فیفا 15:کاپ کریسمس |پست اول خوانده شود|

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
اگر اینجوری پس کاستا باگه والا!:d یعنی اگر 2نفر تو کله این فروم گفتن دفاع بارسا از دفاع چلسی قویتر من کلا فیفا میبوسم میذارم کنار!
یعنی اگر من حتی پدرو بذارم نوک و با منیر(!) گل بزنم تو میگی باگه:)):d...یعنی انتظار داری من تک به تک با مسی,نیمار و سوارز چه کار کنم؟:-/ پاس بدم متئو بره جلو دروازه چیپ بزنه؟:-/... اصلا 1تعریف کلی از باگ توی فیفا بکن من ببینم تو به چی میگی باگ! و به چی میگی واقعیت!
یعنی تو جدا بازیای بارسا این چندوقته نمیبینی یا میای 1چیزی بگی که همینجوری گفته باشی؟:-/ یعنی مسی و نیمار الان تو واقعیت دارن شلغم میکارن و زوج ماسکرانو و پیکه توی هربازی دارن هتریک و دبل میکنن دیگه؟!:-/ الان به نظرت شب سفیده یا روز سیاهه؟:-/
mhrهم من میگم داره شبیه 1نفر دیگه که سرعتش توی بازی بالاست بازی میکنه بعد تو میگی من مثل عبدلله ندیم و فکر نکنم ببینم خخخخخخ :|:| الان این 2تا چه ربطی به هم دارن؟ خب اگر اینقدر15 باگه و بده چرا نمیری روی14 با ادمای حرفه ای بازی کنی!؟:d
اینقدرم با ما نوبها و اماتورها(:lol:) بازی نکن تا سطح بازیت بیاد پایین:d بذار ماها با باگ بازی کنیم و در جهل بمونیم و خودتو به پای ما نسوزون:crying1::d
الان بحثه داوری توی فیفا و بارسا میکشه وسط8-|:d
تو که به کاستا میگی باگ یعنی......:d:d
بعد خودت حرفاتو نقض میکنی داری همه چی رو با واقعیت میسنجی!همین کاستا تو واقعیت تک به تک گیر میاره رحم نمیکنه
اما تو فیفا فقط مسی رو اینطوری ساختن!من با ریالی ها هم زیاد بازی کردم یه بار نگفتم تیمشون باگه!
در ضمن اگه با واقعیت میسنجی,چرا تو فیفا اورال دفاع بارسا 2_3 تا بیشتر از چلسیه!!!
مسی خودشو پاره کرد هنو نتونست به چلسی گل بزنه:dاصلا تا قبل خوزه بیاد ریال به تیم های خوزه هم گل نزده بود خخخخخخ
باگ یعنی اینکه یکی 10 تا حمله جدی میکنه گل نمیشه ولی مسی دو تا ۳۰% رو گل میکنه!اصلا ربطی به خوب زدن ضربه نداره چون موقعیکه خودتم تیم غیر بارسا ورمیداری اصلا .....چند بارهم بهت گفتم اینهایی که میگم از ارزش بازی خوبت چیزی رو کم نمیکنه!ولی ۶۰_۷۰% تاثیر میزاره
خودت میگی آماتوری دیگه من چی بگم:d:d اونم اگه با تو بازی میکنم و بازیم ضعیف شده رفتم تو نسل جدید قویها هستن درست میشه:d:d
راجع به عبدالله هم منظورم این بود انقدر هوشش بالا واسش فرقی نداره با چه تیم هایی بازی کنه!مثل خیلی ها که تیمشون عوض میشه ادم بازیشون رو میبینه یاد لیگ ازادگان میوفته:d,خیلی ها متکی به بازیکنن دیگه کاریشم نمیشه کرد

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
حساب نی من نمیدونستم
IN1EST8 تو جام هس همینجوری تدارکاتی بازی کردم:-)
دوباره بازی میکنیم
بعدم من ۶تا باخت ندادم

بازی مجدد نداریم :|
ایشون از اول داخل جام بودن اسمشونم توی جدول بوده،میتونستی نگاه کنی!
باختات:یکی به من یکی نیکان یکی خوزه یکی بهداد دو تا هم رضا= ۶ :|
زیر سایه محمدرضا چقدر خوش میگذره :x :D
آره باید زیر سایه ی بزرگان بود :d

mrh1567

کاربر سایت
May 29, 2013
18
بازی مجدد نداریم :|
ایشون از اول داخل جام بودن اسمشونم توی جدول بوده،میتونستی نگاه کنی!
باختات:یکی به من یکی نیکان یکی خوزه یکی بهداد دو تا هم رضا= ۶ :|

آره باید زیر سایه ی بزرگان بود :d
اسمش تو جدول دیروز نبودش بازی نکرده بود حذفش کرده بودی منم فک کردم دیگه نیس
فکر نمیکنم این جامم به سر انجام برسه
پس چرابازی نمیکنین

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
تو که به کاستا میگی باگ یعنی......:d:d
بعد خودت حرفاتو نقض میکنی داری همه چی رو با واقعیت میسنجی!همین کاستا تو واقعیت تک به تک گیر میاره رحم نمیکنه
اما تو فیفا فقط مسی رو اینطوری ساختن!من با ریالی ها هم زیاد بازی کردم یه بار نگفتم تیمشون باگه!
در ضمن اگه با واقعیت میسنجی,چرا تو فیفا اورال دفاع بارسا 2_3 تا بیشتر از چلسیه!!!
مسی خودشو پاره کرد هنو نتونست به چلسی گل بزنه:dاصلا تا قبل خوزه بیاد ریال به تیم های خوزه هم گل نزده بود خخخخخخ
باگ یعنی اینکه یکی 10 تا حمله جدی میکنه گل نمیشه ولی مسی دو تا ۳۰% رو گل میکنه!اصلا ربطی به خوب زدن ضربه نداره چون موقعیکه خودتم تیم غیر بارسا ورمیداری اصلا .....چند بارهم بهت گفتم اینهایی که میگم از ارزش بازی خوبت چیزی رو کم نمیکنه!ولی ۶۰_۷۰% تاثیر میزاره
خودت میگی آماتوری دیگه من چی بگم:d:d اونم اگه با تو بازی میکنم و بازیم ضعیف شده رفتم تو نسل جدید قویها هستن درست میشه:d:d
راجع به عبدالله هم منظورم این بود انقدر هوشش بالا واسش فرقی نداره با چه تیم هایی بازی کنه!مثل خیلی ها که تیمشون عوض میشه ادم بازیشون رو میبینه یاد لیگ ازادگان میوفته:d,خیلی ها متکی به بازیکنن دیگه کاریشم نمیشه کرد

یعنی الان دیگه فینیشینگ کاستا>مسی؟:-/ الان مسی به 4030 گل نزده پس توی فیفا هم نباید گل بزنه دیگه؟:-/
درضمن فرقه بین باگ و واقعیت برای من توضیح ندادی تا بفهمیم تو به چی میگی باگ و به چی میگی واقعیت:d
یعنی مطمئنم اگر همینجوری ادامه پیدا کنه تو میگی ویلیان>نیمار:))....این بحث داوری به نفع بارسا تو فیفا هم باز کن 1کمی اخره هفته ای دورهمی بخندیم:))... یعنی تو به 1نفر که تا حالا فیفا بازی نکرده بگو 1بار با این 2تا بازی کنه بعدش بگه دفاع کدوم قویتره اگر گفت بارسا دیگه هرچی تو بگی قبوله!:d...خلاصه من اگر تو نشناسم که دیگه...:d
برو حنات دیگه پیش من رنگی نداره:d
/
به سلام داش رضا! ازین ورا :d بیا منو ادد کن بازیمونو انجام بدیم بازی حجومی رو ببینی :d
9کرم خوبی؟:d نه بابا میای با من بازی میکنی سطحه بازیت میاد پایین توپه طلای ساله دیگه نمیتونی بگیری,والا!:d
/
حساب نی من نمیدونستم
IN1EST8 تو جام هس همینجوری تدارکاتی بازی کردم:-)
دوباره بازی میکنیم
بعدم من ۶تا باخت ندادم
من فکر کردم میدونی.....حالا مهم نیست 2باره با هم بازی میکنیم دیگه هرچی شد فوقش جفتشون با اختلاف میبازم دیگه!:d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
یعنی الان دیگه فینیشینگ کاستا>مسی؟:-/ الان مسی به 4030 گل نزده پس توی فیفا هم نباید گل بزنه دیگه؟:-/
درضمن فرقه بین باگ و واقعیت برای من توضیح ندادی تا بفهمیم تو به چی میگی باگ و به چی میگی واقعیت:d
یعنی مطمئنم اگر همینجوری ادامه پیدا کنه تو میگی ویلیان>نیمار:))....این بحث داوری به نفع بارسا تو فیفا هم باز کن 1کمی اخره هفته ای دورهمی بخندیم:))... یعنی تو به 1نفر که تا حالا فیفا بازی نکرده بگو 1بار با این 2تا بازی کنه بعدش بگه دفاع کدوم قویتره اگر گفت بارسا دیگه هرچی تو بگی قبوله!:d...خلاصه من اگر تو نشناسم که دیگه...:d
برو حنات دیگه پیش من رنگی نداره:d
/

9کرم خوبی؟:d نه بابا میای با من بازی میکنی سطحه بازیت میاد پایین توپه طلای ساله دیگه نمیتونی بگیری,والا!:d
/

من فکر کردم میدونی.....حالا مهم نیست 2باره با هم بازی میکنیم دیگه هرچی شد فوقش جفتشون با اختلاف میبازم دیگه!:d
رضا دهنتو سرویس:d:d
دقیقا منتظر جمله اخرت بودم
دوستان نمونه ای از جنگ روانی خواستم بهتون اموزش بدم:d:d:d
امیدوارم بتونید ازش خوب استفاده کنید
گول این رضا هم نخورید !!متقلبه خخخخخخخخ
اوندفه یه بحث داوری راه انداختم تو تاپیک فیفا۱۴ کلا زدم ترکوندم اخطارم گرفتم خخخخ
الان دوباره میخواستم بزارم میترسم بن بشم خخخخخ
محمدرضا هفته بعد منتظرم,دیر نکنی:d:d

آخرین ویرایش:

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
سلام امروز بهداد به من پی ام داد که بازی لیگو بزنیم....من تعجب....که چه بازی باید بزنم باش حالا رضا من هیتم نیستم؟؟؟ داستان چیه بازیا چجوریه...

behdad1998

کاربر سایت
Apr 3, 2014
59
نام
Behdad
چرا من به هركى pm ميدم نمياد بازى كنه؟!؟ راستى من سريع ترين گل تاريخ مسابقات رو به نيكان تو دقيقه ١ زدم :d ، رضا ادد كن دوباره به ياد قديم ببرمت ، هر چند كه واقعا جلو مسى نميشه بازى كرد !

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوستان من یادم میره شما Add کنم چون چندوقتی 1بار میام تو فروم دیگه وقتی psn میرم ایدی هیچکدومتون یادم نیست که Add کنم:|:d
ایدی من A-IN1EST8 اگر Add کردین فقط بنویسین کاپ که من بفهمم ماله جام هستین...حالا خودم تا جایی یادم بمونه درخواست میفرستم ... من ظهرا تقریبا از 12هستم تا 3 و از سرشب6.30-7 میام تا 9 ... دیگه اخرای شب شانسیه باشم یا نه
/
امشبم 2تا بازی با داداش خوزه(Solltan-terry26) انجام دادم که بازی اول 2-0 و بازی 2وم 3-1 بردم...البته اگر توی جام هست چون اسمش که تو جدول نیست!:d
/
چرا من به هركى pm ميدم نمياد بازى كنه؟!؟ راستى من سريع ترين گل تاريخ مسابقات رو به نيكان تو دقيقه ١ زدم :d ، رضا ادد كن دوباره به ياد قديم ببرمت ، هر چند كه واقعا جلو مسى نميشه بازى كرد !
با منی؟ چون والا من یادم نمیاد قبلا باهات بازی کرده باشم,حداقل روی15 که فکر نکنم باهات بازی کرده باشم!:d ... حالا اگر یادم موند Add میکنم یا خودت درخواست بده تا بریم بازی کنیم ببینم جدیدا با اختلاف چندتا میبری!:d من اتفاقا با مسی بازیم ضعیفه! بیشتر باهاش پاس میدم!:d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
دوستان من یادم میره شما Add کنم چون چندوقتی 1بار میام تو فروم دیگه وقتی psn میرم ایدی هیچکدومتون یادم نیست که Add کنم:|:d
ایدی من A-IN1EST8 اگر Add کردین فقط بنویسین کاپ که من بفهمم ماله جام هستین...حالا خودم تا جایی یادم بمونه درخواست میفرستم ... من ظهرا تقریبا از 12هستم تا 3 و از سرشب6.30-7 میام تا 9 ... دیگه اخرای شب شانسیه باشم یا نه
/
امشبم 2تا بازی با داداش خوزه(Solltan-terry26) انجام دادم که بازی اول 2-0 و بازی 2وم 3-1 بردم...البته اگر توی جام هست چون اسمش که تو جدول نیست!:d
/

با منی؟ چون والا من یادم نمیاد قبلا باهات بازی کرده باشم,حداقل روی15 که فکر نکنم باهات بازی کرده باشم!:d ... حالا اگر یادم موند Add میکنم یا خودت درخواست بده تا بریم بازی کنیم ببینم جدیدا با اختلاف چندتا میبری!:d من اتفاقا با مسی بازیم ضعیفه! بیشتر باهاش پاس میدم!:d
اقا خالی میبنده,اگه مسی رو ازش بگیری فلج میشه,گول نخورید خخخخخخ
نیکان هم داره به تنهایی تمام رکوردهای جامو به اسم خودش میزنه,۲۰ مین ۳ گل از محمدرضا,گل دقیقه ۱
دیگه چی داری واسمون رو کنی؟:d
این داداشم هم سربازه,البته روزا میاد خونه,ولی این چند روزه هی بهشون ماموریت میخوره,هر سه چهار روز میاد
فکر نکنم با این وضعیت بتونه تو لیگ بمونه,همون بزارینش واسه جام بعدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر