قشنگ ترین و بهترین مرحله ی یک بازی؟

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
خوب توی این تاپیک دوست دارم بهترین مرحله ی یک بازی که تو کل دوران گیمریتون تجربه کردید رو بگید (اگر تاپیکش بود هم مشکل نداره دوره همی هستیم :D)
بعد از مدت طولانی ای کل کل! نتونستم جلو خودمو بگیرم و این تاپیک رو زدم

----------
بهترین مرحله ی عمر گیمریه من :

Fort Frolic : Bioshock 1

10898176177716533707.png

شهید شدن پیانیست معروف Rapture یعنی Fitzpatrick در این مرحله!

22134853668153041735.jpg

اولین رقص Splicerها!

95835571206628464899.jpg

شاهکار هنری دنیای گیم! ترکیب Waltz of Flower با Spider Splicers ! معجونی سرشار از هنر!

82092450131016623821.png

و خود استاد! بله! Sander Cohen

98904224591671860093.jpg

با انتخاب کردن این مرحله با ما همراه شوید :D
P.S : پیشنهاد شدیدی میشه اگه این مرحله رو بازی نکردید، Waltz of Flowers Bioshock رو در Youtube سرچ کنید!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
:xRemember - No Russian :x
vji3s7wqh7aefqkxu9cf.jpg

مرحله یعنی این یه چیز خاص و تکرار نشدنی که کسی هم جرات تقلید ازش رو نداشته باشه :>
با انتخاب کردن این مرحله با ما همراه شوید :biggrin1:
شو تلویزیونیه!؟ :))

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بدون هیچ شکی سومین مبارزه با Scarecrow تو Arkham Asylum!!!
اولی که مرحلش شروع شد فکر کردم بازیم خراب شده!:dبعدش دهنم وا موند خدایی!!
بی نظیر بود این مرحله!

البته مرحله ی The Culling وارکرفت 3 به کنار!!:(

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
اسم تاپیک رو که خوندم،ناخودآگاه یاد باس فایت آخر MGS4 افتادم:d!

یعنی جزو فوق العاده ترین،حماسی ترین،مو سیخ کردنی ترین(:d) محسوب میشه!به غیر از کاتسین فوق العادش،گیم پلی بسیار جالبی هم داره!حتی تو حین نبرد هم به ترتیب یکی از OST های MGS1 تا MGS4 میزاره و بار نوستالژیکی بالایی داره!
حتما،حتما،حتما این کاتسین رو دانلود کنید!(لذت خواهید برد،صد در صد تضمینی:d)
ولی اگه لول دیزاینینگ رو در نظر بگیریم،ACT 2 همین MGS4 جزو عالی ترین مراحله!توی این مرحله باید رد یکی از شخصیت های بازی(Naomi)رو دنبال کنید.حالا Fun اصلی شروع میشه:d!
یکی از سربازها نائومی رو بغل گرفته تا سرعت حرکت رو زیاد کنه!پس باید دقت کنید که رد پای سربازی که بیشتر تو خاک فرو رفته رو دنبال کرد،چون وزن سرباز به علاوه خود نائومی از بقیه بیشتره!حتی بعضی از جاها مثل عبور از یه رودخونه نائومی خودش رو پاهاش حرکت میکنه و مکانی که دوتا رد پا داره محل عبور نائومیه!
تو جای جای این اکت سربازا کمین کردن و حتی استتار خیلی بالایی هم دارن!برای پی بردن به محل اختفای سربازا حتی باید به مکانی پرنده ها سر وصدای زیادی میکنن دقت کرد!یه بار صدای همین نائومی رو موقع کمک کردن شنیدم،بدو بدو رفتم سمت صدا:dصدا از یک کلبه میومد،همین که وارد کلبه شدم یک عدد ضبط صوت رویت شد که در حال پخش صدای نائومی بود:d!اسنایپری هم که استتار کرده بود به سرعت برق خفتم کرد:d!

TWD اپیزود 5 هم فوق العاده بود!سرتاسر این اپیزود اتفاق های ناگواره که واقعا آدمو میلرزونه!لحظات آخر بازی(شقه شدن زامبی ها توسط لی:d،خفه کردن اون یارو:d و مکالمه بین لی وکلمنتاین)از بهترین لحظات تاریخ گیمه!
کاتسین اندینگ MGS4 رو حتما بگیرید:d

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اول مرحله Blood Brothers در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 که حتی نام کاربریم رو هم از روی این مرحله انتخاب کردم

3z8ufzmhoqly09b43b.png

تو این مرحله Soap میمیره که واقعا غم انگیزه

دومی اسم مرحله رو یادم نیست ولی مرحله ایه که Ghost و Roach توش میمرن

attachment.php

این صحنه رو هیچ وقت فراموش نمیکنم که چطوری بعد از گذشتن از محاصره و بمب موشک به راحتی این دو نفر میمیرن، روحشون شاد :(

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
بهترین مرحله از نظر من
متال گیر رایزینگ باس اخر
خداییش هم سخت بود هم باحال موسیقیشهم خیلی تاثیر میذاشت کلا رو فازش بودم
پرتاثییر ترین:مرحله ی اخر واکینگ دد
هنوز وقتی بهش فک میکنم گریه ام میگیره خیلی ناراحت شدم همینطور ازم اشک میریخت

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
تک تک مرحله های هیلو ریچ هنوزم تو ذهن کسایی که بازی کردم مونده بدون شک.هیلو ریچ گوهره وجود بانجی بود.
.....
بازی های دیگه هم میگم اگه یادم اومد

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
z9entgargscpcsg5887.jpg

فوق ال عادّه!:dاز نبش قبر خاطرات MGS بگیر تا کشتن Crying Wolf به روش BigBoss در کشتن THE END تا فداکاری Raiden برا Solid Snake

0rp08clz0bd0uk875.jpg

تصویر کاملاً گویاست اصلاً نیاز به توضیح نداره!!

3g4j91psbpgef87qy1y7.jpg

این mission ـه MW2 خدا بود به خصوص snowmobile ـه آخرش.........فک کنم اسمش Cliffhanger بود

ypuhv0zka9bdmn72tpm.jpg

suicide mission ـه ME2...........خـــــــــیلی خوب و غافلگیر کننده بود!

pxexs945dej3l1egclzq.jpg

mission ای به نام Panty Raid از Bully که باید میرفتیم خوابگاه دخترا و.......بقیه ماجرا!!توو فاز دبیرستان و اینا خیلی چسبید این مرحله:d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
راستش الان حضور ذهن ندارم ولی فک میکنم از باس بتل اخر naruto strom 2 یا همون مبارزه ی pain و naruto تو چبتر اخر (حتی اسم چبتر هم یادمه the taile of naruto ) بیشتر از بقیه راتد ها لذت بردم

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
برای من بدون شک suicide mission از mass effect 2.مرحله مثل اون دیگهدساخته نخواهد شد!و صد البته مرحله ی آخر metal gear solid3

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر