قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
یکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 345هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم250 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 455هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

aryan_saw

کاربر سایت
Apr 6, 2010
39
نام
آریان باوقار
مگه ps3 کپی خور نشده ؟ هر بازی چند تومنه؟

چرا کپی خور شده ولی از این بعد نمیتونی بازی جدید رو پی اس 3 انجام داد، وای ایکس باکس میشه

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:38 PM ارسال شده بود ----------

یکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 345هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم250 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 455هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

این قیمت از فروشگاه سونی هست

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین

چه جوریه قیمت ها دوباره بالا کشیده یا این مغازه داره گرون میده من حدود 10 روز پیش خریدم 320 تازه خبر دارم تا 305 هم پایین کشیده :-/

vocian

کاربر سایت
Sep 7, 2008
38
290 هم با چک و چونه میتونی پیدا کنی. دیروز یکی از دوستان با این قیمت خرید. تو پاساژ لباف نیم ساعت بچرخی یه مغازه گیر میاری با این قیمت. هرچند همین الان هم فروشندگانی در این پاساژ تشریف دارند که 320-30 تو پاچه میکنند

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن

قیمت گرون بهت دادن من توپخونه اسلیم 4 گیگ کپی خور با آبدیت درایو و داشبورد قیمت دارم : 305 الی 310 و اسلیم 250 گیگ کپی خور با آبدیت درایو و داشبورد 400 الی 410 تازه یه فروشنده که باهام آشناست گفت تا آخر ابان بازم افت قیمت داره

---------- نوشته در 11:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:08 PM ارسال شده بود ----------

vayne solidor این قیمت 305 ماله تهرانه ؟ چون تو اصفهان -40 330 می دن!
لطفا اسم فروشگاه رو پیام خصوصی کنید می خوام ازشون خرید کنم

یه نصیحت بهت میکنم هیچوقت یه سره نرو از یک فروشگاه خرید کن برو چند جا قیمت کن تازه مرحله بعد چونه زدنه ولی بازم میگم گر صبر کنی زه قوره حلوا سازی قیمتا تا آخر آبان بازم افت میکنه پیشبینی خودم اینه که حداقل 40 تومن دیگه ارزونتر شه:d

vocian

کاربر سایت
Sep 7, 2008
38
نام والهالا از اینجا اومده:
http://www.engadget.com/2008/05/13/xbox-360-to-get-a-smaller-case-revision-in-2009/

ا
ول که قرار بود جی پی یو و سی پی یو با هم ترکیب بشن اسم مادربورد Valhalla گذاشته شد اما بعد از ساختش Mobo Dev اسمش رو به Vejle تغییر داد که اسم شهری در دانمارکه و به زبان دانمارکی باید پرونانس بشه (حالا اگه مردین پرونانسش کنید!) در کل این جمله که میگن ایکس باکس اسلیم با مادربورد والهالا یه خورده بی معنیه. چون کلا یه مادربورد بیشتر وجود نداره برای اسلیم. وله، وجه، وجله! والهالا یا هر چی اسمش باشه و کلا دیگه اون زمانی که نگران مادربورد باشیم گذشت!

پ.ن : اگر میخواین نحوه صحیح تلفظش رو بدونید : http://www.forvo.com/word/vejle/
و
ایله!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر