قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

امروز میخواستم واسه یکی از دوستان ارکید بگیرم قیمتی گرفتم طرف گفت 265 !
اگه به این روال پیش بره تا 10 روز دیگه قیمت به 300 میرسه
کاری ندارما!ولی مطمئنی کنسول نو بوده؟ تعمیری نبوده؟اصلا جسپر بوده؟ شاید هم کنسول ریفرش شده بوده -یا شاید شما خیلی خوش شانس بودی!چون از این اتفاق ها 100 سال یبار رخ میده(بر مبنای شانس)!
اره شاید من خیلی خوش شانس بودم .
ولی از جاسپر بودنش مطمئنم . تعمیری بودن یا نبودنش هم اطلاعی ندارم !

ممنون از StaR عزیز بابت مساله ای که توی اسپویلر نوشتید. ظاهرا یه سری شایعاتی راه افتاده که انگار یه عده دارند فالکون به جای جاسپر به ملت می اندازن و دستگاه تعمیری رو به جای نو قالب می کنند.

البته اگه اشکالی نداشت کاش می نوشتید کجا بوده، چون این جور انتقادات باعث بالا بردن کیفیت کار فروشنده ها میشه.

فروشنده های اینترنتی روی آبرو حیثیت شون توی اینترنت خیلی حساسند، و به این راحتی ها نمی ذارن آبروشون به باد بره.

به طور کلی فقط در شرایطی آدم باید از طریق اینترنتی خرید کنه که:
1. مجبور باشه.
2. شخص مورد نظر کاملا مورد اطمینان و تایید باشه.

می دونم حال تون خیلی گرفته است، ولی امیدوارم این یکی 10 سال کار کنه. : دی
اگه شما همین الان یک جعبعه 360 بگیرید دستتون از جلوی پاساز لباف رد بشید صد نفر میان بغلتون میگن اگه 3 چراغ شده به قیمت خوب خریداریم ! حالا معلوم نیست میخوان این کنسول 3 چراغ رو به کی بندازن

در هر صورت من اصلا پیشنهاد نمیکنم به غیر از خرید حضوری جوره دیگه خرید کنید . اگه یک درصد هم احتمال این باشه که سر تون کلاه بره به ریسکش نمیارزه
راههای زیادی هست که میتونن سرتون رو کلاه بزارن . اگه خیلی بهتون حال بدن و کنسول تعمیری به شما نندازنن اگه فقط دسته و درایو رو با دسته تقلبی و درایو کار کرده عوض کنن حداقل 60 تومان ضرر میکنید .

در اخر سری که درد نمیکنه چرا باید دستمال ببندید ؟! :biggrin1:
ببخشید اگر off Topic بود

امروز میخواستم واسه یکی از دوستان ارکید بگیرم قیمتی گرفتم طرف گفت 265 !
اگه به این روال پیش بره تا 10 روز دیگه قیمت به 300 میرسه
همین امروز صبح قیمت گرفتم ۲۵۵ .

راههای زیادی هست که میتونن سرتون رو کلاه بزارن . اگه خیلی بهتون حال بدن و کنسول تعمیری به شما نندازنن اگه فقط دسته و درایو رو با دسته تقلبی و درایو کار کرده عوض کنن حداقل 60 تومان ضرر میکنید .
با یه پنس و یه پیچ گوشنی میشه به راحتی کنسول رو باز کرد و ببینید که اون تو مشکلی هست یا نه. چون برد کار کرده مشخص هست و یا درایو

ارکید : 260 تومان + LT 1.1
یک اتفاقی برای من پیش اومد که گفتنش خالی از لطف نیست !
یک ارکید جاسپر گرفته بودم که بعد از یک ساعت بازی 3 چراغ شد . درسته تعجب نکنید بردشم جاسپر بود ! بعد از کلی دردسر رفتم پیشه طرف دستگاه رو بهش نشون دادم گفت نوسان برق زده کلا سوزونده دستگاه رو . (جالبه بدونید 360 تا 240 ولت رو تحمل میکنه که اگه میخواست نوسان برق باعث 3 چراغ شدن دستگاه بشه باید بیشتر از 240 ولت میبود که اگه این طور بود باید تلویزیون - سینمای خانواده و رسیور هم میترکید ...... ! )

بعد از کلی منت قرار شد دستگاه رو 50 بر داره و یک دستگاه دیگه بده بهم . حالا بماند که اخرم منو پیچوند و مجبور شدم یک دستگاه از یک مغازه بگیرم
و همه مشکلات بخاطر این بود که من خرید اینترنتی کردم و حضورا کنسول رو نخریدم . به همه توصیه میکنم به چششمشون هم اعتماد نکنن و همیشه جنسشون رو حضوری تحویل بگیرن .

دوست عزیز از چه فروشگاهی خرید کردید؟

آخرین ویرایش:
آركيد 270 ت
اليت 265 ت
هر كي مي خواد بخره خريد كنه كه تا چند روز ديگه ميرسه به 300 ت
خوب اگه اینجوریه که این باندل ها بهتر هست 400 پول میدین یه دسته هم اضافی داره که خودش 45 تومن هست و 250 گیگ هم هارد. قیمت باندل کسی نداره؟ ایا اینا هم گرون شدن؟

چرا elit ارزون تر از arcade هستش؟؟:confused::confused: اونوقت بردشون همون جاسپر هست؟
منظور دوستون ۳۶۵ بوده.
خوب اگه اینجوریه که این باندل ها بهتر هست 400 پول میدین یه دسته هم اضافی داره که خودش 45 تومن هست و 250 گیگ هم هارد. قیمت باندل کسی نداره؟ ایا اینا هم گرون شدن؟
سلام. اخرین قیمت ۴۱۰ بوده

سلام. دوستان من تازه کار هستم . میشه کمکم کنید ...:(
الان موقعه امتحانات هست . وپدر و مادرم نمیخرن واسم به نظرتون امکان داره الیت به 380 برسه؟:confused:

سلام. دوست عزیز معلوم نیست قیمت ها تا کجا میره بالا.
ولی به دلیل گرون شدن درهم و دلار شاید قیمتش از همینی که هست بالا تر بره.

سلام. دوست عزیز معلوم نیست قیمت ها تا کجا میره بالا.
ولی به دلیل گرون شدن درهم و دلار شاید قیمتش از همینی که هست بالا تر بره.

این یعنی حتی بعد از تابستان هم قیمت ها همینجوری میمونه؟؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused:

به نظر شما ارزش داره صبر کنم تا تابستون تموم بشه؟
پش قضیه گرون شده درهم و دلار چی هست؟
خوب اون که مشخص هست وقتی درهم یا دلار گرون بشه رو قیمتا تاثیر میزاره.
اگه میتونید تو 3 ماه تابستون دندون رو جیگر بزارید صبر کنید ولی اگه نه بهتر هست زودتر خریداری کنید
.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or