قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
جهت اطلاع دوستان 360 50 تومن رفته روش ..سر قضیه کپی خور شدن کامل اسلیم ها !!! ..جالب ـه که PS3 هم به خاطر خبر اومدن دانگا جدید یه 20 تومنی گرون شده !!!:|

دوست عزیز 100% اشتباه می کنی چون توی این چند ماه 4 گیگ از 440 شده 360 یعنی 80تومن کاهش قیمت.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
دوست خوبم شما از کجا میدونی چیپ دستگاهت چی هست؟؟!!!!!!
بهترین چیپ MXIC هست که برای هک نیازی به سوراخ کاری نداره.
والا من اطلاعات زيادي راجع به اين كنسول ندارم!
اما از بچه هاي هميت سايت پرسيدم كه گفتن با توجه به آپديت هاي جديد داشبورد كه درايو ها رو لاك ميكنه، براي آنلاك كردن و ريختن LT2 بايد سوراخ بشه كه درايو دوباره آنلاك بشه و بتونن روي LT2 نصب كنن!
جدا از اين، هر چي بيشتر تو مسائل ريز بشي بيشتر اذيت ميشي، پس بهتره خيلي زياد هم سخت نگيري و بري خريدتو بكني ;)

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
جهت اطلاع دوستان 360 50 تومن رفته روش ..سر قضیه کپی خور شدن کامل اسلیم ها !!! ..جالب ـه که PS3 هم به خاطر خبر اومدن دانگا جدید یه 20 تومنی گرون شده !!!:|

مسئله اين نيست که همه ي اسليم ها کپي خور شدن يا نه وقتي فروشنده ها فروش نداشته باشن هرچي هم که بشه مجبورن قيمتها رو بيارن پايين حتي اگر ضرر هم بکنن.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

هههه خیلی باحالی . جو بده همینطور. بد بختا بمن گفتن 330 تومن گفتم چه خبره خودش تا 320 هم پایین اومد =))

گرون کجا بود؟ توهمه

up.sign.for

کاربر سایت
Oct 11, 2011
21
قیمت به تاریخ 4 آبان 1390 از توپخونه (تهران)

4GB کپی خور شده و با آپدیت LT2 فروش هست 310 تا 320 تومن
250GB کپی خور شده و با آپدیت LT2 فروش هست 395 تا 400 تومن
دسته اورجینال 360 مشکی 50 تا 55 تومن

• Like
Reactions: sdr

solaria

کاربر سایت
Sep 28, 2011
12
نام
ميلاد
ببخشید دوستان چرا می فرمایید هیچ کس نمی خرد؟ مگر چه اتفاقی افتاده؟

دوست عزيز الان آبان هست تا يكي دو ماه مونده به كريسمس قيمتا افت داره. طبق روال عادي برنامه (منظور همون طبق روال هر ساله)

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
سلام دوستان ببخشید شاید سوالم ابتدایی به نظر برسه
این 250 گیگ چه فرقی با 4 گیگ داره مثلا" میشه تو اون 250 گیگی بازی ریخت یا واسه کاره دیگه ای اونوقت اون 4 گیگ فقط واسه ذخیره بازی هست یا کارایی دیگه ای هم داره
ممنون میشم جواب بدید

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
سلام دوستان ببخشید شاید سوالم ابتدایی به نظر برسه
این 250 گیگ چه فرقی با 4 گیگ داره مثلا" میشه تو اون 250 گیگی بازی ریخت یا واسه کاره دیگه ای اونوقت اون 4 گیگ فقط واسه ذخیره بازی هست یا کارایی دیگه ای هم داره
ممنون میشم جواب بدید
تفاوت فقط تو ظرفیت هارد هست و لاغیر
که اونم تو نصب بازی رو هارد و اجرای روان تر و زمان لودینگ پایین تاثیر داره عزیزم​

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
سلام دوستان من امروز یه اسلیم 4 گیگ با هارد 250 گیگ (این طوری گرفتم چون از رنگ براق خوشم نمیاد زود خش میوفته ) از یک وارد کننده گرفتم 395 هزار با تضمین اصل بودن لوازم با قید در فاکتور و همچنین موردی که خیلی باهاش حال کردم اینه که دستگاه لحیم کاری نشده و نرم افزاری هک شده یعنی چیپ MXIC هست ودارای اخرین آبدیت درایو و داشبورد باتست gow3 و دسته و مخلفاتو به یه فروشنده همشهری که اشناست نشون دادم تایید کرد ضمنا در جواب اینایی که میگن قیمتا بالا رفته تا 50 هزار تومن باید بگم لازم نیست اطلاعات غلط بدید تا دستگاه خودتون فروش بره مردم که گناه نکردن شما زمان گرونی خریدین البته گرونی یه عامل مهم دیگه هم داره اونم اختلاف قیمت نرخ دلار بانکی و نرخ دلار در بازار آزاده الان این اختلاف حدودا شده 250ت وممکنه بازم بیشتر شه اون موقست که قیمت اجناس وارداتی بالا میره که دور از ذهن نیست وشما دوستی که میگین همه لوازما چینی اند مگه آمریکایی اصلش نیست یه مثال براتون میزنم من پدرم آذر پارسال یه سفر به ژاپن داشت اونجا یه ps2 اسلیم بایک سری گیم اورجینال خرید از نمایندگی سونی توکیو اما دستگاهی که سازنده اصلیش ژاپنه روش نوشته بود ساخت چین البته بازیاش ژاپنی بود لوازمی که تحت نظارت و لیسانس کشور اصلی در چین تولید میشن با نسخه کشور مادر مو نمیزنه چون اگه استانداردها رو رعایت نکنن شرکت اصلی بابای نمایندگی رو در میاره البته یک سری اجناس ریمارک هم توی چین تولید میشن که کیفیت ندارن والبته قیمتی کمتر دارند که اصطلاحا بهشون میگن تقلبی علت تولید این همه اجناس در چین هم اینه که هزینه کارگر و مواد اولیه توی چین خیلی پایینه.بگذریم من چند تا سوال آماتوری هم دارم :1 من هر موقع میرم توی بازی هیچ گزینه ای نمیبینم که از بازی خارج بشه مثل pc .ناچارا یا دستگاهو خاموش میکنم یا دیسکت رو اجکت میکنم راهی نداره از داخل بازی بیام تو محیط داشبورد ؟2 : یه دسته اضافه دارم بلد نیستم بشناسمش به دستگاه چی کار کنم ؟3: اون جور که فهمیدم بعد از هر آبدیت داشبورد کپی خور میپره درسته ؟حالا اگه من تا چند سری داشبورد آبدیت نکنم بزارم وژن بالاتر بیاد مشکلی پیش نمیاد میشه چند دوره آبدت نکرد بعد یک جا آخرین ورژنو آبدیت کرد؟ 4:دستگاه عمودی بهتره یا افقی .افقی گزاشتم ولی داغ شده دستگاه طبیعیه برای 360 ؟5: دوستان از 360 راصی هستید ؟ آخه میترسم مثل این ps2 بیوفته یه گوشه خاک بخوره آخه من کارمندم ولی علافه مند به ویدئو گیم زیاد فرصت بازی ندارم خدا کنه ازش خوشم بیاد بار اولش که خیلی خوب بودواین دستگاه های 250 گیگ چار گیگ هم داخلشون داره مثل مال من یا نه ؟بابت این پاسخ بلند شرمنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر