قیمت بازی Metal Gear Solid HD collection مشخص شد

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
یکی از بهترین خرده فروشان بازی قیمت 49.99$ را برای بازی بعدی Konami یعنی Metal Gear Solid HD Collection مشخص ساخت !

20110704mgshd.jpg

Gamestop قیمتی را برای پیش خرید مشخص ساخت.این کالکشن شامل بازی کلاسیک PS 2 یعنی Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty و Metal Gear Solid 3: Snake Eater و البته شاهکاری که Kojima بیان کرده بود این بازی به تنهایی می توانست MGS 5 باشد ، یعنی Metal Gear Solid: Peace Walker عنوان انحصاری PSP ، می شود.

Metal Gear Solid HD Collection برای هرو کنسول X360 و PS 3 در تاریخی نامشخص (امکان دارد November باشد) منتشر می شود.

منبع

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمیگم که نگفته ... گفته ولی بیشتر حرفش و کارش و اون عکس جنبه ی تلبیغات داشت .
اون زمان که کاربرد داشت، میگفتین که "ای اقا کوجیما و تیم اصلی MGS 4 روش کار میکنن" و "رسما MGS 5 ـه" و " یه MGS اصیله" و .... .
احتمالا به خاطر تغییر پلتفروم سری MGS هست. درست میشه کم کم.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من 2500 میخرمش:d

:| بله کپی اش رو می شه با همین قیمت خرید !!!!

ای آقا من چقدر بدم این نقل قول از کوجیما کلا محو بشه ؟ نگین دیگه من تنم مور مور میشه .

پولت رو نگه دار باسه خودت یه کرم مو بر بخر تا مور مور نشی :)
با توجیه درخواست بالا . وقتی بازیها توزیع رسمی نداشته باشن اینطوریه هر کس هرچقدر فکر کنه مشتری حاضره پول بده قیمت میذاره .

همچین هم نیست ! سود فروشنده ، قیمت دلار ، هزینه حمل نقل رو حساب کنی می شه قیمتی که به فروش می رسه !!!! فروشنده این کارو که شما می گی اگه انجام بده فروش خودش کم می شه و ایشون همچین چیزی رو نمی خواد
Limited Edition هم داشته باشه خوبه چون می خوام آرشيوش كنم>:d<

کویجما از دهنت بشنوه سهیل :> [-o<8-> :d

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آق فری زدی خاکیا ... (فکر کنم کیوان هم شاهده :d) من قبل عرضه بازی هم همین هارو میگفتم که چرا به بازی ای که روی یه کنسول دستی قراره بیاد رو بعنوان sequel اصلی از سری معرفی کنه و یجورایی ارزش سری رو پایین میاره.
خوبه دوتا تایتل از نسل قبل و یکی از PSP ـه .... و MGS4 پورت نشد وگرنه چه انگهایی میخوردیم × :|

• Like
Reactions: koorosh sh

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
همچین هم نیست ! سود فروشنده ، قیمت دلار ، هزینه حمل نقل رو حساب کنی می شه قیمتی که به فروش می رسه !!!! فروشنده این کارو که شما می گی اگه انجام بده فروش خودش کم می شه و ایشون همچین چیزی رو نمی خواد
قضیه سر اینه که بازیای پرطرفدارو گرون میدن. یارو ماموره که تو گمرک نمیگه اِ این کیلزونه گمرکش 3 برابر حساب میشه:))

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
چه ربطی داره عزیز من ؟ کیلزون 6 ، رو هفته اول 80 تومن می دادن با دلار 1000 تومن . la.noire رو هفته اول می دادن 85 تومن با دلار 1000 آ خورده ای ! الان که دلار شده 1200 تومن چه انتظاری داری ؟ قیمت لانچ جهانی 50 دلاره که اگه به دلار 1200 ضربش کنی( حالا اگه تا اونموقع گرون تر نشه ) می شه 60 تومن ! این 60 تومن رو کسی که از اونور می خره به پول اینجا 60 می خره ! میاره اینجا حد اقل می ده 75 تومن به فروشنده ! فروشنده هم باید سود روش ببرده اگه 15 تومن هم اون بکشه روش می شه 90 تومن !!
جای خندیدن یه حساب کوچیک انجام بدید :)

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
چه ربطی داره عزیز من ؟ کیلزون 6 ، رو هفته اول 80 تومن می دادن با دلار 1000 تومن . la.noire رو هفته اول می دادن 85 تومن با دلار 1000 آ خورده ای ! الان که دلار شده 1200 تومن چه انتظاری داری ؟ قیمت لانچ جهانی 50 دلاره که اگه به دلار 1200 ضربش کنی( حالا اگه تا اونموقع گرون تر نشه ) می شه 60 تومن ! این 60 تومن رو کسی که از اونور می خره به پول اینجا 60 می خره ! میاره اینجا حد اقل می ده 75 تومن به فروشنده ! فروشنده هم باید سود روش ببرده اگه 15 تومن هم اون بکشه روش می شه 90 تومن !!
نه نه من نمیگم چرا این قیمته میگم چرا کیلزون پرطرفدار با دلار 1000 تومنی از یه بازی همزمانش مثل bullet storm باز با همون دلار 1000 تومنی گرونتر به فروش میرسه;;)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خودتون دارین میگین عرضه جهانی 60 تومن مگه ایران جزو جهان نیست برا چی هرچی میخاد بیاد ایران اینقد گرون در میاد اینا خیلی بده الان کیتام دقیقا همین مشکلو دارن دیگه .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اون زمان که کاربرد داشت، میگفتین که "ای اقا کوجیما و تیم اصلی MGS 4 روش کار میکنن" و "رسما MGS 5 ـه" و " یه MGS اصیله" و .... .
احتمالا به خاطر تغییر پلتفروم سری MGS هست. درست میشه کم کم.

اتفاقاً عکسش هم صادقه. اون زمان که من می گفتم این بازی MGS5 ـه همه میگفتن برو بابا... الان که قرار شده برای فلان پلتفرم هم عرضه بشه، شد MGS5

• Like
Reactions: Reza Razor

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
سه تا بازی ( اون هم MGS ) فقط 49 دلار ؟؟؟ درسته که قسمت های 2 و 3 به نسل قبل بر میگردن ولی Peace Walker روی PS3 و Xbox یه بازی کاملا جدید به حساب میاد و به تنهایی 60 دلار میارزه ... مرسی کوجیما !!

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خودتون دارین میگین عرضه جهانی 60 تومن مگه ایران جزو جهان نیست برا چی هرچی میخاد بیاد ایران اینقد گرون در میاد اینا خیلی بده الان کیتام دقیقا همین مشکلو دارن دیگه .

نه نیست :d چون قانون کپی رایت تو ایران رعایت نمی شه و ناشری تو ایران محصولاتش رو لانچ نمی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر