قیمت به روز Kinect در فروشگاه ها

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من که دیگه نمی تونم صبر کنم همین امروز سفارش می دم به اضافه این چند تا بازی
adventure kinect
your shape fitness evolved kinect
ea sports active 2
dance central
kinectimals
8->

کینکت ادونچر تو خوده پکش هست
دوباره سفارش ندی;)
به جاش کینکت اسپورت رو بگیر که از همه قشنگتر هستش

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
این مشکل مربوط میشه به کینکتم.دوما چون تاپیکی وجود نداره واسه مشکلات و سئوالات کینکت اینجا مطرح کردم.سوما قربونت برم متنی که نوشتمو قشنگ بخون ، گفتم واسه داشبورد پاییزی 360 نوشتن اگه زده بشه مشکل بوجود میاد تو اجرای بازیای قدیمی، من سئوالم این بود حالا که ال تی پلاس زدم اگه داشبورد پاییزیرو بزنم بازم مشکل بوجود میاره یا نه؟
اولا که من بد صحبت نکردم یا خدای ناکرده بخوام توهین کنم که شما ایینطوری جواب میدین
میدونی من از این ناراحت میشم که شما میای انجمن، ولی یکم سرچ نمیکنی، میری پیش مغازه دار و اونها سوء استفاده میکنن و با انواع و اقسام بهونه های الکی، حسابی جیب آدم را خالی میکنن
بعد من تو همون پست قبلیم جوابت را دادم، شما اگه +LT داشته باشی، مشکلی با اجرای بازیها نداری و در واقع +LT برای همین ساخته شد و نکته ای که هست شما الزاما باید داشبورد جدید داشته باشی تا بتونی با کینکت کار کنی، و در هر صورت اگه LT+ داری با خیال راحت آخرین داشبورد را نصب کن

برای اینکه Off-Topic نشه، الان بهترین قیمت را کی داره ؟ آخه هر کی یه قیمتی برای خودش داره
230
250
280
تو اصفهان که 300-320 میفرشن این آقایون با انصاف =))

من 250 گرفتم از سونی !
آرمان سنسی، سونی همون همایونه دیگه ؟
جا تخفیف هم داره؟

آخرین ویرایش:

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
اولا که من بد صحبت نکردم یا خدای ناکرده بخوام توهین کنم که شما ایینطوری جواب میدین
میدونی من از این ناراحت میشم که شما میای انجمن، ولی یکم سرچ نمیکنی، میری پیش مغازه دار و اونها سوء استفاده میکنن و با انواع و اقسام بهونه های الکی، حسابی جیب آدم را خالی میکنن
بعد من تو همون پست قبلیم جوابت را دادم، شما اگه +LT داشته باشی، مشکلی با اجرای بازیها نداری و در واقع +LT برای همین ساخته شد و نکته ای که هست شما الزاما باید داشبورد جدید داشته باشی تا بتونی با کینکت کار کنی، و در هر صورت اگه LT+ داری با خیال راحت آخرین داشبورد را نصب کن

داداش نوید اگه تند جواب دادم معذرت میخام :-*

atnn.tk

کاربر سایت
Jan 28, 2010
64
خب من هم از http://www.xboxworld.ir/ خریدم ریجن پال رو 260 تومن (مبارکم باشه :D)
انشا الله فردا دستم میرسه :D
ریجن J هم میداد 250 که چون همه چیش ژاپنیه نخرین بهتره، از دفترچه راهنماش گرفته تا کاور بازیش (اما بازیش زبان انگلیسی داره و ریجن فری هست) اما در کل بیخوده ریجن J ... ;)
مگه کینت هم ریجن پال یا جی داره لطفا کمکم کنید میخواستم بگیرم خوب شد فمیدم.

منون می شم جوابم رو بدید.

وا... هیچ چیز مهمی نداره،شما جعبه kinect +بازیش رو میندازی کنار،بقیه بازیها هم که همه چیش انگلیسیه-
خواهشا پول زور میدید،اینجا توجیح نکنید
مگه بازی همراهش هم ژاپنیه؟

فرقشون فقط توی دو شاخه ی برقشونه؟:dیعنی من که دستگاهم جی هستش حتما باید جی بخرم یا پال هم میتونم؟
لطفا جوابم رو بدید خیلی مهمه!!!!!....:(>:d<

Last edited by a moderator:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مگه بازی همراهش هم ژاپنیه؟
خیر،فقط عکس بازی 4 خط ژاپنی نوشته!
فرقشون فقط توی دو شاخه ی برقشونه؟:dیعنی من که دستگاهم جی هستش حتما باید جی بخرم یا پال هم میتونم؟
لطفا جوابم رو بدید خیلی مهمه!!!!!....:(>:d<
بله فقط یه دوشاخه برق!
هر ریجنی بخری میخوره،فرقی نداره!!! کینکت مثل کنترلر دستگاه هست!مگه کنرلر(دسته)ریجن داره که اینم داشته باشه؟

atnn.tk

کاربر سایت
Jan 28, 2010
64
خیر،فقط عکس بازی 4 خط ژاپنی نوشته!

بله فقط یه دوشاخه برق!
هر ریجنی بخری میخوره،فرقی نداره!!! کینکت مثل کنترلر دستگاه هست!مگه کنرلر(دسته)ریجن داره که اینم داشته باشه؟
منم از همین تعجب کردم که پرسیدم دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی به موقع.>:d<

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
آرمان سنسی، سونی همون همایونه دیگه ؟
جا تخفیف هم داره؟
نمیدونم والا همون همایون باشه یا نه.....اما خوبیشون اینه که خیلی خوش اخلاقن و با حوصله جواب آدمو میدن
والا اون موقع من گرفتم 255 بود من دوتا گرفتم 250 حساب کرد اما 250 میده :d

شما شبا با ما بازی می کنین بلک اپس ؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر