قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
-میخواستم بدونم این کاره عقلانیه ؟
--که بگم از هلند برام یه يXbox 360 Slim 240 GB With Kinect بیارن ?
---آیا ریجنش مشکل ایجاد نمی کنه ؟
----آخه به خودم میگم اگه از اینجا بگیرم حدود 650 تومن واسم آب میخوره ولی اگه از اونجا بیاد میشه 300 تومن !!!!
-----یه سواله دیگه گمرک بهش گیر نمیده ؟

کلا این کاره خوبیه یا نه ؟!؟

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
----آخه به خودم میگم اگه از اینجا بگیرم حدود 650 تومن واسم آب میخوره ولی اگه از اونجا بیاد میشه 300 تومن !!!!

300 تومان ؟؟؟؟؟ خود مایکرو سافت که میزنه 400 دلار = 420 هزار تومان میزنه . اون 300 تومان نبوده 300 پوند هست که میشه تقریبا 550 هزار تومان که با هزینه ارسال ( 50-60 هزار تومن ) یه چیزی همین حدود در میاد البته بازم من مطمین نیستم . ولی اگه 500 تومنم جایی گیرت اومد حتما بخر . این قیمتا برا 250 گیگ اسلیم با کینکت بود . 240 گیگ نداریم اصلا . ولی پیشنهاد میکنم 4 گیگ بخری تقریبا 400 تومن با کینکت در میاد . حالا چرا هلند ؟ آمریکا ارزونتره که . میشه لینک این سایتو بدی ما هم ببینیم که قیمتاش انقدره یا نه ؟؟؟

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
یک 360 ارکید با مین جسپر هست مهرماه خریدم با یک کینکت که 1 ماه هست خریدم چند بدم؟(فردا میخوام ببرم بفروشم:(( خدا لعنت کنه کنکور رو)
مغازه دار چند بر میداره؟؟

• Like
Reactions: hadi sh

red blade

کاربر سایت
May 22, 2010
4
اقایون من یه الیت بایه دسته اضافه و دوتا باطری شارژی و کابل وی چی ای رو می خام بفروشم چه قیمتی بزارم خوبه دستگا تمیزیش در حد اکه و ده تا بازی و سه جفت باطری قلمی خوبا رو هم میزارم روش

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279

من گمرک رو نمیدونم ولی فکر کنم اگر مسافری با خودش یک دونه بیاره کاری باهاش نداشته باشند.

شما فامیلتون کجای هلند هستش؟ چون توی هلند (لب مرز آلمان و هلند) یک شهری هستش به اسم Venlo که توی اون کنسول و وسایل دیگه (حالا هرچی میخواد باشه) حدود 50 یورو با جاهای دیگه فرق میکنه. اگر بتونید از اونجا بگیرید، فکر کنم تقریبا همون حدودای 300 تومن براتون دربیاد.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 460هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 380هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

کینکت هم حدود 230 تومن هست
اسلیم هم نمیدونم!

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
300 تومان ؟؟؟؟؟ خود مایکرو سافت که میزنه 400 دلار = 420 هزار تومان میزنه . اون 300 تومان نبوده 300 پوند هست که میشه تقریبا 550 هزار تومان که با هزینه ارسال ( 50-60 هزار تومن ) یه چیزی همین حدود در میاد البته بازم من مطمین نیستم . ولی اگه 500 تومنم جایی گیرت اومد حتما بخر . این قیمتا برا 250 گیگ اسلیم با کینکت بود . 240 گیگ نداریم اصلا . ولی پیشنهاد میکنم 4 گیگ بخری تقریبا 400 تومن با کینکت در میاد . حالا چرا هلند ؟ آمریکا ارزونتره که . میشه لینک این سایتو بدی ما هم ببینیم که قیمتاش انقدره یا نه ؟؟؟

چطور اسليم با كينكت 400 ميشه؟
خود كينكت 230 هستش،يعني اسليم 170 هستش؟

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
یک سری هم به اینجا بزنید , ولی شک دارم چرا انقدر پایین !!!!!!!!
احتمالا سایتشو خیلی وقته آپدیت نکرده

تو بازار اروپا کینکت 100 $ هست

عزیز کینکت توی بازار آمریکا ( اروپا که گرونتره ) 149.99 $ هست

چطور اسليم با كينكت 400 ميشه؟
خود كينكت 230 هستش،يعني اسليم 170 هستش؟
کی گفته کینکت 230 هست . توی ایران این قیمته . اونجا 150 $ هست که اگر با اسلیم بخری با تخفیف 400 $ میشه . اسلیم 250 گیگ تقریبا توی ایران
400 تا 450 هست با کینکت تقریبا 650 تومن در میاد . ولی اینجا ایرانه و تحریم و گمرگ ...

میخواهی اینترنتی بخری یا فامیلی کسی داره برات میاره ؟ اگه ایترنتیه که نه . ولی آشنا داری 100% به صرفه هست چون گمرک نداره . ضمنا اسلیم 250 گیگ با کینکت ارزونترین جایی که تو دنیا میفروشن آمریکا هست که اونم 400 $ هست نه 300 هزار تومن.

من یک فالکون دارم سالم 2 سال کار کرده با 1ماه ضمانت 330

قصد خرید ندارم من خودم فروشنده هستم البته الان دنبال یه کینکت دسته دوم هستم

من گمرک رو نمیدونم ولی فکر کنم اگر مسافری با خودش یک دونه بیاره کاری باهاش نداشته باشند.

شما فامیلتون کجای هلند هستش؟ چون توی هلند (لب مرز آلمان و هلند) یک شهری هستش به اسم Venlo که توی اون کنسول و وسایل دیگه (حالا هرچی میخواد باشه) حدود 50 یورو با جاهای دیگه فرق میکنه. اگر بتونید از اونجا بگیرید، فکر کنم تقریبا همون حدودای 300 تومن براتون دربیاد.
منظورتون اسلیم 4 گیگه دیگه ؟ البته 4 گیگم تو هلند فکر کنم 350 $ باشه . 250 گیگم که 450 $ هست ( البته هر دو تا یه کینکتم روشون دارن ) میشه یه لینکی به ما بدی ؟

تموم شد #:-s#:-s

ویرایش: درخواست اعتبار خلاف قوانین سایت است.

Last edited by a moderator:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
واحد پول هلند هم مثل بقیه اروپا یورو هستش و نه دلار.

اینترنتی هم نیستش، فروشگاهه، میرید اونجا جنستون رو برمیدارید، پولش رو میدید، میایید بیرون.

اینهم لینک آدرس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر