قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

راستی من درایوم چک نکردم.چطوری چک کنم؟:confused:
جواب:بريد به لينك زير كلا اطلاعات كاملي در موزد Xbox 360 ؤ اينا بدست مياريد.
http://www.forum.new4us.ir/forumdisplay.php?16
اوني هم كه گفتيد قاب دستگاه عوض شده مشكلي نداره زياد چون كه اين دستگاه هارو تقريبا 100 تا 100 تا كپي خور ميكنن و قاب ها عوض ميشه.

دوستان با معرفی مدل جدید؛ قیمتا چجوری میشه ؟ قبلیا میره بالا ؟
بحث کپی خور شدنش هم هست البته ؛ تو این اوضاع باید صبر کنیم ببینم چی میشه یا سریع یکی بخریم ؟
شاید اگر صبر کنیم قیمتا تغییر کنه... در حالی که آرکید و الیت به ترتیب 149 و 249 دلار شدن ! بازار هم که معلوم نیست...

دوستان با معرفی مدل جدید؛ قیمتا چجوری میشه ؟ قبلیا میره بالا ؟
بحث کپی خور شدنش هم هست البته ؛ تو این اوضاع باید صبر کنیم ببینم چی میشه یا سریع یکی بخریم ؟
شاید اگر صبر کنیم قیمتا تغییر کنه... در حالی که آرکید و الیت به ترتیب 149 و 249 دلار شدن ! بازار هم که معلوم نیست...
منم همین سوالاتو دارم به نظرتون باید سریع یه ارکید بگیرم یا نه صبر کنم ببینم ارزون میشه یا گرون ؟؟؟
یا اصلا پول جمع کنم اسلیم بگیرم ؟؟؟ البته تو ایران 2 3 ماه اول احتمالا 400 500 میدن :evil:

منم همین سوالاتو دارم به نظرتون باید سریع یه ارکید بگیرم یا نه صبر کنم ببینم ارزون میشه یا گرون ؟؟؟
یا اصلا پول جمع کنم اسلیم بگیرم ؟؟؟ البته تو ایران 2 3 ماه اول احتمالا 400 500 میدن :evil:
تابستون رو اگه میتونی بدون کنسول صبر کنی که هیچ اگه نه بگیر

تا کی ایکس باکس اسلیم میاد ایران؟
اگر اومد یک هفته کپی خور میشه؟
قیمتش همون 300 دلار دیگه؟
اخه گفتن ایکس باکس الیت و ارکید از دور خارج میشه بابت همون موندم ارکید بگیرم یا اسلیم؟
لطفا کمک کنید

تا کی ایکس باکس اسلیم میاد ایران؟
اگر اومد یک هفته کپی خور میشه؟
قیمتش همون 300 دلار دیگه؟
اخه گفتن ایکس باکس الیت و ارکید از دور خارج میشه بابت همون موندم ارکید بگیرم یا اسلیم؟
لطفا کمک کنید
مشخص نیست
بستگی به هکر های محترم و محترمه داره دی:
نه خیر گرون تره(چه قدرش معلوم نیست اما تمامی کنسول ها در بازار ایران گرون تر از بازار جهانیه)
من که نشیندم از دور خارج بشن اما قیمت همه شون افت می کنه

مشخص نیست
بستگی به هکر های محترم و محترمه داره دی:
نه خیر گرون تره(چه قدرش معلوم نیست اما تمامی کنسول ها در بازار ایران گرون تر از بازار جهانیه)
من که نشیندم از دور خارج بشن اما قیمت همه شون افت می کنه
تا بعد تابستون و وضع بازار دل خوشی به اسلیم کار مفیدی نیست !;)

ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 255 هزار تومان
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 350 هزار تومان همراه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or