سال هم صبر کنید با این نرخ ارز کم نمیشه بلکه زیادم میشه آخه اینا چون لانچ باندل آوردن و توش مموری بود و مموری رو جدا فروختن اینجوری دادن
قیمتش به دلار 300 دلار هست در آمریکا با هزینه پست و سود فروشنده فک نکنم کمتر بشه

شما از کجا خریدید؟؟؟

شما از کجا خریدید؟؟؟
من از dc گرفتم:)
ویتا وای فای رو میدن 660 منم دیدم 3g به صرفه تره با اینکه 50 دلار گرون تر از وای فای هست ولی اینجا 60 تومن بالاتر از وای فای میدن بعد افت قیمتش هم کمتر هست و امکانات بیشتر داره از جمله 3g که شاید یه روز به کار بیاد و همچنین موقعیت یاب gps

من از dc گرفتم:)
ویتا وای فای رو میدن 660 منم دیدم 3g به صرفه تره با اینکه 50 دلار گرون تر از وای فای هست ولی اینجا 60 تومن بالاتر از وای فای میدن بعد افت قیمتش هم کمتر هست و امکانات بیشتر داره از جمله 3g که شاید یه روز به کار بیاد و همچنین موقعیت یاب gps

بازی ها و لوازم جانبی رو چند میدادن؟؟؟

بازی ها و لوازم جانبی رو چند میدادن؟؟؟
قیمت بازیها متفاوت هستش که گرون ترین بازیه ویتا آنچارتد هستش که 112-115 تومن هست
لوازم جانبی هنوز نیاوردن که فقط یه کیف لازم داره و نیازی نیست بی خود هزینه بابت سایر وسایل نکن

بچه ها کسی از جمهوری یا توپخونه خریده؟
بازارش چطوره؟زیاد پیدا میشه یا نه؟
قیمتش چنده؟
بله من از توپخونه گرفتم.بازی فعلا چند عنوان بیشتر موجود نیست کم کم همه مغازه ها میارن.
قیمتش بین 680 تا 770 مدل وای فای متغیره.
دوستان ویتا ساخت کجاست.
محصولات سونی و اپل و مایکروسافت و کلا تمام شرکت های بزرگ این حیطه کاری توی چین اسمبل (سرهم بندی) میشن واسه همینه که پشت تمامی این محصولات made in china مینویسه.اما تحت نظارت همون شرکت طراح اصلی یعنی مثلا سونی یا اپل این مراحل سرهم بندی و تولید انجام میگیره.
دلیل اینکار هم وجود نیروی کار بسیار فراوان و ارزان قیمت در کشورهایی مثل چین برزیل هند و..هستش.
ویتا وای فای:770 تومن
ویتا تری جی:850 تومن
گیم های ویتا:از 85 تومن تا 130 تومن
مموری 4 گیگ:45 تومن
قیمت های امروز از توپخونه

دوستان داخل دستگاه بازی آرکید رایگان وجود داره یا میشه از psn دانلود کرد چون بازیهاش خیلی گرونه میگم و این که من اگه مدل wifi بگیرم چه چیزهایی از دست میدم چون مدل 3جی 150 گرونتره

دوستان داخل دستگاه بازی آرکید رایگان وجود داره یا میشه از psn دانلود کرد چون بازیهاش خیلی گرونه میگم و این که من اگه مدل wifi بگیرم چه چیزهایی از دست میدم چون مدل 3جی 150 گرونتره
خب اگه 150 گرون تره پس همون wi-fi بخر;)
ولی در کل مدل 3g هم سیمکارت 3g میخوره و هم موقعیت یاب gps داره مثل موبایل ها و.....

---------- نوشته در 01:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه نکته کلی بازی های ویتا دیگه نهایتش اگه بخوای از مغازه بخرین 120 تومن هستش بیشتر از این پول ندین:(
اونم فقط آنچارتد هست که این قیمته...بیشتر پول ندییییییین;)
بعد دانلود بازی خیلی به صرفه تر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or