قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
اون موقع که قیمت رسمی الایت 399$ بود اینا تا جاسپر رو تا 340 و فالکون فکر کنم 300 هم میدادن ، الان که 100$ کمتر شده پس باید حداکثر 310 تومن بدن ، اگه نمیدن معلومه که *** هستن.! :-"

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
چرا نشه ؟:mad: اینا الان پک جدیدا پس قیمتشون هم دیگه تو خارج 299دلار نیست کمتره البته دقیقا نمیدونم چقدر پس تا 330هم راه داره ;)

سلام
دوسته من اینا که الان الیتو این قیمت میدم
با حساب کردن هزینه گمرک اینقد میگن هرچند هزینه گمرکشو نمیدن
پس
فک نکنم از این قیمتا پایین تر بیادش
یکم روشن فکرانه فک کنین

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
سلام
دوسته من اینا که الان الیتو این قیمت میدم
با حساب کردن هزینه گمرک اینقد میگن هرچند هزینه گمرکشو نمیدن
پس
فک نکنم از این قیمتا پایین تر بیادش
یکم روشن فکرانه فک کنین
عزیز من بنده خودم مغازه دار هستم و کامپیوتری هستم پس قیمتی رو که گفتم بلدم درست حساب کنم . شما فکر کردید چقدر پول گمرک هستش برای هر دستگاه ؟ 50هزارتومن ؟

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
هرکی 330 خرید و راضی بود اون موقع شرطه...!
با عقل جور در نمیاد الایت 330....
#!@%
psp رو زده 165 تومن....!
شرکت سونی بفهمه قیمت این بابارو دیگه تولید نمیکنه میاد از این اقا میخره میفروشه...!

قانون شماره 15) در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی، تمسخر، توهین به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید جامعه یا فرد٬ با کاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

Last edited by a moderator:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
نه اینطور نیست
من این سایت رو تقریبا هر روز سر می زینم...

این پست رو ازا اون تاریج 2 , 3 یاز آپدیت کرده...

اینم دیروز یا امروز آپدیت کرده

سلام
بسی خندیدیم داداش
اخه این قیمتا چیه زده
یه دفه من تو اوج گرونی رفته بودم فالکونو زده بود سیصد الیتشو تازه
دیگه چیزی برای گفتن نمیزاره این اقا

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
ما که هر موقع زنگ زدیم کسی تشریف نداشت بخریم....!!

منم ازش Arcade خریدم برای پسر خالم . بعد که رسید دستمون دستگاهو باز کردیم داخلشم دیدیم . همه چی درست بود .
انقد این فروشنده ها با قیمتای بالا ف... دادن به مردم که یکی قیمتاش درسته بهش شک میکنن من خودمم از روی شک دستگاهو باز کردم ماله خودمو که 70-80 تومن گرونتر خریده بودم حوصله باز کردن نداشتم .

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
سلام
خدائی ایران ایکس باکس خیلی گرونه من امروز رفتم قیمت کردم ارکاده ۱۹۰ تومن الیت۲۸۰ تومان ویه مدل دیگه که نمیدونم ایران هست یا نه ۴۵۰ تومن تازه با دو عدد سی دی ارجینال .
درسته من خودم دستگاه یکی از مشتری ها را که آورده بود کپی کردم و جالب اینجاست که روی خود کارتون دستگاه قیمت 299 دلار را زده بود و با 2 عدد بازی batman و pure ولی دستگاه ntsc-u بود

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
درسته من خودم دستگاه یکی از مشتری ها را که آورده بود کپی کردم و جالب اینجاست که روی خود کارتون دستگاه قیمت 299 دلار را زده بود و با 2 عدد بازی batman و pure ولی دستگاه ntsc-u بود

بخصوص اگه در XMas باشیم...!! فروشگاه ها:

360 Elite from 249 € to 209 €, and the pack of arcade pass 199 € to 149 €, without requiring reductions of 40 € from Microsoft

preview-IMG00001-20100105-1819.jpg

preview-IMG00002-20100105-1821.jpg

قیمت به Euro هستش

البته تو متن خبر ارکد officially رو 199 € گفته ولی تو wikipedia قیمت €179.99 هستش.
و اینکه ارکد توی تصویر از pack جدید ارکد نیست

Xbox360Arcade.jpg

در هر حال قیمت کنسول مهم هستش بخصوص توی Elite New Pack که با اون قیمت به پول ما چیزی در حد 297 تومن میشه
این از Xmas اونها، حال بیاد با عید خودمون مقایسه کنید، جدا از مسائل وارداتی

این پست فقط یک توضیح خبری در سایت اروپایی بودش، لطفاً این پست رو نقل پست خود نکنید

این تاپیک فقط برای قیمت های به روز و مسائل خرید باندل ها به توجه به محتوای تاپیک می باشد
مطرح کردن سوالات حاشیه ای و مقایسه ی فروشگاه ها جایی در این تاپیک ندارند

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر