قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
خیلی گرونه منم ی مدت خواستم برم دنبالش بگیرم دیدم اصلا فایده ندارد عجیبه دستگاهی که تو ایران نه اونقدر فن داره نه بازار اندازه پرو قیمت داره و بیشتر
وان ایکس قیمتش با این یکی هست!
البته تو امازون هم قیمتش تخیلی شده بود.
تو ایران هم با تگ لاکچری اینجور کنسول ها رو میندازن به ملت.

• Like
Reactions: Android_game

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
175404

قیمت جویکان های تکی سوییچ از 9 نوامبر به صورت دائمی به 39.99$ کاهش پیدا می کنند.
قبل از این قیمت جویکان های تکی 49.99$ می شد. که اگه دو تا ازش میخرید از خرید جفتی جویکان ها 20 دلار گرون تر در میومد. (جفت جویکان 79.99$ ـه)
الان دو تا جویکان تکی با خرید جفتی شون یکی درمیاد.

این اولین کاهش قیمت رسمی از طرف نینتندو در رابطه با سوییچ از عرضه کنسول تو 3.5 سال پیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر