قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

اینجا تاپیک ارائه قیمت نه بازار سیاهه XBox 360 و ...

از الان یه پست بی محتوا بزنید به شدت برخورد میشه باهاتون.

تاپیک داره با موضوع اصلیش فاصله میگیره.

اصلا به سونی اعتماد نکن هر وقت الایت قدیمی به این قیمت که تو صفحش زده داد اون موقع میشه گفت آدم قابل اعتمادیه در غیر اینصورت داره با تقلب الایت های جدیدشو رد میکنه بره مخصولا به آدمی مثل ایشون اصلا به صورت پستی اعتماد نکن حضوری باز قابل قبوله.
این صفحه که دادم مال ایشون تو PT هست خودت نظر کسایی که خریدن و ناراحت هستنو بخون

http://forum.persiantools.com/t135353-post2380829.html
آقا بابت راهنمایی دستت درد نکنه صفحه آخر که رسیدم منصرف شدم
به نظر شما از اصفهان کجا بهتره خرید کنم؟(پاسکال بیخیال)
چرا پک جدید الیت گرونتره؟

آقا بابت راهنمایی دستت درد نکنه صفحه آخر که رسیدم منصرف شدم
به نظر شما از اصفهان کجا بهتره خرید کنم؟(پاسکال بیخیال)
چرا پک جدید الیت گرونتره؟

چند صفحه قبل دلیلشو نوشتم
گرونتر نیست ایشون چون میخوان گرونتر بفروشن الایت قدیمی رو ارزونتر زدن البته هر وقت بپرسی میگه الایت قدیمی ندارم .

سلام البته ممکن پست من چندان به موضوع تاپیک مربوط نباشه ولی خب چون خریداران معمولا یه سری اینجا میزنن بهتر دیدم اینجا یه پست بدم تا بچه ها بیشتر چششون رو وا کنن

من هفته پیش به خاطر تولد داداشم خیلی عجله داشتم که ایکس باکس بگیرم ولی چون یه سه چراغه خونه داشتیم گفتم دسته لازمم نمیشه واسه همین به 3-4 تا از فروشگاه های اینترنتی پیغام دادم که من من یه ایکس باس بدون دسته می خوام فروشگاه سونی همون موقع جواب داد گفت واسش امکان نداره و قیمتی که واسه پک کامل دادن 245 بود . فروشگاه تصویر حسابی با من راه آمدن و گفتن بدون دسته 235 حساب می کنن ( دسته اورجینال رو 18 برداشتن) و آقای فتحی هم زحمت کشیدن و 3 روز بعد که من خرید کرده بودم جواب دادن و قیمتشون 250 بود

از اونجای که اصولا دسته لازم نداشتم و از مرام فروشگاه تصویر خوشمم آمده بود باهاشون وارد معامله شده من 255 ت رو برای هزینه پست به شیراز و یه دونه PLAY & CHARGE KIT واریز کردم و ایشون هم لطف کردن فرستادن و 18 ساعت بعد رسید ترمینال من رفتم گرفتم

مشکل از اینجا شروع شد
13 ت واسه پست از من گرفتن توی ترمینال این نکته رو هم در نظر داشته باشید که آرکید شیراز حرف اول 270 بود و تخفیف هم داشت و تا اینجا من 18 پول پست داده بودم ( عملا خرید پستی به صرفه نیست )

بعد که جعبه رو باز کردم دیدم با این که من این همه سفارش کردم play & Charge توش نیست ولی یادشون نرفته که دسته رو بردارن !!!
باهاشون تماس گرفتم گفتن همکارشون فراموش کردن و پوزش خواستن و گفتن با هزینه خودشون واسم میفرستند در خونه .... منم شماره حساب دادم گفتم پولش رو برگردونید که هم شما نخواید هزینه پست رو ندید هم من دیگه نخوام برم ترمینال به هر حال ایشون گفتن با پست میفرستن در خونه و من هم قبول کردم فردای اون روز بسته رو فرستادن و بازم من مجبور شدم برم شرکت بار تا بستم رو بگیرم این بار هم باز 2 ت بابت پست از من گرفتن !!! وقتی رسیدم خونه و بسته رو باز کرده بجای play & chatge kit یه دونه باتری شارژی مشکی ( من آرکید خریدم ) چینی و دسته 3 واسم فرستادن !!!

خوب جالب اینجاس که ایشون هنوز فرق play & chargr kit و battry & charger و از هم تمیز نمیدن و اسم خودشون رو فروشنده و وارد کننده هم میزارنن

نقل کلام

-از آدم های بی مسولیت هر چند با زبون چرب و نرم خرید نکنید این جماعت فقط به فکر خودشونن
-اگر تفاوت قیمت شهر شما و شهر دیگه بیشتر از 25 ت هست اونوقت به خرید اینترنتی و پستی فکر کنید چون فقط اسمش اینه که 5 ت هزینه پست هست
-هیچ وقت سفارش 2 تا کار همزمان رو به این جماعت ندید اینها ظرفیت لازم رو ندارن و اصولا یکدوم از کاراشون خراب از ّآب در میاد و ج.م شما دسترسی بهشون ندارید هر کاری دلشون بخواد می کنن

اگر وقت گذاشتید و این رو خوندید به خودتون لطف کردید آب که از سر من گذشت
آقای جمیل ابریشمی شما آدم بسیار خوبی هستید ولی فروشنده قابل اعتمادی نیستید بجای کدورت خاطر از من بهتر یاد بگیرید که قول و حرف یه کاسب حکم اعتبارش رو داره و همیشه حق با مشتریی
کسی مسئول اشتباه همکار شما و یا ناآشنای شما با بازار نیست من به شما اعتماد کردم ولی شما اهلیتش رو نداشتید حالا شما مختاری این رو به ظرفیت کم من کم تجربی ها هر چیزی نسبت بدی و اصل حرف سرجاشه

زیاده خواهی دسته ای از عاملین X360 و فروشگاه های کنسول تمامی ندارد، حتی با کاهش قیمت جهانی کنسول (چه داخلی و چه خارجی)
این تاپیک هم در چند وقت اخیر محلی برای تبلیغ روزانه بعضی از افراد شده است، که چاره ای جزء اجرای قانون 13 سایت را برای ما باقی نگذاشتند.

قانون شماره 13) بيان هر گونه تبليغات تجاری و پيغام های تجاری و غیر تجاری مربوط به سايت، وبلاگ شخصی، فروشگاه يا شرکتی در انجمن ها ممنوع می باشد. در صورت تمايل به بيان تبليغات می توانيد از بخش تبليغات سايت استفاده نماييد. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایت‌ های تجاری می شد می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت یا محصول معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. از بیان نام شرکت های پخش بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جدا خودداری فرمایید. پست هایی با مضمون تبلیغ فورا پاک خواهند شد.

آخرین ویرایش:
AprilFool هیچ وقت بسته ای رو از طریق ترمینال دریافت نکنید، اصلا به صرفه نیست
من چند باری با ترمینال بار گرفتم و ارسال کردم، دقیقاً کارشون این هستش که از هر دو طرف پول میگریند

حتی در فیش پرداختی هم اگر پول رو کامل پرداخت کنید و پیش پرداخت نداشته باشه و طرف مقابل نیازی نباشه پولی بده
اونها بازم با هزار دلیل و بهونه پول می گیرند از گیرنده بسته ها، اگر یک روز هم دیر کنید پول انبار رو هم باید بدید

پست تیباکس و یا حتی پیشتاز به مراتب بهتر از فرستادن با ترمینال هستش

AprilFool هیچ وقت بسته ای رو از طریق ترمینال دریافت نکنید، اصلا به صرفه نیست
من چند باری با ترمینال بار گرفتم و ارسال کردم، دقیقاً کارشون این هستش که از هر دو طرف پول میگریند

حتی در فیش پرداختی هم اگر پول رو کامل پرداخت کنید و پیش پرداخت نداشته باشه و طرف مقابل نیازی نباشه پولی بده
اونها بازم با هزار دلیل و بهونه پول می گیرند از گیرنده بسته ها، اگر یک روز هم دیر کنید پول انبار رو هم باید بدید

پست تیباکس و یا حتی پیشتاز به مراتب بهتر از فرستادن با ترمینال هستش
وقتی هزینه پست را مشتری باید بپردازد تیباکس بهترین و سریعترین و قابل اعتماد ترین است هزینه اون هم از تهران فکر نکنم 6 تومن بیشتر بشه
بهترین فروشنده هم در حال حاضر فتحی است :biggrin1:

ممنون از توجهتون
ولی فکر کنم بهتر بود این تذکر ها رو به فروشنده ها بدید چون و هزینه پستی با تیپاکس رو قبلا پرداخت کرده بودم و آدرس کاملی که از من خواستن بنابراین من فرض رو بر این گذاشتم که با تیپاکس فرستاده میشه و البته ایشون بار دوم بار با شرکت های مشابه تیپاکس فرستادن که البته اونجا هم بازم پول گرفتند هرچند کمتر

من البته سابقه آشنایی با آقای فتحی رو ندارم و آقای ابریشمی رو هم آدم درستی دیدم و قصد ندارم ازشون بدگویی کنم ولی بهرحال فکر نمیکنم اگر شما هم مثل من سعی کنی کلاهت رو محکم بگیری و بدون تعصب قضاوت کنی 1 بار خوش حسابی یا اشتباه رو نمی تونی ملاک قرار بدید تا از موقعیت و ارزش های شخصیتی خودت به نفع یا ضرر کسی مایه بذاری فکر کنم تنها کار درست این که وضعیت رو شرح بدیم و تصمیم رو به دیگران واگذار کنیم

سلام به تمامی دوستان
من چند روزیه که این تاپیک رو دنبال می کنم و یک سوال به سختی ذهنمو مشغول کرده که با این که قیمت جهانی سری جدید XboX360 قیمت کمتری نسبت به قبلی داره(100$)یا حدود 80 ت خودمون اما توی بازار اونو از سری قبلی(400$) هم گرونتر میفروشن ؟؟:confused:

سلام به تمامی دوستان
من چند روزیه که این تاپیک رو دنبال می کنم و یک سوال به سختی ذهنمو مشغول کرده که با این که قیمت جهانی سری جدید XboX360 قیمت کمتری نسبت به قبلی داره(100$)یا حدود 80 ت خودمون اما توی بازار اونو از سری قبلی(400$) هم گرونتر میفروشن ؟؟:confused:
اصلا نباید ذهن خودتو مشغول میکردی دوست عزیز.قیمت جهانی مال جهانه. ایران واسه خودش یه جهان دیگس. که اغلب هیچ ربطی هم به اون جهان نداره.
کلا بیشتر فرضیه های اقتصادی تو ایران که خودش یه جهانه توی جهان ،جواب نمیده.:cool:

ممنون از توجهتون
ولی فکر کنم بهتر بود این تذکر ها رو به فروشنده ها بدید چون و هزینه پستی با تیپاکس رو قبلا پرداخت کرده بودم و آدرس کاملی که از من خواستن بنابراین من فرض رو بر این گذاشتم که با تیپاکس فرستاده میشه و البته ایشون بار دوم بار با شرکت های مشابه تیپاکس فرستادن که البته اونجا هم بازم پول گرفتند هرچند کمتر

من البته سابقه آشنایی با آقای فتحی رو ندارم و آقای ابریشمی رو هم آدم درستی دیدم و قصد ندارم ازشون بدگویی کنم ولی بهرحال فکر نمیکنم اگر شما هم مثل من سعی کنی کلاهت رو محکم بگیری و بدون تعصب قضاوت کنی 1 بار خوش حسابی یا اشتباه رو نمی تونی ملاک قرار بدید تا از موقعیت و ارزش های شخصیتی خودت به نفع یا ضرر کسی مایه بذاری فکر کنم تنها کار درست این که وضعیت رو شرح بدیم و تصمیم رو به دیگران واگذار کنیم

از همگی معذرت میخوام که با پستم دارم تاپیک رو منحرف می کنم ، اما باید اینجا بگم چون فکر بچه ها در موردم عوض میشه اگر نگم .
1 - دوست عزیز شما خودت اصرار کردی با ترمینال بفرستم که زود به دستت برسه .
2 - پول کرایه ای که به من دادی کرایه پیکت بود که از محل کار من ببره تحویل ترمینال بده . (بهت تاکید هم کردم )
3 - دفعه اول که همکار من فراموش کرده بود ، من کلی از شما عذر خواستم و اظهار شرمندگی کردم ، اما شما دست بر دار نیستی مثل اینکه. بهت هم گفتم من خودم چند روزه که دفتر نیستم و دارم کارا رو تلفنی انجام میدم ( به همین خاطر هم 40 تا بازی PS3 مو گرفتن ) . دوست عزیز اشتباه پیش میاد کاریش نمیشه کرد . اما آیا صحیحه که بیای اینجا و اینطور اعتبار من رو که به سختی به دست آوردم رو خراب کنی ؟
شما اگر از جای غیر معتمدی خرید می کردی و جنس به دستت نمیرسید چی کار میخواستی کنی ؟ من به محض اینکه برگردم تهران برای شما یک Play & Charge Kit علاوه بر اون باتری شارژی میفرستم و هزینه اش رو هم مهمون ما باش که فکر نکنی به خاطر 10 تومن 20 تومن این اتفاق افتاده . بازم برای بار 20 ام من ازت عذر میخوام که خرید پر دردسری داشتی .
رضایت مشتری از هر چیزی برای من با ارزش تره .

بازم از همگی عذر میخوام که پست نا مربوط دادم ، اما مجبور بودم .

اینم قیمتای امروز :

آرکید 255
الیت پک جدید 375 - به همراه یک کابل HDMI به HDMI که خودم براتون میزارم .

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or