قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

farzad7056

کاربر سایت
Mar 28, 2008
54
سلام بچه ها
من یه xbox 360 jasper 120gb با دو تا دسته دارم می خواستم بپرسم الان تا چند می تونم بفروشمش در کل می خواستم بپرسم قیمتایی که فروشنده ها می گن منصفانه است یا نه؟
بازی سنتری های عزیز برای بار سوم عرض می کنم،آیا حاضرید سوال منی که مثلا عجله دارم جواب بدین؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
بازی سنتری های عزیز برای بار سوم عرض می کنم،آیا حاضرید سوال منی که مثلا عجله دارم جواب بدین؟
فروشنده ها به شما چند قیمت دادند بگو تا بگم منصفانه گفتند یا بز خری میخواستند بکنند !

400-450 فکر کنم
به مشتری نه مغازهدار
الان 480 هم مال من رو خواستند بگیرند اما فعلا دست نگهداشتم(شاید هم به همین قیمت فروختم چون به پولش بیشتر نیاز دارم) اینقدر ها هم پایین نیست که شما میگی، بعضی از دوستان گفتند توی توپخونه 480 راحت مغازه دار های میخرند و 600 به یوسر ها میفروشند

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
سلام
من فكر كنم سوالم به همين جا مربوط بشه.
من مي خوام برم تهران يه چند روزي و پسر داييم اونجا زندگي مي كنه و مي خواد يك ايكس باكس بگيره.لطفا يه جا تو تهران بگين كه آدم خوبي باشه و قيمتاش مناسب باشه و سر آدم هم كلا نزاره!.پسر دايم رفته بود ايكس باكس اسليم و كينكت رو قيمت كرده نمي دونم از پايتخت يا توپ خونه يا يه همچين جايي بهش گفتن 1 تومن.من تعجب كردم!!!!!
و آخريش هم قيمت ايكس باكس ها چنده تو تهران
مر سي پس تا ظهر جوابم رو بگين چون دارم مي رم.

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
سلام
بچه ها من یه 360 آرکید با برد جاسپر دارم و 1 سال و خورده ای کار کرده دستگاه خیلی تمیزه. و یه دو هفته پیش هم از خارج از سایت آمازون یه هارد 250 گیگ سفید برام فرستادند. من آلان اگه این رو بخوام بفروشم، قیمتش تو بازار چقدره؟

آخرین ویرایش:

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام
من فكر كنم سوالم به همين جا مربوط بشه.
من مي خوام برم تهران يه چند روزي و پسر داييم اونجا زندگي مي كنه و مي خواد يك ايكس باكس بگيره.لطفا يه جا تو تهران بگين كه آدم خوبي باشه و قيمتاش مناسب باشه و سر آدم هم كلا نزاره!.پسر دايم رفته بود ايكس باكس اسليم و كينكت رو قيمت كرده نمي دونم از پايتخت يا توپ خونه يا يه همچين جايي بهش گفتن 1 تومن.من تعجب كردم!!!!!
و آخريش هم قيمت ايكس باكس ها چنده تو تهران
مر سي پس تا ظهر جوابم رو بگين چون دارم مي رم.
در حال حاظر یه همچین جایی رو تو تهران که چه عرض کنم تو کل ایران نمیتونی پیدا کنی

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
در حال حاظر یه همچین جایی رو تو تهران که چه عرض کنم تو کل ایران نمیتونی پیدا کنی

راست مي گيد ولي جاهاي ديگه رو نمي دونم ولي تو مشهد اين آقاي ممتاز خودايش آدم خوبيه من همه دستگامو ازش گرفتم راضيم.
يعني هيچ جايي نيست؟!!!يك جا بگين تو تهران كه حداقل از بقيه يه آب شسته تر باشه؟!
الآن پك كينكت با اسليم 4 گيگ چند و با 250 گيگ چند؟!

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
سلام
بچه ها من یه 360 آرکید با برد جاسپر دارم و 1 سال و خورده ای کار کرده دستگاه خیلی تمیزه. و یه دو هفته پیش هم از خارج از سایت آمازون یه هارد 250 گیگ سفید برام فرستادند. من آلان اگه این رو بخوام بفروشم، قیمتش تو بازار چقدره؟

دوستان یه نفر میتونه به من یه قیمت بده ممنون میشم.

hosein_center

کاربر سایت
Dec 7, 2008
83
نام
حسین
همین امروز پشت شهداری بودم قیمت arcade 800 tomanشوده من ایکس باکس خودمو 450 دادام با یک دسته اضافه و بازیام 500 گرفتم تاز خود یارو 550 تا600 میفروشه

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
واقعا خلایق هرچه لایق.ملت دیدن 360 قیمتش تخیلی شده همه یهو یادشون اومد که اصلا بازی نمیکنن و کنسول به دردشون نمیخوره میخوان بفروشن اونم 600 700 بعد میگن پشت شهرداریا دزدن باز اونا فروشندن اینا که خریدن چی میگن؟؟معلوم نیس وسیله گیم خریدن یا برا بیزینس و پول در اوردن بیخیال ترو خدا این نیز بگذرد...

• Like
Reactions: Scαrface

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر