قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

hellboy2010

کاربر سایت
Nov 27, 2010
69
آقا چرا جو سازی میکنید
من امروز صبح کینکتو به قیمت 240 خریدم!
الانم دارم بازی میکنم میتونید تو پروفایلم ببینید:D
اینایی که بار جدید آوردن از 240 میدن تا 260

آقا اگه میشه بگو از کجا گرفتی .خیلی خوب خریدی .:-o

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
لیست به روز قیمت ها در فروشگاه سونی:
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 390هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 290هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
پک کامل کینکت به همراه اداپتور 270 هزار تومان

مثل اینکه مغازه داران محترم نمیخواند کوتاه بیان:-o

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
لیست به روز قیمت ها در فروشگاه سونی:
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 395هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 295هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
پک کامل کینکت به همراه اداپتور 260 هزار تومان

در کمتر از 20 دقیقه 5هزارتومان به کنسول ها اضافه شد و 10 تومان کینت پایین آمد

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
کینکت که 150 دلاره چرا اینجا انقدر اختلاف قیمت هست ؟ الان هم که فصل تعطیلی نیست بخوان گرون بدن

شما هروقت تونستی بفهمی ارکید چرا صدو پنجاه تومن از بازار جهاینی گرون تره میفهمی چرا کینکت اینطوره

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
این که میگید ایران جزء بازار جهانی نیست و اینا کاری ندارم گفتم که اینا برای موقع تعطیلی گرون میدن تعجبی ندراه نه این موقع که الان همه امتحان دارن و سرشون به درسه کسی نمیخره که
با این حال میگیم اصلاً باز هم گرون تر بدن خب ؟ چقدر ؟ 90 تومن ؟(تو این موقع زمانی رو میگما)
اختلاف قیمت کمتر نکنن رو دستشون باد میکنه توی این موقع سال 20-30 تومن گرونتر بدن هم خوبه نه اینکه 90 تومن گرونتر دارن میدن (تازه کمتریت اختلاف در حال حاضر اینه )

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ایران جز بازار جهانی نیست دوستمون که گفت یعنی باید از اون ور آب بیارن حالا قاچاقی بخاطر همین قیمتش خیلی بالا میره البته حواستون به دوزدها هم باشه بهترین قیمت الان با آداپتور و یه بازی اورجینال که همشون باید داشته باشن 270 تومن به پایین هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر