قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
قیمت دقیق کنسول دست دوم کپی خور (خود کنسول + لوازم جعبه بدون هیچ چیز دیگه چون حتی رمش نمیخوام و دارم) رو میخواستم. لطفا حدودیم ندید چند تا گروه پرسیدم گفتن هر کی یه قیمت میده و طلاست و...
دقیق میخوام بدونم چنده. قصد خرید دارم به ما که رسید باز شد طلا، میایم بفروشیم میگن طالبش کمه مفت میخرن. حکایتیه خرید و فروش کنسول نینتندو برای خودش تو این مملکت والا.

• Like
Reactions: Z-fan

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تو بازار دستگاه نو کپی خور هست؟ اگه هست قیمتش چنده؟ هیچی نمیدونم در مورد سوییچ :D
چه جوری میشه فهمید دستگاه قابلیت کپی خور شدن داره؟

نه نیست اما اک سری جدید دارم منتظرم چیپ هکش برام بیارن بعد بفروشم چیپ هکشم خریدم با کلی بدبختی البته

• Like
Reactions: Android_game

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
قیمت دقیق کنسول دست دوم کپی خور (خود کنسول + لوازم جعبه بدون هیچ چیز دیگه چون حتی رمش نمیخوام و دارم) رو میخواستم. لطفا حدودیم ندید چند تا گروه پرسیدم گفتن هر کی یه قیمت میده و طلاست و...
دقیق میخوام بدونم چنده. قصد خرید دارم به ما که رسید باز شد طلا، میایم بفروشیم میگن طالبش کمه مفت میخرن. حکایتیه خرید و فروش کنسول نینتندو برای خودش تو این مملکت والا.
نبود؟
نه نیست اما اک سری جدید دارم منتظرم چیپ هکش برام بیارن بعد بفروشم چیپ هکشم خریدم با کلی بدبختی البته
چیپ هک سری جدید اصلا تو ایران هست؟؟؟ تا چه فریموری رو جواب میده و چنده؟؟؟ اگه سری جدید هک میشه همون سری جدید بخرم، البته نمیدونم لحیم کاری ایناشو بیرون بلدن یا نه چون خودم اصلا بلد نیستم

آخرین ویرایش:

Android_game

کاربر سایت
Nov 22, 2020
44
قیمت سوییچ لایت چنده؟

به تلویزیون میشه وصل کرد؟ یه سری ویدیو دیدم تو یوتیوب که لایت به tv وصل کردن
بازی رایگان داره تو استورش؟
آیا هک شده؟
کارتریج بازی کلون داره؟
آیا دسته pc بی‌سیم میشه بهش وصل کرد؟

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
قیمت سوییچ لایت چنده؟

نزدیک 6500

به تلویزیون میشه وصل کرد؟ یه سری ویدیو دیدم تو یوتیوب که لایت به tv وصل کردن
خیر. اونایی هم که وصل کردن کلا یه سری شگردهای عجیب و غریب دارن که اصن پیشنهاد نمیشه، جدا از این که کلا ستاپش خیلی مصیبته

بازی رایگان داره تو استورش؟
آره

آیا هک شده؟
من کامل در جریان نیستم، ولی حداقل از دور که "خیر" هنوز هک نشده. یا اگه هم شده باشه اون قدر در دسترس نیست که من متوجهش شده باشم

کارتریج بازی کلون داره؟
خیر

آیا دسته pc بی‌سیم میشه بهش وصل کرد؟
یه آداپتور 8Bitdo ببندی بهش، عملا همه دسته های PC و کنسولا رو ساپورت می کنه
به صورت عادی ولی نه، دسته تردپارتی به ندرت ساپورت می کنه

Android_game

کاربر سایت
Nov 22, 2020
44
نزدیک 6500

خیر. اونایی هم که وصل کردن کلا یه سری شگردهای عجیب و غریب دارن که اصن پیشنهاد نمیشه، جدا از این که کلا ستاپش خیلی مصیبته

آره

من کامل در جریان نیستم، ولی حداقل از دور که "خیر" هنوز هک نشده. یا اگه هم شده باشه اون قدر در دسترس نیست که من متوجهش شده باشم

خیر

یه آداپتور 8Bitdo ببندی بهش، عملا همه دسته های PC و کنسولا رو ساپورت می کنه
به صورت عادی ولی نه، دسته تردپارتی به ندرت ساپورت می کنه

۶۵۰۰ زیاد نیست؟ آخه ۲۰۰ دلاره
Xbox ons s all digital که ۲۵۰ دلار بود میدن ۵.۸۰۰
تازه الان چون تولید نمیشه ۳۰۰ دلار شده الان همون ۵.۸۰۰ قیمتش

.....

بازی کردن ماریو رو tv حال میده
چنتا کلیپ دیدم
که یه استند بود کوچولو یه سری نری مثل شارژر موبایل بود
کنسول می‌رفت روش ، تصویر میاد روی تلویزیون

هکش مهمه چون بازیاش گرونه

چون یه آگهی سوییچ بزرگ دست دوم دیدم زده بود با دسته بیسیم تسکو
بخاطر همین پرسیدم

آخرین ویرایش:
  • Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
۶۵۰۰ زیاد نیست؟ آخه ۲۰۰ دلاره
Xbox ons s all digital که ۲۵۰ دلار بود میدن ۵.۸۰۰
تازه الان چون تولید نمیشه ۳۰۰ دلار شده الان همون ۵.۸۰۰ قیمتش

.....

بازی کردن ماریو رو tv حال میده
چنتا کلیپ دیدم
که یه استند بود کوچولو یه سری نری مثل شارژر موبایل بود
کنسول می‌رفت روش ، تصویر میاد روی تلویزیون

هکش مهمه چون بازیاش گرونه

چون یه آگهی سوییچ بزرگ دست دوم دیدم زده بود با دسته بیسیم تسکو
بخاطر همین پرسیدم

اگه بازار ایران منطق داشت، بهت کامل حق می دادم
بدبختی اینه که اصن این جوری نیست :(

یه سری عامل های مشخص و غیر مشخص نمیدونم چجوریه ولی باعث شدن قیمت سوییچ واقعا بالا باشه... PS5 که وحشتناک تر ولی خب می ترسم زیاد به اون موضوع بپردازم و مدیریت با چوب و باتوم بیفتن به جونم :D قیمت Xbox هم به همین شیوه ولی به طرز عجیبی قیمتش پایین تر از دو تا برند دیگن
حدس منه ها... ولی قیمت بالای سوییچ برخلاف PS5 که به خاطر تقاضای بالاشه، در حقیقت ناشی از تقاضای پایین و موجودی کمه که حاصل میشه. وقتی ورودی کالات عمده نباشه باید با قیمت بالاتر بفروشی تا بتونی محموله ات رو حفظ کنی. این کلا برای رشد بازار سوییچ تو ایران دردسرساز شده و خب خورده به یه بن بست که هیچ وقت رشد نمی کنه. فروشنده نمیخواد ریسک کنه و شرایط اقتصادی هم اصلا جوری نیست که مشابه دوران Wii یارو آتیش بزنه به مالش و کلی Switch وارد بازار کنه وقتی برندش هنوز شناخته شده نیست

Xbox وضعش با اختلاف از دو برند دیگه بهتره، برندش تو ایران کلی شناخته شده است و از طرف دیگه تقاضای وحشتناک پلی استیشن رو نداره، سر همین فروشنده ها نمیتونن اون حد تو فروشش از ملت سوء استفاده کنن

البته اینا همه حدس منه... ممکنه چمیدونم بارهای سوییچ رو با تیر بزنن یا کل توپخونه با نینتندو دشمنی خونی داشته باشن :D

======

به عنوان کسی که کلی ماریو اودیسه و ماریو پارتی رو تلویزیون زدم تایید می کنم خفن بودن ماریو رو تلویزیون رو :D
البته اون موارد خب برای سوییچ عادیه و سوییچ لایت این قابلیت ها رو نداره
اگه سوییچ رو به عنوان کنسول دستی بخوای، لایت نه تنها ارزون تره بلکه اورآل جنس ساختش هم بهتره و خوش دست تره

ولی خب اگه سوییچ رو به خاطر هیبریدی بودن بخوای باید بری سراغ نسخه OG که بدبختی گرونه تو وضع فعلی. خیلی برام اذیت کننده است که کنسولی که من سه سال پیش 1900 خریدم الان زیر 9100 پیدا نمیشه :( بعضی موقع ها فکر می کنم اگه جای اون سال، مثلا سال پیش میخواستم دوباره وارد کنسول گیمینگ شم اصن میتونستم... یا این که دیگه بعد سوییچ میتونم کنسول دیگه ای بخرم قبل از این که کلا از فاز گیمینگ خارج شم و... خیلی افسرده کننده است.

=====

هک خب آره مهمه... چون بازی هاش هم به نسبت گرونن
من تقریبا جزو باقیمونده های این انجمنم که اورجینال بازی میگیرم که خب به خاطر اینه که بیشتر کد نقد میگیرم و بقیه بازی ها رو هم یا با کلی برنامه ریزی و شریک شدن با اکانت رفیقام میخرم یا تو فصل تخفیفات میرم سراغ گزینه های کوچیک تر. (که البته باعث شده کلی چیزهای خفن مثل Ace Attorney و Valkyria Chronicles رو کشف کنم که در حالت دیگه عمرا سراغشون می رفتم :D نیمه پر لیوان هم همچین بد نیست :D)

ولی خب من رفیق دارم که کمک کنه
کسی همچین چیزی نداشته باشه واقعا بهتره هک کنه و خب کنسول های لایت و مدل های OG که از اواخر 2018 به بعد اومدن هیچ کدوم به این راحتی ها هک نمیشن

آگهی ها رو هم اگه دیدید این جا بذارید، بتونیم در موردش مشورت بدیم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
آگهی ها رو هم اگه دیدید این جا بذارید، بتونیم در موردش مشورت بدیم
آگهی ها والا بیشتر به جوک شبیه هه درمورد سوییچ هک شده. به قول تو 1900 بود شده حداقل 9100! تازه رس کنسولم کشیدن حداقل یه جویکان نو افتادی... از شانس ما مودچیپ هکش نینتندو زد جلوشو گرفت وگرنه سری جدید هک میشد وضع این نبود

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود
خرید لایت رو پیشنهاد میکنین ؟ من شاغل هستم و پی سی گیمر هستم با ۳۴ سال سن همچنان بازی رو ول نکردم :))) نینتندو سوییچ از همون اول جزو گزینه هام بود اما هیچوقت نشد بخرم ....بیشتر بازیای خود نینتندو مد نظرم هست مثه انیمال کراسینگ و ماریو ...آیا پیشنهاد میکنید ؟

• Like
Reactions: Rohshen

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
لایت بهتره یا اون اصلیه؟
کپی خور شده دوستان؟ کپی خور بازی های روز رو داره؟ میشه با کپی خور بازی های قدیمی نیتندو هم بازی کرد؟
ارزش داره بخریم؟

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
درود
خرید لایت رو پیشنهاد میکنین ؟ من شاغل هستم و پی سی گیمر هستم با ۳۴ سال سن همچنان بازی رو ول نکردم :))) نینتندو سوییچ از همون اول جزو گزینه هام بود اما هیچوقت نشد بخرم ....بیشتر بازیای خود نینتندو مد نظرم هست مثه انیمال کراسینگ و ماریو ...آیا پیشنهاد میکنید ؟
بزرگوار با این همه سابقه پی سی گیمری خوب با یوزو بازی کنید الان لوییجی مانشن 3 هم 60 فریم قابل اجرا شده

• Like
Reactions: saeedscorpion

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
بزرگوار با این همه سابقه پی سی گیمری خوب با یوزو بازی کنید الان لوییجی مانشن 3 هم 60 فریم قابل اجرا شده
آخه سرکارم ، دوس داشتم همراهم باشه :) آره احتمالا از بی پولی همون کارو کنم .....خود سوییچ یچی دیگه اس :)) ولی آخرم همون کار رو باید کنم برم سراغ شبیه ساز

• Like
Reactions: mehran3500

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
سلام دوستان
من میخواستم در آینده یک سوییچ بخرم حالا لایت و نسخه دیگش خیلی برام فرقی نداره فقط موضوعی که ذهنمو درگیر کرده شایعات نینتندو پرو هستش با توجه به سابقه نینتندو اگر مثلا 5 ماه دیگه کنسول رو بخرم و چند ماه بعدش پرو بیاد و بازی زلدای 2 بشه انحصاری پرو به نظرتون منطقی هست خرید این کنسول در چند ماه اینده؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام دوستان
من میخواستم در آینده یک سوییچ بخرم حالا لایت و نسخه دیگش خیلی برام فرقی نداره فقط موضوعی که ذهنمو درگیر کرده شایعات نینتندو پرو هستش با توجه به سابقه نینتندو اگر مثلا 5 ماه دیگه کنسول رو بخرم و چند ماه بعدش پرو بیاد و بازی زلدای 2 بشه انحصاری پرو به نظرتون منطقی هست خرید این کنسول در چند ماه اینده؟
بعیده همچین حرکتی تا الان 68 میلیون فروخته و به زودی 70 میلیون رو رد میکنه (مگه نینتندو مغز خر خورده که 70 میلیون گیمر رو بی خیال بشه :D).

• Like
Reactions: m1647 and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر