قیمت بازی Metal Gear Solid HD collection مشخص شد

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
یکی از بهترین خرده فروشان بازی قیمت 49.99$ را برای بازی بعدی Konami یعنی Metal Gear Solid HD Collection مشخص ساخت !

20110704mgshd.jpg

Gamestop قیمتی را برای پیش خرید مشخص ساخت.این کالکشن شامل بازی کلاسیک PS 2 یعنی Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty و Metal Gear Solid 3: Snake Eater و البته شاهکاری که Kojima بیان کرده بود این بازی به تنهایی می توانست MGS 5 باشد ، یعنی Metal Gear Solid: Peace Walker عنوان انحصاری PSP ، می شود.

Metal Gear Solid HD Collection برای هرو کنسول X360 و PS 3 در تاریخی نامشخص (امکان دارد November باشد) منتشر می شود.

منبع

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
متال گیر که فقط اصل خریداری میشه اونم رو PS3 :d .
البته نسخه ی زیبای کپی بازی هم برروی 360 میخریم ولی این کجا و ان کجا :d.

خدا کنه فروشنده ها هم این قیمت رو درک کنند:|

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
یه سوال:اینا(فروشنده های ایرانی)با چه رو و توجیهی بازیهای پرطرفدار که میدونن خواهان زیاد داره رو گرونتر میدن؟؟به فرض یه بازی روز اول عرضه ش چه vampire rain باشه چه killzone باشه 59.99$ که تو ایران راحت 15 تومان اختلاف قیمت خواهند داشت به فرض اولی 70 تومن دومی 90 تومن)x)x)x)x

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
یه سوال:اینا(فروشنده های ایرانی)با چه رو و توجیهی بازیهای پرطرفدار که میدونن خواهان زیاد داره رو گرونتر میدن؟؟به فرض یه بازی روز اول عرضه ش چه vampire rain باشه چه killzone باشه 59.99$ که تو ایران راحت 15 تومان اختلاف قیمت خواهند داشت به فرض اولی 70 تومن دومی 90 تومن
خود فروشنده كه مريض نيست اين كارو بكنه ، اونا هم از وارد كننده ميخرن ، وارد كننده هم بايد با پول جابه جايي حساب كنه و سودش رو بگيره از اينا ، و يكي از مهم ترين چيزا قيمت ارزه ، مثلا دلار هرچقد باشه همونقدر گرونتر شما بايد بخري.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
البته شاهکاری که Kojima بیان کرده بود این بازی به تنهایی می توانست MGS 5 باشد ، یعنی Metal Gear Solid: Peace Walker
ای آقا من چقدر بدم این نقل قول از کوجیما کلا محو بشه ؟ نگین دیگه من تنم مور مور میشه .
اینا(فروشنده های ایرانی)با چه رو و توجیهی
با توجیه درخواست بالا . وقتی بازیها توزیع رسمی نداشته باشن اینطوریه هر کس هرچقدر فکر کنه مشتری حاضره پول بده قیمت میذاره .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ای آقا من چقدر بدم این نقل قول از کوجیما کلا محو بشه ؟ نگین دیگه من تنم مور مور میشه .

با توجیه درخواست بالا . وقتی بازیها توزیع رسمی نداشته باشن اینطوریه هر کس هرچقدر فکر کنه مشتری حاضره پول بده قیمت میذاره .
چیزی هست که گفته شده. عکسهای هم لیک شده که شماره 5 رو به وضوح میشه در متن اسم بازی دید.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
چیزی هست که گفته شده. عکسهای هم لیک شده که شماره 5 رو به وضوح میشه در متن اسم بازی دید. __________________
نمیگم که نگفته ... گفته ولی بیشتر حرفش و کارش و اون عکس جنبه ی تلبیغات داشت .
یجورایی آش میل فرمودن . کلا با این حرفش حتی با قبول اینکه PW عالی بود ارزش سری رو پایین آورد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر