قرار داغ در Call Of Duty: Black OPS - XBOX live

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان جریان این قفل چیه؟یه نفر بهم گفت اون بازی که موقع عرضه بازی کردیو نباید الان تو لایو بازیش کنیه!(مگه برادر هوده!تازه اونم تموم کردم!)
یعنی الان نمیتونم اینو بازی کنم تا وقتی جدیدشو(با آپدیت قفل شکن:D)بگبرم!؟

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
منم هستم :d
گیمر تگ : Pizhi Jun
زامبی هم میزنیم ، هم arcade و هم Shooter !
اسیر تمام رفقای COD باز هم هستیم !!! :d

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
دوستان هنوز کسی‌ هست که Call Of Duty: Black OPS live بزنه ؟
من هرروز از صبح تا شب هستم مردم ز بس اجنبی کشتم :d
اونایی که پاین بگن قرار بذاریم با هم بازی کنیم

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستانی که میتونن Host بشن من رو اد کنن(qamekhor).ماها دیگه مدتهاست تو لایو هستم.هر روز هم میام لایو

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
کسی این first strike رو دانلود کرده ؟؟؟
ارزش داره 1200 تا براش بدم؟

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
الان مگه تاپیک چیه؟ لایوه دیگه ! :D
خب دوستی هم ندارم که کال آو بازی کنه.
لیست بچه هایی که در حال حاضر بازی می کنن رو کسی داره که از طریق اونا برم تو بازی؟

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
الان مگه تاپیک چیه؟ لایوه دیگه ! :D
خب دوستی هم ندارم که کال آو بازی کنه.
لیست بچه هایی که در حال حاضر بازی می کنن رو کسی داره که از طریق اونا برم تو بازی؟
یکیش خود من ، ادد کن !
Pizhi Jun
بقیه بچه ها هم که تو لیست اول یا تو تاپیک ها گیمر تگشون هست . اما تا اونجا که من فهمیدم َما Y رو که میزنی تب اولی نه تب دومی ! نوشته Recently Players که اینها کسایی هستن که شما باهاشون قبلا یکبار بازی کردین یا تو یک تیم بودین و صرفا دوستان شما نیستند . که میزنه دیدار آخرین بار مثلا 24 ساعت پیش ! از بین اونها معمولا میشه چند نفر رو join کرد . تو خود بخش Core هم شما death match رو چند بار بزنی و همینطور بره تا 100% و دوباره شروع کنه ، معمولا میتونی بازی پیدا کنی .

یه نکته اینکه ساعات اوج شلوغی رو سرورهای آمریکا معمولا 5-12 ساعت با ما اختلاف زمانی دارن . سرورهای اروپا هم که از 2 تا 6 ساعت معمولا اختلاف زمانی دارن .

موفق باشید

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
من اتفاقا با چند تا بچه آمریکایی امروز بازی کردم. همین طوری جوین شدم ! بچه ها 9 سالشون بود ازیمی کردن ، اونم مود زامبی :D
پس دو سه بار بزنمشاید جوین شه.اونم امتحان می کنم
بعد یک سوال ، من الان private مچ رفتم ، یک خارجی بود ، پینگ بالا بود اصلا حال نداد ! اصلا نمیشد کسی رو کشت! سرور های اصلیشم همین طوریه؟ من می خوام مثلا مثل همه نسخه هاش لول بگیرم و اسلحه و Perk جدید و از این حرفا. خب حتما باید server آصلی جوین شم؟ خب اونا هم پینگم میره بالا و نمیشه بازی کرد که! یعنی نمیشه با یک ایرانی بازی کنم که پینگم پایین و خوب باشه و لول گرفت؟

irbest

کاربر سایت
Oct 1, 2010
18
نام
حسین
کسی این first strike رو دانلود کرده ؟؟؟
ارزش داره 1200 تا براش بدم؟

نقشه های جدید قشنگی داره. و یک مرحله زامبی جدید به همراه 4 تا achievement که برای کشور ایران هم قابل دانلود نیست.
راه دانلود هم که همه دوستان بلدین دور زدن.

ما هم هستیم
آیدی هم HosseinMahmoodi

خوشحال می شوم با دوستان بازی کنم

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
من اتفاقا با چند تا بچه آمریکایی امروز بازی کردم. همین طوری جوین شدم ! بچه ها 9 سالشون بود ازیمی کردن ، اونم مود زامبی :D
پس دو سه بار بزنمشاید جوین شه.اونم امتحان می کنم
بعد یک سوال ، من الان private مچ رفتم ، یک خارجی بود ، پینگ بالا بود اصلا حال نداد ! اصلا نمیشد کسی رو کشت! سرور های اصلیشم همین طوریه؟ من می خوام مثلا مثل همه نسخه هاش لول بگیرم و اسلحه و Perk جدید و از این حرفا. خب حتما باید server آصلی جوین شم؟ خب اونا هم پینگم میره بالا و نمیشه بازی کرد که! یعنی نمیشه با یک ایرانی بازی کنم که پینگم پایین و خوب باشه و لول گرفت؟

اول سال نوبه شما و تمامی دوستان مبارک @};-:d

دوم ادامه بحث ما تو این تاپیک فکر می کنم بی ربط به موضوع باشه ، اگر مایل هستین تو تاپیک خود COD:BO ادامه بدین :)

سوم : بله ، شما چندبار جوین بزنید ، مطمئنا وصل میشید .
پینگ بالا هم متاسفانه وضع اینترنت ایران همینه ، من خودم بعضی وقتها از این موضوع دیوونه میشم ! طرف پشتش به منه ، شلیک می کنم ، بر میگرده میره اونورتر و منو میکشه . تو Reply نشون میده من به یه جای خالی شلیک کردم ، طرف هم منو کشته چون Lag دارم !
البته این همیشگی نیست .

راه حل :
شما که به لایو وصل شدید ، لایی اول رو Join کنید . از قسمت Core وارد Deathmatch بشید و چندبار امتحان کنید . چون پینگ بالاست سعی کنید حالت مخفی بازی کنید ، یعنی دیگران رو شکار کنید تا اینکه بکشید وبرید جلو . البته تو لول های بالا بخش Domination و Search & Destroy برای لول آپ کردن بیشتر توصیه میشه ، چون تو این دو بازی اولویت اصلی دفاع و انجام عملیات هست که به شما Xp تعلق میگیره نه کشتن .
مورد دوم اینکه تو لای که وارد شدید Select رو بزنید و Defualt رو به local تغییر بدید . اینجوری اول سروهای نزدیک به شما رو بررسی میکنه و بعد سرورهای دیگه رو .
اگه لگ خیلی بالاست از بازی بیرون بیاید .
Join friend session هم خیلی کارا هست ، معمولا سرور به سرور مقدار پینگ شما تغییر میکنه .
ایرانی جماعت هم که تو این کارا خبره ، من خودم 3-4 روزه رسیدم لول 25 ! البته الآن یکم سخت تر شده ، ولی بازم خیلی اوقات جزو دو نفر اول گروه میشم و xp میگیرم .
منم ادد کنید ! ;)
موفق باشید

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
امروز هیچکی نبود رفتم با عراقی ها بازی کردم ! پینگش خوب بود حال داد!
ممنون واسه نکته ها! منو هم اد کنید :
MobinS

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر