قشنگترین آواتاری که تا حالا تو بازی سنتر دیدید .....

قشنگ ترین آواتار ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اصلا مگه به درد میخوره این چیزا اصلا بگن برا شما عالیه که چی بشه . وقتی همه تقلب میکنن و روزی به من فقط 10 نفر پی ام میدن به من رای بده تا ببرم یعنی چی اخه اینکه نشد مسابقه این یعنی تقلب خوب . اصلا هم به درد نمیخوره تاپیک و هیچ چیزی جز سرگرمی نداره و نه چیزی یاد میده اصلا . موندم باز میگم چرا قفل نمیکنن این تاپیکای اینگونرو مدیران عزیز .

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
اصلا مگه به درد میخوره این چیزا اصلا بگن برا شما عالیه که چی بشه . وقتی همه تقلب میکنن و روزی به من فقط 10 نفر پی ام میدن به من رای بده تا ببرم یعنی چی اخه اینکه نشد مسابقه این یعنی تقلب خوب . اصلا هم به درد نمیخوره تاپیک و هیچ چیزی جز سرگرمی نداره و نه چیزی یاد میده اصلا . موندم باز میگم چرا قفل نمیکنن این تاپیکای اینگونرو مدیران عزیز .
به خدا خودمون میدونیم چرت ترین تاپیک بازی سنتره حالا تو هر چند دقیقه بیا اینجا اسپم بده :-$

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
به خدا خودمون میدونیم چرت ترین تاپیک بازی سنتره حالا تو هر چند دقیقه بیا اینجا اسپم بده :-$

جالبه اگر من اسپم میدم پس شماکه اینجا پست میدین دیگه چی حساب میشه . اقای محترم چیزیکه به درد کسی نمیخوره چرا باید فعال باشه . جز تعداد پستارو ...

a r y a

کاربر سایت
Jan 24, 2012
194
نام
آریا
سلام دوستان . من اومدم ولی به دلیل شروع درسا نمیتونم نظرسنجی رو ادامه بدم . هر کسی علاقه داشت بزنه مثل همین تاپیک . برای آپدیت نظر سنجی هم راهنمایی خواست بهم بگه . هر کی هم بدش میاد از این تاپیکا نیاد و نگاه نکنه . ما که نگفتیم باید این تاپیکارو ببینن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر