فیل اسپنسر در مراسم Windows 10 حضور خواهد داشت!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Phil Spencer Presenting at Windows 10 Event - IGN

kurosh900

کاربر سایت
Aug 10, 2014
225
نام
masoud
خیلی چیز خوفی میشه ها. هزاران برنامه کاربردی موبایل و کامپیوتر رو روی کنسولت داشته باشی. واقعا که مایکروسافت غول نرم افزاره

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خوده ویندوز 10 و اپ هاش برای xbox که تایید شده ولی من سوالی که برام پیش امده مایکروسافت چرا یک شبکه ای مثل استیم راه نمیندازه که PC و Xbox با هم کراس پلتفرم انجام بدن واقعا چیزه خوفی میشه

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
خوده ویندوز 10 و اپ هاش برای xbox که تایید شده ولی من سوالی که برام پیش امده مایکروسافت چرا یک شبکه ای مثل استیم راه نمیندازه که PC و Xbox با هم کراس پلتفرم انجام بدن واقعا چیزه خوفی میشه

اگر بیاد یبارکی استیم رو بخره بسیار بیشتر ممنونش میشم :):d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo

مایکروسافت یه gfwl داشت که اشغال بدون شکی بود و بدون شک هیچکی از استیم دست نمیکشه بخواد وارد شبکه مایکروسافت بشه با سابقه قشنگش. :bighug: همین الان شبکه های دیگه شانسی در برابر steam ندارن.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
یه بار این کار رو کرد بعد پروژه رو کنسل کرد.
مثل این گیمد های کنسولی بد چور تونسته بودن پدر اکس باکس بازا رو در بیارن.چند سال پیش تو مجله ی بازی نما خونده بودم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من هر چی فکر میکنم امکان نداره ویندوز 10 رو با اون شرایطش روی XO ببینیم ولی اگر ایم اتفاق بی افته هر چند محدود برای من یک معجزه بسیار شیرین اتفاق افتاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر