قیمت اتصال به اینترنت ملی اعلام شد.

ایا اینترنت ملی به نفع کاربران است یا به ضرر آن‌ها؟

• به نفع کاربران است.

رای‌ها: 31 25.0%
  • به ضرر کاربران است.

رای‌ها: 75 60.5%
  • فرقی نمی‌کند.

رای‌ها: 18 14.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    124

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
این که هدف این بوده باشه که بخوان به واسطه ی این اینترانت ملی و کاهش ترافیک به اصطلاح خودشون غیر ضروری از روی اینترنت بین المللی، کمکی به بهبود اینترنت بین الملل کرده باشن به نظر بیشتر شبیه طنز میاد

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
تا حالا به این ترکیب دقت کردید؟
"اینترنت ملی"
من موندم کدوم ادم بی سوادی این اسمو گذاشته رو یه شبکه ملی
internet از دوتا کلمه international و network درست شده که یعنی "شبکه بین المللی"
حالا این چیزی که اساتید میخوان به ما عنایت کنن در واقع میشه "شبکه بین المللی ملی"
اینجاس که به یه تناقض جالب میرسیم و باز هم میتونیم بیسوادیمونو به رخ همه بکشیم
به تمام ایرانی ها بابت این افتخار بزرگ تبریک میگم

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تا حالا به این ترکیب دقت کردید؟
"اینترنت ملی"
من موندم کدوم ادم بی سوادی این اسمو گذاشته رو یه شبکه ملی
internet از دوتا کلمه international و network درست شده که یعنی "شبکه بین المللی"
حالا این چیزی که اساتید میخوان به ما عنایت کنن در واقع میشه "شبکه بین المللی ملی"
اینجاس که به یه تناقض جالب میرسیم و باز هم میتونیم بیسوادیمونو به رخ همه بکشیم
به تمام ایرانی ها بابت این افتخار بزرگ تبریک میگم
قبل اینکه شما به این موضوع اشاره کنید . نزدیک به یک ماه پیش اخبار شبکه های ایران هم این موضوع رو مطرح کردن ! از همین جملات و سطح سواد هم می شه فهمید راه اندازی این شبکه مساوی با بدبختی هست !

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
قبل اینکه شما به این موضوع اشاره کنید . نزدیک به یک ماه پیش اخبار شبکه های ایران هم این موضوع رو مطرح کردن ! از همین جملات و سطح سواد هم می شه فهمید راه اندازی این شبکه مساوی با بدبختی هست !
هر آدم بیسوادی میدونه اینترنت چیه
از همون اول هم صحبت از اینترانت بود
یکی از دوستان توی نروژ از مزیت های این حرکت گفت و کلی دلمون رو آب کرد
اگر بتونن با همون کیفیت اینجا بیارنا یعنی 24 ساعته وصلیم به همدیگه
سرویس اجتماعی جداگانه و سرویش اشتراک گذاری فیلم و ...
امیدوارم با راه اندازی این اینترانت از این به بعد با سرعت دو مگ از سایت های دانلود ایرانی بازی دان کنیم و حالش رو ببریم

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اینترانت مثل این میمونه که به شما یه جاده 4 بانده یا اصلا 10 بانده میدن میگن تو ایران هر جاشو بخوای با اطمینان و ... میتونی بری ولی اصلا به مرز راه نداره که بخوای در بری :d و هنوزم قیمتو نگفتن و این 10 هزارتومنی که میگه نگفته نامحدود هست یا محدود . اون اینترنت بین المللی هم از در خونتون فعلا یه جاده خاکی هست تا بری بخوری تو وسط فرانکفورت یا نیویورک :d . فقط من امید به اینه که با افتتحاح این شبکه ملی این قسمت خاکی داخلی رو وردارن ما رو هم بندازن تو 4 بانده . آخه وقتی از مرز گذشتیم میریم تو جاده های خارجی ها مه مال اونا بهتره :d فکر نکنم سوالی باقی مونده باشه .

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من مطمئنم که اتصال به شبکه جهانی قطع نمیشه!!!!
ولی چون این چند مدت اینقدر حملات سایبری فلسطین اشغالی زیاد شده ممکنه به احتمال 1 درصد بخوان اینترنت رو قطع کنن!!!!
ولی اینو بدونید فان حزب الله هم الغالبون :d چه ربطی داشت؟

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
فقط یاد گرفتیم بد بین باشیم فقط یاد گرفتیم بگیم به نفعمون نیست اخه نه بده سیستم اداری و بانکی و یا اشتراک گذاری با هم و داشته باشیم و اینترنت جهانی قطع میشه یا شما نمیدونید من میدونم !!!
والا تا اونجایی که من میدونم بیشتر کشورها این سیستم و دارن فقط ما نداریم !!! چون اونا پیشرفته هستند خوبه اما چون ما میخوایم کمی پیشرفت کنیم بده بخاطر چیزه اگه این مسائل نبود چی میگفتیم !!!!!

از اولش هم اینترانت ملی بوده یک عده بیسواد خبر و با اسم اینترنت ملی پخش کردند !!!
من از کسانی که از این موضوع کاملا با اطلاع هستند پرسیدم خبری از قطعی اینترنت جهانی نخواهد بود !!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اتفاقا اگه جدا از اینترنت باشه عالیه! بازیارو میندازیم با 2 مگ از سایتای داخلی دانلود شن با اینترنت عادی بازی میکنیم:D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
2 میگ سرعت حداقل ـه
یعنی پتانسیل ـش هست که 10 میگ بدن نت ملی رو !
البته اگر 4 هاست داخلی باشه من بدم نمیاد با سرعت 1 MB دانلود کنم !:D

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آمار این نظرسنجی تاپیک میرسونه که بیش از 72 درصد کاربران اینترنت اصلاً هیچ اطلاعی از مسئله ی اینترنت ملی ندارن !! و فقط با شایعات مردم کوچه و بازار موضعگیری میکنن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر