قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
دانيال جون من جای تو بودم اين کار رو نميکردم ...... آخه به نظرم 3 تومن ارزش نداره که آدم فتحی رو با اين همه اعتبار ول کنه بره از جای ديگه بگيره ....... نميگم فروشگاه سونی اعتبار نداره من ميگم قيمتشون فقط 3 تومن فرق داره پس از فتحی بگيری بهتره چون تو شهرستانی ولی اگه تهران بودی از سونی ميگرفتی بهتر بود
من فروشگاه سونی رو تایید میکنم...
خیلی ادم بدی نیست...!:d

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
دانيال جون من جای تو بودم اين کار رو نميکردم ...... آخه به نظرم 3 تومن ارزش نداره که آدم فتحی رو با اين همه اعتبار ول کنه بره از جای ديگه بگيره ....... نميگم فروشگاه سونی اعتبار نداره من ميگم قيمتشون فقط 3 تومن فرق داره پس از فتحی بگيری بهتره چون تو شهرستانی ولی اگه تهران بودی از سونی ميگرفتی بهتر بود

به نظر من هم هرجا ارزون میده اونجا باید خرید .
البته من کلا با خرید پستی و اینترنتی کنسول مخالفم این جور وسایل رو باید ببینی و بعد بخری غیر حضوری امکان تقلبش بیشتره .

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
چرا قیمت elite مثل arcade ارزونتر نمیشه؟

راستی elite دیگه خیلی بخواد بیاد پایین چقدر میشه؟
چون الیتهای موجود در بازار از اون نوع قدیمی یعنی 399 دلاری هست و همین الانشم اگه دلاری 950 تومن بگیریم برابر با قیمت جهانی هستش(در بالا گفتن 380 هزار تومنه)
حالا کمتر شدن قیمتش رو نمیدونم
ولی اگه الیتهای 299 دلاری وارد بازار شه قیمتش بر حسب حساب بالا باید بشه 285 هزار تومن

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
کسی قیمت های جدید نکست جن رو نداره ؟
الیت رو میده 440 تومان آرکید هم میده 290 تومان.
راستی بچه ها من شهرستانم می خوام یه ایکس باکس جدید با قیمت خوب بخرم. از کدوم فروشگاه بخرم بهتره؟ فروشگاهی که بشه بهش اطمینان کرد که جاسپر بده.:confused: اخه فروشگاه سونی خیلی ارزون میده. ادم بهش شک میکنه.

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush
این هم قیمت ها تو روستای ما:-"
XBOX 360 ELITE JASPER 390
XBOX 360 ELITE FALKON 370
در ضمن گفت پک جدید ELITE تو کریسمس میاد :eek:
که البته فروشگاه تصویر داره پک جدید الایت میفرشه
تمامی اطلاعات فوق از فروشگاه شباهنگ اهواز است :biggrin1:

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
راستی بچه ها من شهرستانم می خوام یه ایکس باکس جدید با قیمت خوب بخرم. از کدوم فروشگاه بخرم بهتره؟ فروشگاهی که بشه بهش اطمینان کرد که جاسپر بده.:confused: اخه فروشگاه سونی خیلی ارزون میده. ادم بهش شک میکنه.

عزیز من دیروز پول ریختم به حساب امروز ظهر با تیپاکس برام فرستادن ظاهرا تا فردا هم میرسه دستم بعد از اینکه چک کردم سریع میام اینجا خبر میدم که ایشالله دوستان با خیال راحت از این فروشگاه خرید کنن

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
محمّد جون احتمالاً فروشگاه سونی خودت نيستی ؟؟ :smile::biggrin1:
نه جون داداش...
اتفاقا از این ارش(فروشگاه سونی) خیلی بدم میاد...
من فروشگاه البرزم...نبش پاساژ فتوت...
راستی...
قیمت ارکیدمون رو 260 گیر کرده...(خرید قدیما هنوز رد نشده..!)
ولی الایت رو از فردا میترکونیم...!:d
کسی خواست بیاد بگیره....
الایت جسپر فقط 362

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن

چقدر گرون میده نکست جن ! از همه جا 30-40 تومن گرونتر میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر