قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

نه من Premium داشتم 20 GB فروختم 150.....تاره بهم گفتن کم هم دادی :)).........100 دیگه خیلی کمه....

من یه دونه چندروز پیشا برا دوستم 60 گیگ بود فروختم 185 تومن.:d
با تمام لوازم و 15-20 تا بازی روش.سابقه 3 چراغم نداشت.
قیمت ارکید هم امروز دوروبره 330-340 میچرخید تازه سخت گیر میاد.

آقا ایت پسر عموی ما میخواد Xbox بگیره ! بدبخت نمیدونست گرون شده !
کسی نمیدونه کی ارزون میشه !؟ یا این slim 4 gb ها کی کپی خور میشن ؟

لیست به روز قیمت ها در فروشگاه سونی:
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 420هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 350هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
پک کامل کینکت به همراه اداپتور 235 هزار تومان

دوستان یه سوال داشتم از خدمتتون اگه کسی اطلاع داره پ.خ کنه بیزحمت.
اینکه باندل کینکت تو ترکیه چه قیمته؟ اصلا اونجا قیمتها مناسب هست؟ خود کینکت یا ایکس باکس اسلیم چی؟ البته منظورم تو استانبوله.
پیشاپیش ممنون

آقایون من دیووووووووووووووووونه شدم آرکید رو

گفتم بیدار شدم میگیرم لعنت به من لعنت به خواب 300 میداد یه سایتی خوابیدم بیدار شدم 360 شد

امروز هم ارزون ترینی که پیدا کردم 335 بود

آخرین ویرایش:
XBOX 360 ==>> درجه ای 1000 تومن :دی

ویرایش !
سلام به همه دوستان گل
لیست به روز قیمت ها در فروشگاه سونی:
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 420هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 370هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

امروز در بازار تهران قیمت هر XBOX 360 ـه 24 عیار به قیمت 370 تومان داد و ستد شد !
کلا با طلا کل گذاشتن ! :دی

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال داشتم از خدمتتون اگه کسی اطلاع داره پ.خ کنه بیزحمت.
اینکه باندل کینکت تو ترکیه چه قیمته؟ اصلا اونجا قیمتها مناسب هست؟ خود کینکت یا ایکس باکس اسلیم چی؟ البته منظورم تو استانبوله.
پیشاپیش ممنون

من هر سال تابستون چک کردم XBOX گرون‌تر بود. البته کینکت رو 2-3 ماه پیش فروشگاه های اینترنتی می‌دیدم ارزون‌تر بود.
خیابون استقلال istiklal cadesi و میدون تقسیم taksim meydanli دو - سه تا مغازه دیدم.

ارکید ممکنه به 400 هزارتومن هم برسه !!
با توجه به گرون شدن درهم و کمیاب شدنش !!
البته اینا دیگه شورش رو در اوردن مگه درهم چقدر گرون شده که این قیمت میدن دستگاه رو !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or