قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مرسی میشه یکم بیشتر توضیح بدی

این کینکتهایی که آداپتور ندارن یه جورایی بو دارن
یکی از دوستان گرفته بود و کلا روشن نمیشد که برد پس داد ( با کلی جنگ و دعوا )
اینا رو یا از رو باندل بر میدارن یا اداپتورش رو جدا فروختن
در هر حال باز هست پکشون و احتمال خرابی و دسته دو بودنش زیاده

=================================================

دوستان قیمتها هم اینه:
اسلیم 250 گیگ: 710
اسلیم 4 گیگ : 610
کینکت : 230
دسته اورجینال : 60

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من یک دونه از همین کینکت ها که بدون اداپتور هست خریدم البته خود فروشنده یک دونه اداپتور برام گزاشت خودش هم گفت که اینها مال باندل بوده چون خود باندل فروش رفته این مونده 230 هم خریدم کاملا هم پلم بود بازی هم روش داشت البته یک دونه بود که آداپتور دار بود دست دو هم بود میگفت 190 بازی هم نداشت گفتم آدم مگه خره بره جنس دست دو بگیره والا من این یکی را که دیدم بهش هم گفتم تعمیری نیست گفت نیست ولی اگر شک داری نخر منم گفتم وقتی اینجور میگه دیگه حله حالا هم باهاش بازی کردم مشکلی نداشته در ضمن خودش گفت که مگه چندتا از اینا خراب شده که همش بازسازی شده باشه خود فروشنده گفت دستگاه تا زمانی که ساختش متوقف نشه رفرش نمیشه مثل ps3 فت ها که وقتی ساختش متوقف شد نوع رفرش وارد شد

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام من یک دونه از همین کینکت ها که بدون اداپتور هست خریدم البته خود فروشنده یک دونه اداپتور برام گزاشت خودش هم گفت که اینها مال باندل بوده چون خود باندل فروش رفته این مونده 230 هم خریدم کاملا هم پلم بود بازی هم روش داشت البته یک دونه بود که آداپتور دار بود دست دو هم بود میگفت 190 بازی هم نداشت گفتم آدم مگه خره بره جنس دست دو بگیره والا من این یکی را که دیدم بهش هم گفتم تعمیری نیست گفت نیست ولی اگر شک داری نخر منم گفتم وقتی اینجور میگه دیگه حله حالا هم باهاش بازی کردم مشکلی نداشته در ضمن خودش گفت که مگه چندتا از اینا خراب شده که همش بازسازی شده باشه خود فروشنده گفت دستگاه تا زمانی که ساختش متوقف نشه رفرش نمیشه مثل ps3 فت ها که وقتی ساختش متوقف شد نوع رفرش وارد شد
تا حدودی حرفش درسته ولی کامل نه
چون اگر یادت باشه دستگاههایه 360 ( سری اولی ها ) که زیاد خرابی داشتن
کمی بعد از عرضشون ریفرهاشون هم تو بازار اومد که اوایل فروشنده ها به اسم پلمپ مینداختن و
بعد که کم کم خودمون رو کشتیم یه سری فهمیدن ریفربیشد چیه و ....

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
امیدوارم این کار را نکرده باشه به هر حال من خریدم تا الان مشکلی توش ندیدم و با همین د ید مثبت هم امیدوارم چیزی که به من فروخته همونی باشه که خودش گفته به هر حال غیر این هم باشه من باید بپزیرم که مملکتم این هست کاریش هم به واقع نمیتونم بکنم محکوم هستم امیدوارم نوادگان ما حق و آزادی خریدن حتی یک وسیله بازی از شرکت اصلی را داشته باشند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر