قدرتمندترین GPU جهان تنها $999

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha

8715.nvidia610.jpg_2D00_610x0.jpg

هفته آینده انویدیا GeForce GTX Titan را عرضه میکند. این کارت گرافیک بسیار قدرتمند تر از کارت های قبلی انویدیا است.
با وجود اینکه این کارت بسیار قدرتمندتر است, اما از همان سیستم خنک کننده ی سری های قبل استفاده می کند. (GTX 690)

Titan دارای 6GB حافظه از نوع GDDR5 و 384 بیت پهنای باند حافظه است. (این کارت به تنهایی قدرتمند تر از یک جفت GTX 690 است.)
NVIDIA قرار است در اوایل هفته آینده این کارت گرافیک را به قیمت گزاف $999 روانه بازار کند.

منبع

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خدایی ناراحت نشو اول فکر کردم تخصصی حرف میزنی واقعا واردی اما الان دارم میبینم کلا داری غزل میگی
فکر کردی دو ابر شرکت انویدیا و amd که خودشون کپسولهارو ساپورت سخت افزاری میکنن دکترن کارت گرافیک بدن بیرون همچین از نظر بازی pc ساپورت میکنن که چیز بر کف بمونی :)) تازه با سونی همکاری میکنه دلیل بر ترک pc نیست
در ضمن یوبی عشقم watchdog کامل رو pc تایید کرده.

شما باید بازی های نسل بعدی کنسولو 400 هزار تومن پول بدی من پیشنهاد میکنم قید نسل بعدی رو بزنی :d

AMD و NVIDIA فوقش بازیای مولتی رو زور بزنن بیارن. مثل همین واچ داگز. وقتی دولوپرها ولش کردن کی می خواد مثل قبل براش بازی انحصاری بسازه؟ سونی که شرکت دور (نسبت به رابطه) از 3rd Party های PC هست بلیزارد رو جذب خودش کرد. پس فردا ماکرو مسلما کار PC رو تموم می کنه!
400 تومن می دم با دوستای چندین و چند سالم راحت KZ4، Diablo 3 ، Destiny و... آنلاین تو PSN مثل یه لرد بازی می کنم، پول نت 1 مگ یا 2 مگشم دارم دارندگی و برازندگی!:D
کسیم که رو PC با کلی هکر و چیتر رو سرورهای کرک شده بازی می کنه مسلما اسم خودش رو نمی تونه گیمر بذاره:D امیدوارم هستم نسل بعد یه سیستم ضد پایرسی جدید رو بازی های PC بذارن بشن مثل دیابلو3 بشینید عوض مولتی های ته دیگ خورده بازیهای 10 سال پیش رو برید:D

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
اقا S0HÉIL
شما اگر 10 تا ps4 بگیری در اخر تو کف همچین چیزی میمونی ...aa ای که ازش حرف میزنی خیلی بیچیده تر از این حرفاست که بخوای اینجور ازش حرف بزنی aa سنگین کوالیتی بازی رو زیر رو میکنههه بحث تخصصی نمیکنم باهات ولی همون حرفی که زدم بدون عزیز جان این حقیقت که ن گرافیک کرایسیس از این لانچ تایتل ا بالاتره ...حتی کرایسیس 1 که مال 2007

دیدم کیلزون رو aa هم نداشت واقعا که با اون گرافیکش که مارو یاد mass effect مینداخت از همون اول معلوم بود این انجین بدرد رنگای زن ده نمی خوره...

بخوای نخوای همینه از حرفایی که زدی فهمیدم که حقیقت بردار نیستی و یه چیزی میگی و واسه اینکه بگی اره ما هم دیگهه...

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
b8dd00d8_14883039.png

تك GPU اي كه فاصلش با 7970 cross fire در فركانس 837mhz تنها چند اسكور هست و از 7950 cross قدرتمند تر هست :^o:^o

خوب اولين بنچمارك هاي رسمي TITAN اومد و اين كارت بسته به دامنه عنوان ها بين 50%-40% از 680 سريعتر و بين 40%-30% از 7970ghz ed

1304860

بسته به عنوان ها هرچقدر گرافيكي تر باشن قدرت TITAN بيشتر ميشه

500x1000px-LL-8d67f573_Guru3dComparison.jpeg

خوب همونطور كه ميبينيد در hitman absoloution و farcry 3 تا 65% از 7970ghz سريعتر هست و در بازي crysis 2 تا 40% سريعتر از 7970ghz هست.

به طور متوسط 10% از 690 ضعيفتر هست اما اگه اوركلاك بشه احتمالا راحت از ares ii هم ميتونه پيش بيوفته.

اما مهمترين نكته در بازي هاي كامپيوتري - درجه نرمي و smooth بودن بازي : كه از اين به بعد مورد توجه همه سايت ها بايد قرار بگيره

1304861

همونطور كه ميبينيد 2 برابر نرمتر از hd7970ghz هست و تا ٤ برابر نرم تر و smooth تر از 690 dual GPU. :

[SUP]لازم هست تكرار كنم اين كارت با 1smx غيرفعال و فركانس 837mhz اين نتايج رو گرفته -منتظر نتايج overclock شده اون با ARES II هستيم (براي اولين بار درتاريخ قويترين single gpu عليه سريعترين dual gpu[/SUP]

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
اقا S0HÉIL
شما اگر 10 تا ps4 بگیری در اخر تو کف همچین چیزی میمونی ...aa ای که ازش حرف میزنی خیلی بیچیده تر از این حرفاست که بخوای اینجور ازش حرف بزنی aa سنگین کوالیتی بازی رو زیر رو میکنههه بحث تخصصی نمیکنم باهات ولی همون حرفی که زدم بدون عزیز جان این حقیقت که ن گرافیک کرایسیس از این لانچ تایتل ا بالاتره ...حتی کرایسیس 1 که مال 2007

دیدم کیلزون رو aa هم نداشت واقعا که با اون گرافیکش که مارو یاد mass effect مینداخت از همون اول معلوم بود این انجین بدرد رنگای زن ده نمی خوره...

بخوای نخوای همینه از حرفایی که زدی فهمیدم که حقیقت بردار نیستی و یه چیزی میگی و واسه اینکه بگی اره ما هم دیگهه...

غیرت مذمومه، همان عصبیّت و حمیّت جاهلیّه است .
به اعتباری کسی که تعصب دارد دیگر انعطاف ندارد و در مقابل هر چیزی جبهه میگیرد و نمی خواهد رویه خود را در زمینه های مختلف هر چند هم اشتباه باشد تغییر دهد حاضر است ضرر های فراوانی را متحمل شود و دست از عقاید باطلش بر ندارد.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
امیدوارم هستم نسل بعد یه سیستم ضد پایرسی جدید رو بازی های PC بذارن بشن مثل دیابلو3 بشینید عوض مولتی های ته دیگ خورده بازیهای 10 سال پیش رو برید:biggrin1:
نمیشه. ملت واسه DRM اساسین کرید 2 اینقدر اعتراض کردن, واسه دیابلو که کم مونده بود برن مدیر Blizzard رو بکشن:D دیگه کل بازی ها رو بخوان اینطور کنن فروش بازی ها به فنا میره.
سیستم آنلاین دیابلو 3 هم طوری بود که کلا محیط بازی و دشمنا و همه چی رو سرور ها برای شما میفرسته و PC شما فقط رندر میکنه تقریبا:D فکر نکنم روی یه FPS بشه همچین کاری کرد:D

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
انگار شیپورچی ایندفعه با تغییر چهره ثبت نام کرده داره پست می ده...
زیاد جدیش نگیرید;)
چه فکر کرده همه هم مثل خودش هستن، DX11 ;))
دیگه دیشب بلیزارد هم پشت PC رو خالی کرد...برید تو یه سبد میوه ده میلیون پاور(کدو تنبل) ، کارت گرافیک (همین تایتان بادمجون توصیه می شه:D) سی پی یو (پرتغال تامسون) و رم (موز) بچپونید بازی استراتژی که با گرافیک 128 بالا میاد بازی کنید یا FPS بنجل و حالشو ببرید:D
PC تو نسل بعد با این وضع پایرسیش هیچ جایگاهی نداره! چون نسل بعد نسل آنلاینه و سازنده ها می رن برای آنلاین رو کنسول سرمایه گذاری می کنن نه پلتفرمی که پایرسی داره...همون طور که بلیزارد این کار رو کرد و پس فردا هم ماکرو میخای آخر رو با آوردن باقیمونده شرکت های ساپرتر PC به تابوت این پلتفرم می زنه.
در مورد گرافیک هم هنوز PS3 و 360 دارن فرمانروایی می کنن...PC فقط یه AA داره AA هم 100X باشه فقط یه لبه رو صاف می کنه!
استراتژی ه Total War Rome 2 بود دیگه ؟‌‌:)) شایدم Starcraft :D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اقا S0HÉIL

والا من خودم الان سیستم قوی دارم. البته اصلا حرفه ای نیستم و هی از این و اون می پرسم اصطلاحات قطعات رو ولی عقده ای نیستم!
اون دوستمون گفت DX11، آخه DX11 چیه مگه؟:D
در مورد گرافیک Crysis 1 هم مطمئن باش اشتباه می کنید، گرافیک فنیش درسته خداست اصلا شما بگو فوتو ریلیستیک ولی افکت ها، انیمیشن ها و موارد دیگه که تو موتورهای جدید مثل انریل انجین4 وجود دارن توش نیست!
در مورد KZ هم شما رو رزولوشن اصلی ندیدی، عکسایی هم که اومدن از رزولوشن اصلی بازی نیستن، یه بار مراسم رو با کیفیت بالا ببین متوجه می شی چه گرافیکی داره. گوریلا هم کارش رو خوب بلده.
بعد شما انصاف بده من خودم سیستم قوی دارم و کنسول ها رو دارم اونوقت میام با غرض صحبت می کنم یا کسی که تابلوئه فقط سیستم داره...گیمر واقعی مسلما کنسول باز حرفه ای هم هست و نمیاد منکر کنسول و اینهمه بازی شاخش نظیر مورتال کامبت، متال گیر، هیلو و ... شه و به کنسولی که هنوز Halo 4 و The Last of Us اجرا می کنه بگه قوطی. شرمنده مجبور شدم با زبون خودشون جواب بدم.
نمیشه. ملت واسه DRM اساسین کرید 2 اینقدر اعتراض کردن, واسه دیابلو که کم مونده بود برن مدیر Blizzard رو بکشن:biggrin1: دیگه کل بازی ها رو بخوان اینطور کنن فروش بازی ها به فنا میره.
سیستم آنلاین دیابلو 3 هم طوری بود که کلا محیط بازی و دشمنا و همه چی رو سرور ها برای شما میفرسته و PC شما فقط رندر میکنه تقریبا:biggrin1: فکر نکنم روی یه FPS بشه همچین کاری کرد:biggrin1:
استالکر آخری که کنسل شد قرار بود طوری باشه که بخشی از بازی موقع بازی کردن دانلود شه:D خوب و راحت می تونن این کار رو بکنن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر